Як налаштувати виклик на смартфоні Android

 1. відхилення виклику
 2. Повідомлення для відхилення
 3. сигнал виклику
 4. сигнали стану
 5. Відповідь / закінчення виклику
 6. Включити датчик відстані
 7. переадресація виклику

Після того, як Ви настої  смартфоні Android  такі опції, як  мобільний інтернет  , або  Wi-Fi  , Саме час розібратися, як налаштувати телефонний виклик Після того, як Ви настої смартфоні Android такі опції, як мобільний інтернет , або Wi-Fi , Саме час розібратися, як налаштувати телефонний виклик.

Для налаштувань смартфона заходите в Додатку - Настройка і, і вибираєте те, що Вам потрібно. Розглянемо одну з основних налаштувань смартфона.

Клікаєте в настройках по іконці Виклики. Пройдемося зверху в них по пунктах, які там з'являться.

відхилення виклику

Регулює режим автоотклоненія Регулює режим автоотклоненія. Має три варіанти: вимкнений. відхилення всіх номерів, відхилення номерів чорного списку. До чорного списку Ви можете додати телефон, від якого Ви не хочете отримувати дзвінки. Для абонента із чорного списку Ви будете постійно зайняті. У чорному списку в самому верху є пункт Додати, натискаючи на який, Ви потрапляєте в телефонну книгу, і вибираєте номер, щоб його добваіть в чорний список.

Повідомлення для відхилення

Передбачає відправку повідомлення, якщо Ви хочете відхилити дзвінок. Коли до Вас телефонують, у Вас на смартфоні Android є три варіанти дій: прийняти виклик, відхилити виклик, і відхилити виклик з відправкою повідомлення.

Пункт Відхилити виклик із повідомленням містить стрілку яку можна потягнути вгору. і розкрити шторку з варіантами повідомлення. Можна там же створити нове повідомлення.

сигнал виклику

У цьому пункті є варіант вібрації при прийомі вихідного дзвінка. Тобто, коли Ви телефонуєте комусь, Ваш телефон завібрує при з'єднанні.

сигнали стану

Пункт відповідає за настройку сигналів з'єднання, похвилинних сигналів, і сигналів завершення виклику.

Сигнал під час розмови можна відключити, можна залишити тільки звук, тільки голос або вібрацію. Цей пункт визначає, що почує людина, яка до Вас телефонує.

Відповідь / закінчення виклику

Містить в собі такі можливості

 • Клавіатура для відповіді - підключення сенсорної кнопки Додому в якості кнопки для прийняття виклику.
 • Автоматична відповідь - передбачається автоматичне з'єднання з тим, хто Вам телефонує, через певну кількість секунд. Час затримки Ви встановлюєте самі.
 • Завершення виклику клавішею харчування - включена настройка означає, що можна після закінчення розмови натиснути на клавішу живлення.

Включити датчик відстані

При включенні цього пункту смартфон реагує на те, що Ви його підносите до вуха під час розмови. Як тільки Ви забираєте телефон від вуха, з'єднання переривається.

переадресація виклику

Визначає переадресацію з голосового виклику, і з відеодзвінка. Можна встановити режим Завжди, що означає постійне використання іншого номера. Цей режим застосовується в тих випадках, коли Ви змінили номер, а люди пам'ятають Ваш номер попередній. І тому Ви робите таку переадресацію з попереднього номера на новий, а після цього міняєте SIM-карту.

Також переадресацію на інший номер можна встановити у випадках, якщо зайнято, якщо немає відповіді, або якщо номер недоступний.

Додаткові параметри

Зайшовши в цей пункт, можна налаштувати:

 • Фотовизначник - можна зателефонувавши показувати номер, а можна його приховати.
 • Заборона виклику - можна заборонити голосові виклики і відеодзвінки. Зазвичай виклики забороняють, коли смартфон перебуває в роумінгу, тому що за вхідні абонент в цьому випадку теж платить половину суми.
 • Очікування виклику - при включеній цієї опції, коли під час розмов по телефону Вам хтось подзвонить, смартфон Вас про це повідомить.
 • Автодозвон - потрібен для автоматичного повторення дзвінків, якщо Ви до кого щось не додзвонилися з першого разу.
 • Номери FDN - завдання списку номерів, за якими можна дзвонити з використанням даної SIM-карти. Застосовується, наприклад, коли Ви залишаєте смартфон дитині, і хочете, щоб він по цьому телефону міг подзвонити тільки Вам. Кількість фіксованого набору може бути, як правило, до 50. Для управління FDN Ви вводите PIN-код, який відомий тільки Вам, тому ніякі хитрощі переробити настройки не допоможуть.

Також в Додаткових параметрах є налаштування відеодзвінка Також в Додаткових параметрах є налаштування відеодзвінка. Ви можете, наприклад, налаштувати зображення відеодзвінка - картинку, яка буде відображатися при Вашому відеодзвінків.

Крім цього, можна налаштувати голосову пошту - ввести номер, на який буде приходити голосова пошта. Це послуга платна - їй часто користуються підприємці і бізнесмени, які постійно в роботі, і не хочуть, щоб їх відволікали несподіваними дзвінками. Голосові повідомлення з цієї пошти вони зможуть прослухати тоді, коли їм буде зручно.

Більш докладні відомості Ви можете отримати в розділах "Всі курси" і "Корисністю", в які можна перейти через верхнє меню сайту. У цих розділах статті згруповані за тематиками в блоки, які містять максимально розгорнуту (наскільки це було можливо) інформацію з різних тем.

Також Ви можете підписатися на блог, і дізнаватися про всі нові статтях.
Це не займе багато часу. Просто натисніть на посилання нижче:
Підписатися на блог: Дорога до Бізнесу за Комп'ютером

Проголосуйте та поділіться з друзями анонсом статті на Facebook: