Як підключити другу лінію на МТС - опція очікування і утримання виклику

 1. Очікування / Утримання виклику опис послуги
 2. управління послугою
 3. Як підключити і відключити
 4. Налаштування другої лінії через меню телефону

Компанія MTS пропонує дуже зручні і цікаві тарифні плани і послуги, які дозволяють використовувати свій мобільний пристрій по максимуму. Багато стандартні опції встановлені на всі нові сім карти за умовчанням, вони покликані створити умови для комфортного спілкування і листування. Одним з таких додатків, є очікування виклику. Тепер ви зможете приймати одночасно декілька дзвінків, не боячись пропустити важливий виклик. Сьогодні ми дізнаємося, як підключити на сімку другу лінію МТС, якщо вона з якоїсь причини відсутній.

Очікування / Утримання виклику опис послуги

Компанія MTS пропонує дуже зручні і цікаві тарифні плани і послуги, які дозволяють використовувати свій мобільний пристрій по максимуму

Ця унікальна опція дозволяє абонентам отримувати дзвінки навіть в момент фактичного розмови. Наприклад, ви говорите зі співрозмовником, і якщо в цей час вам зателефонує інший контакт, ви почуєте характерний сигнал попередження. Ваші подальші дії можуть розгортатися за кількома сценаріями. Ви можете прийняти новий вхідний, закінчивши або утримуючи старий, або скинути його, і багато іншого. Детальніше ми розпишемо це в наступній частині статті.

На даний момент всі сучасні мобільні пристрої здатні підтримувати такий функціонал. Послуга повністю сумісна з усіма діючими тарифними планами провайдера. Вартість такого спілкування тарифікується відповідно до встановленого контрактом, в стандартному режимі без змін. Опція є абсолютно безкоштовною для всіх споживачів МТС.

Ще одна цікава властивість. Ви можете вільно розпоряджатися входять під час розмови, а також здатні зробити вихідний дзвінок, що не відключаюся від бесіди зі співрозмовником, відбудеться утримання. Все залежить від очікує клієнта на іншому кінці лінії, захоче він чекати чи ні.

управління послугою

Приступимо до безпосереднього розбору можливостей другої лінії. Існує кілька обмежень в її використанні:

 1. Дозволено приймати одночасно тільки два вхідних. Третій дзвінок буде скинутий, для нього лінія буде зайнята, зробити нічого не вийде.
 2. При з'єднанні з сервісними короткими телефонними номерами підключити другу лінію неможливо.

Отже, коли ви спілкуєтеся зі співрозмовником і надходить ще один виклик, ваші подальші дії можуть бути наступними:

Рекомендуємо почитати

 1. Ігнорувати сигнал оповіщення і продовжити бесіду з одним співрозмовником. Відключити другу лінію.
 2. Натиснути кнопку 0 і кнопку виклику. Відбудеться відмова від вхідного.
 3. 1 + виклик. Чинний розмова припиниться, лінія відкриється для вхідного.
 4. 2 + виклик. Перший абонент залишиться висіти на лінії, а з другим ви почнете спілкування.
 5. N + виклик. Виробляє утримання всіх активних переговорів і дозволяє зробити вихідний дзвінок.

На кожному мобільному пристрої різної моделі передбачено своє особливе меню. Просто подивіться на дисплей, особливо на сенсорних терміналах з'явиться докладна інструкція для подальших дій.

Як підключити і відключити

Раніше було сказано, що дана послуга автоматично встановлена ​​на всі сім карти і поставляється в стартовому комплекті. Але це діє тільки на договори, які були оформлені після 13 березня 2009 року. Якщо ви уклали контракт, набагато раніше цього терміну, швидше за все, вам доведеться активувати опцію. Щоб дізнатися, в якому на даний момент стані перебуває функція, наберіть короткий код USSD * # 43 #. Після цього на вашому екрані відобразиться докладна інформація про статус програми. За необхідності слід під'єднувати. Для цього:

 1. Введіть USSD комбінацію в меню викликів телесистеми - * 43 #. Послуга відразу стає активною.
 2. Пройдіть реєстрацію і ініціалізацію під своїм обліковим записом в сервісі особистого кабінету користувача. Опинившись в головному меню, перед вами з'явиться інформація про стан мобільного балансу в даний час, залишки хвилин і трафіку. У цьому веб-інтерфейсі ви здатні встановлювати і відключати будь-які опції, підписки і тарифні плани. Досить пройти у вкладку послуг і знайти в списку шукану. Натисніть на неї і запустіть. Все досить просто знадобиться лише наявність інтернет-доступу.
 3. Скачайте і встановіть офіційний додаток МТС, воно прекрасно працює на будь-якому сучасному стільниковому телефоні і не вимагає оплати. Це компактна версія персонального кабінету. Тут ви також зможете зробити підключення другої лінії. Але завантажуйте файли інсталяції тільки з перевірених ресурсів, щоб не заразити свій смартфон вірусами.
 4. Зверніться до менеджера будь-якого відділення обслуговування в своєму населеному пункті. Такі офіси легко знайти по яскравій вітрині і логотипу червоного кольору. Вони знаходяться майже в кожному місті Росії.
 5. Зателефонуйте за телефоном гарячої лінії та попросіть оператора зробити операцію включення опції на вашій сім карті. Якщо ви не маєте потребу в цій функції, вимкніть її подібними методами, як при підключенні, або введіть USSD запит # 43 #.

Налаштування другої лінії через меню телефону

В параметрах і настройках практично всіх сучасних мобільних пристроїв захист спеціальна кнопка, яка може перемикати режим активність другої лінії. Якщо, звичайно, у вас підключена сама послуга від оператора. Щоб керувати цією функцією коректний:

 1. Знайдіть на екрані свого смартфона іконку у вигляді шестерні, зазвичай так зображуються настройки.
 2. У меню знайдіть вкладку викликів.
 3. Потім клікніть на кнопку додаткових параметрів.
 4. З'явиться перелік функцій, серед них повинен бути пункт очікування викликів.
 5. Ви можете перенести повзунок в активний стан або деактивувати її.

Кожен виробник мобільних телефонів вільний розробляти унікальне меню. Тому дана процедура може відрізнятися на різних марках пристроїв. Якщо опція не запрацювала, можливо, ваш стільниковий телефон несправний. У разі виникнення проблем в з'єднанні уточнюйте способи їх вирішення у провайдера.

Не хвилюйтеся, жоден вхідний дзвінок не пройде повз вашого погляду. Увімкніть другу лінію від МТС і будьте завжди на зв'язку, ведіть кілька бесід одночасно.Перевірте за номером звідки дзвонили
дізнатися

Може бути корисно: