Як правильно вибрати ім'я дитині під батькові - Знайти підходяще ім'я по таблиці підбору імені по батькові для хлопчика або дівчинки

Приходить час вибирати ім'я немовляті, і багато батьків виявляються в замішанні - на якому імені зупинити свій вибір Приходить час вибирати ім'я немовляті, і багато батьків виявляються в замішанні - на якому імені зупинити свій вибір? Їх дуже багато - національні імена , церковні імена , І екзотичні (незвичні, але таких красиві!). Та ще імена улюблених родичів і екранних «ідолів». Є від чого розгубитися. Але ж існує простий і перевірений правило - нарікати дитину по сумісності імені з по батькові.

Загальні рекомендації.

Вибір імені по батькові - це запорука того, щоб дитина гармонійно розвивався, не відчував дискомфорту від безглуздого поєднання і, тим більше, не ставав об'єктом насмішок. Якщо «невідповідний» ім'я можна змінити, то по батькові ми отримуємо у спадок. Тому при виборі імені для Вашого малюка логічно відштовхуватися саме від по батькові.

Ім'я повинно відповідати батькові за звучанням, вимовлятися легко і вільно. Погодьтеся, що Валерій Дмитрович вимовити набагато легше, ніж Геннадій Дмитрович. А Ірина Аркадіївна справляє краще враження, ніж Ірина Іванівна. З

пеціалісти в області імен радять звертати увагу на «жорсткі» і «м'які» по батькові. З твердим батькові краще поєднуються м'які або нейтральні імена - Ольга Едуардівна, швидше за все, буде мати складний, майже чоловічий характер, а Олексій Михайлович може вирости надмірно поступливим. Дослідники імен радять не давати дитині ім'я померлого родича. Тим самим Ви немов допускаєте повторення його долі в житті свого дитя.

Чому необхідний нумерогіческій аналіз імені та по батькові.

Вибираючи ім'я своїй дитині, пам'ятайте, що тим самим Ви створюєте «серцевину» майбутньої особистості. І тут дуже корисним є нумерологическое тестування передбачуваного імені. Сума числових значення голосних букв імені розповість, які справжні бажання будуть у людини, що стане головною мотивацією його вчинків. Число батькові показує, які риси якості Ваш малюк отримав від предків. А повне ім'я (ім'я, по батькові, прізвище) або Число Вирази визначить загальний напрям життя людини. З огляду на всі ці фактори, Ви зможете розвивати певні здібності дочки або сина, коригувати процес виховання і врівноважувати характер.

Що треба врахувати, вибираючи ім'я для хлопчика.

Для тих батьків, які стоять перед вибором імені хлопчика по батькові, не рекомендується зупинятися на імені батька. Мало того що чоловічі імена Лев Львович або Кирило Кирилович досить складно вимовляти в парі з по батькові, такі діти зазвичай успадковують не самі позитивні риси характеру свого тата. А також, вибираючи чоловіче ім'я по батькові, переконайтеся, щоб на стику імені та по батькові не було скупчення приголосних або голосних (Марк Дмитрович мало хто зможе вимовити без запинки).

Поради при виборі імені для дівчинки.

При виборі імені дівчинки по батькові слід пам'ятати, що модні імена-аналоги чоловічих імен (Олександра, Євгенія) рекомендується поєднувати з м'якими батькові (Михайлівна, Іллівна). Інакше у Вашої дочки може сформуватися дуже незлагідна, твердий характер. Добре подумайте, якщо вибір жіночого імені падає на ім'я матері дитини. Навіть при відміну по батькові, мамі і доньці з однаковими іменами важко буде знайти спільну мову. А якщо Вам хочеться подарувати доньці «заморське» ім'я, подивіться - чи не буде воно звучати так само безглуздо в поєднанні з по батькові, як Клеопатра Костянтинівна або Сніжана Іванівна.

Інші способи вибору імені для дитини:

Приходить час вибирати ім'я немовляті, і багато батьків виявляються в замішанні - на якому імені зупинити свій вибір?