Акція Білайн «Накачай і прокачай»: правила, призи, підступ

 1. вимоги
 2. Вартість участі в акції
 3. Термін дії
 4. Як набирати бали в акції «Накачай і прокачай»
 5. Призи в акції «Накачай і прокачай»
 6. важливі аспекти
 7. Відео про «Безмежний інтернет» і «Накачай і прокачай»
 8. Особиста думка

Дата: 13 Лют 2018

Переглядів: 8974

Автор: iMobile

Мобільний оператор Білайн запустив нову акцію «Накачай і прокачай». Це аналог знайомих усім вікторин по типу «Щасливі SMS» від Мегафона. Працює «Накачай і прокачай» за принципом - віддай Білайн багато-пребагато грошей і, можливо, ти що-небудь виграєш.

Давайте розберемося в правилах участі ... Підозрюю, що нас з вами чекає багато всього цікавого ...

вимоги

Що потрібно для участі в акції?

 • Необхідно підключити пакет мобільного інтернету «Безмежний інтернет». Дана опцію надає пакет інтернету 30 Гб за (увага) 100 рублів на добу. Тобто приблизно 3000 рублів на місяць. Детальніше про опції «Безмежний інтернет» Ви можете прочитати тут .
 • Далі умови стають секретними. На офіційному сайті написано, що пропозиція взяти участь відправлено далеко не всім абонентам. Саме в цьому реченні описані умови, необхідні для реєстрації. Також зазначено, що доступність акції можна перевірити за допомогою відправки СМС з текстом «ТЕСТ» на номер 0343. Але це не працює ...

Але це не працює

Пізніше повідомлення все-таки прийшло ...

Пізніше повідомлення все-таки прийшло

Вартість участі в акції

На офіційній сторінці акції «Накачай і прокачай» зазначено, що участь безкоштовна. Але всі ми розуміємо, що коштує воно 1800 рублів на місяць. Саме така різниця між «Безмежним інтернетом» (30 Гб) і опцією «Хайвей» (30 Гб). Тобто - 60 рублів на добу.

Платити їх окремо, зрозуміло не потрібно - просто підключіть «Безмежний інтернет».

Термін дії

Акція триватиме цілий рік - з 5 лютого 2018 по 3 лютого 2019 року. Кожен етап, під час якого можна набирати бали для перемоги, називається раунд. Триває один раунд два тижні.

Як набирати бали в акції «Накачай і прокачай»

Яким же чином можна набирати бали? Адже саме вони потрібні для перемоги в акції.

 • 1 рубль, закинутий на баланс - 1 бал.
 • 1 рубль, який поповнив баланс через офіс «Білайн» - 2 бали.
 • 200 Мб мобільного інтернету - 20 балів.
 • 1 день, за який Ви витратили понад 100 Мб - 50 балів.
 • Перехід зі старої 3G сім-карти на нову 4G сім-карту - 500 балів (для цього, до речі, швидше за все, потрібно буде змінити телефон).

Призи в акції «Накачай і прокачай»

Перейдемо ж до найголовнішого. До призів! Розберемося, скільки потрібно накопичити балів для перемоги ... А ні, не розберемося - гарантованих призів немає. Призи кожен два тижні будуть отримувати за все 2780 чоловік. Не потрапили в топ - вже вибачте.

Всього є 4 рівня переможців. Розподіляються вони за принципом - чим більше набрав, тим вище потрапив.

Розподіляються вони за принципом - чим більше набрав, тим вище потрапив

Які ж призи доступні переможцям? Кожен учасник, який отримав в результаті свій «рівень», може вибрати один із запропонованих варіантів призу.

 • Алмазний рівень: знижка 99% на будь-який телефон в офісі «Білайн», 3000 рублів на бонусний рахунок або 50% знижка на новий тариф на 3 місяці.
 • Золотий рівень: знижка 8000 рублів (але не більше 20% від вартості) на будь-який телефон в офісі «Білайн», 3000 рублів на бонусний рахунок, 50% знижка на новий тариф на 3 місяці.
 • Срібний рівень: 10% знижка на будь-який телефон в офісі «Білайн», 500 рублів на бонусний рахунок, 30% знижка на поточний тариф на 3 місяці.
 • Бронзовий рівень: 20% знижка на покупку аксесуарів в офісах «Білайн», безкоштовна послуга «# МожноВСЁ» на 30 днів, безкоштовна послуга «Безлімітні карти» на 30 днів, «Безмежний інтернет» на 2 тижні безкоштовно, 30% знижка на новий тариф на 3 місяці.

важливі аспекти

Що ще потрібно знати про акцію?

Відео про «Безмежний інтернет» і «Накачай і прокачай»

Про акцію «Накачай і прокачай» - з 1:48.

Особиста думка

Я вважаю, що «Накачай і прокачай» - типовий лохотрон, спрямований на заробіток компанії на абонентах і «підсаджуванні» їх на активне користування мобільним інтернетом.

рекомендовані матеріали

Поділитися в соціальних мережах:

Які ж призи доступні переможцям?