Як справити враження на сім'ю свою кохану людину: 9 корисних порад

  1. 1. Не варто пристрасно цілувати свого коханого на очах його батьків
  2. 2. Будьте уважні і ввічливі
  3. 3. Не говорите неправду
  4. 4. Зробіть простий і скромний макіяж
  5. 5. Ваш наряд повинен бути жіночним і доречним
  6. 6. Не перестарайтеся з парфумами
  7. 7. Не відзивайтеся погано про свою роботу
  8. 8. Ведіть себе врівноважено і спокійно
  9. 9. Не перестарайтеся і не перегравати

Якщо ви збираєтеся зустрітися з сім'єю вашого улюбленого людини в перший раз, то ви, швидше за все, розраховуєте провести максимально позитивне враження на його батьків і родичів. Перше враження дійсно важливо, а у вашому випадку це перше враження є ключовим для створення хороших відносин. Якщо ви хочете «виступити» успішно і завоювати загальні симпатії, обов'язково візьміть до уваги описані надалі поради.

Якщо ви хочете «виступити» успішно і завоювати загальні симпатії, обов'язково візьміть до уваги описані надалі поради

1. Не варто пристрасно цілувати свого коханого на очах його батьків

Коли ви вперше зустрічаєте батьків свого обранця, категорично не варто нагороджувати його пристрасними поцілунками у них на очах. Зайве відкрите і навіть викликає прояв почуттів навряд чи вразить його сім'ю! А ось скромні і ніжні поцілунки цілком прийнятні, якщо тільки вони не відбуваються кожні п'ять хвилин.

2. Будьте уважні і ввічливі

Візьміть на озброєння саме такий стриманий і вихований стиль поведінки. Проявіть інтерес до його сім'ї, посміхайтеся, будьте чемні і спробуйте знайти хороші і пристойні теми для обговорення. Обов'язково похваліть кулінарні таланти його мами!

3. Не говорите неправду

Бути чесною - це умова обов'язкова. Не брешіть про свою сім'ю, віці, роботі, способі життя або освіті. Його батьки або брати і сестри напевно знають, як користуватися Facebook і Google, де вони можуть отримати додаткову цікаву інформацію про вас.

4. Зробіть простий і скромний макіяж

Без макіяжу, звичайно, не обійтися, однак не намагайтеся вразити уяву його сім'ї своєї яскраво-червоною помадою, кричущими тінями для повік або надлишком рум'ян. Макіяж повинен бути природний, стильний і скромний.

5. Ваш наряд повинен бути жіночним і доречним

Заздалегідь ретельно продумайте свій наряд. Відмовтеся від варіантів одягу для вечірок і нічних клубів, тобто скажіть «ні» міні-спідниці і глибоке декольте. Пам'ятайте, що його мама обов'язково зверне увагу на ваш зовнішній вигляд.

6. Не перестарайтеся з парфумами

Надлишок духів однозначно послужить вам погану службу. Може бути, його мама, тато чи брат занадто чутливі до ароматів? А раптом вони алергіки? Будьте помірні і підберіть собі легкий і ненав'язливий парфум.

7. Не відзивайтеся погано про свою роботу

Не варто лаяти свою роботу, навіть якщо вона вам зовсім не подобається. Будьте чесні. Якщо ви шукаєте нове місце, скажіть правду. Спробуйте говорити про свій нинішній робочому місці в позитивному тоні і не забудьте згадати, що ви задоволені наявністю у вас роботи. Немає необхідності обговорювати шкідливого боса або балакучих колег.

8. Ведіть себе врівноважено і спокійно

Така поведінка продемонструє його сім'ї, що ви мирної, комфортний і хороша людина, з яким легко порозумітися. Не грубо, що не огризатися і не знущалися, навіть якщо вас щось зачіпає. Просто будьте самою собою і отримуйте задоволення від спілкування.

9. Не перестарайтеся і не перегравати

Не перестарайтеся в своєму прагненні всім догодити і сподобатися. Підлабузництво і запобігливість навряд чи будуть оцінені. Якщо ви перебуваєте в будинку вашої коханої людини, ви можете запропонувати свою допомогу в їдальні або на кухні, але не перегравати. Фальш завжди дуже легко розпізнати.

Як справити враження на сім'ю свою кохану людину: 9 корисних порад

4.5, 2 голос.

Може бути, його мама, тато чи брат занадто чутливі до ароматів?
А раптом вони алергіки?

Дополнительная информация

rss
Карта