Як отримати Bitcoin і іншу криптовалюта безкоштовно? Що таке кріпотвалютний кран? І чи можна з нього пити?

  1. Безкоштовне отримання Ripple
  2. Безкоштовне отримання Bitcoin
  3. Безкоштовне отримання Dogecoin
  4. Мультивалютний кран на біржі YoBit

Всім доброго часу доби, зараз тема заробітку в інтернеті, особливо на ринку криптовалюта, продовжує бути актуальною. У минулій статті в рамках кріптовалютного напрямки я розповідав, де простіше і дешевше всього купити біткоіни, подивитися про це можна - тут . При цьому не для всіх цікаві великі або навіть не дуже інвестиції грошей в криптовалюта. Багато просто ставляться до неї скептично. Однак, ніхто не проти отримати трохи криптовалюта на халяву і спробувати її на смак. Для цього існують, так звані, кріптовалютние крани, які дозволяють щогодини отримувати частину монетки, з перспективністю її подальшого зростання. У цій публікації я розповім про чотири найбільш цікавих і перевірених кріптовалютних крана, якими користуюся сам.

Безкоштовне отримання Ripple

FreeRipple - цей кріптовалютний кран я поставив на перше місце, так як в даний момент монета Ripple є однією з найбільш перспективних для зростання і в найближчі місяці може зробити кілька іксів. Реєстрація на сайті не вимагає особливих зусиль, будуть потрібні тільки електронна пошта та пароль. Так само потрібно буде вказати адресу електронного гаманця Ripple, його можна отримати безкоштовно, зареєструвавшись на біржі EXMO . Для того щоб отримувати частини монет потрібно кожну годину заходити на даний сайт і натискати кнопку «Roll». Особисто я відкрив всі представлені сайти в браузері на смартфоні і кручу «гашетку» практично щогодини. Залежно від який випав числа нараховується сума винагороди, природно, як правило, це мінімальне значення, але чим частіше ви заходите на сайт і крутите рулетку, тим більше шансів, що випаде гарна сума. Саме тому я в основному користуюся смартфоном.

Саме тому я в основному користуюся смартфоном

Безкоштовне отримання Bitcoin

FreeBitcoin - даний кріптовалютний кран дозволяє збирати, як багато хто вже зрозуміли, Сатоши Bitcoin. Звичайно, багато Сатоши на цьому сайті обіцяти вам ніхто не буде, але з урахуванням його зростання можна цілком непогано заробити. Раніше, наприклад, давали близько 240 Сатоши, зараз із зростанням Bitcon винагороду значно знизили. Принцип реєстрації та роботи з сайтом аналогічний попередньому.

Принцип реєстрації та роботи з сайтом аналогічний попередньому

Безкоштовне отримання Dogecoin

FreeDogecoin - даний кріптовалютний кран дозволяє збирати, таку «хайповую» криптовалюта як Dogecoin. Це криптовалюта з дуже відносної перспективністю зростання, так як створена вона за, всіма знайомому, інтернет «мему». Емісія даної монети не обмежена і Майн її може кожен, кому не ліньки, це обумовлює її маленьку вартість на ринку. При цьому капіталізація даної монети досить висока і за даними CoinMarcetCap вона знаходиться на ~ 33 місці серед ~ 2030. Перспектива зростання даної монетки можлива зі входом в неї інвесторів, зацікавлених у заробітку на пампе і дампі її вартості.

Перспектива зростання даної монетки можлива зі входом в неї інвесторів, зацікавлених у заробітку на пампе і дампі її вартості

Можна розглянути варіант примножити кількість даних монет на внутрішньому ігровому автоматі. Існують навіть безпрограшні методики по заробітку, але автомат все одно буде намагатися вас злити, тому захоплюватися не варто. Втім, в цьому випадку ви нічого не втрачаєте, так як монети вам дісталися абсолютно безкоштовно. Можливо розповім про даний спосіб заробітку, на прикладі власного досвіду, тому підписуйтесь на
на мій YouTube канал, щоб не пропустити нові ролики по заробітку в интерне.

Можливо розповім про даний спосіб заробітку, на прикладі власного досвіду, тому підписуйтесь на   на мій YouTube канал, щоб не пропустити нові ролики по заробітку в интерне

Мультивалютний кран на біржі YoBit

FreeCoins на біржі YoBit - це дуже крутий спосіб збору різних криптовалюта на біржі YoBit. Даний кран є мультивалютних, тому перспектива зростання зібраних на ньому монет набагато вище. Можна збирати монети кожен день і забувати про них. І можливо через кілька місяців деякі монети зроблять більше кількість іксів, після чого ці монети з хорошим прибутком можна буде обміняти на Bitcoin. Не рідкісні випадки, коли на таких кранах з часом люди отримували хороші гроші.

Сподіваюся дана публікація виявилася для вас корисною. Щоб отримувати ще більше інформації про моєму шляху заробітку і зливу на цьому ринку дивіться плейлист про криптовалюта на моєму каналі. Дякую всім за увагу, удачі і поки.