Акція дня: iPhone від Дельта Банку в обмін на Чекин в соцмережах

Дельта Банк запустив нове ігрове додаток в Фейсбук. Тепер кожен Чекин користувачів в популярних соцмережах прирівнюється до відкриття віртуальних відділень банку, за які можна отримати безкоштовне поповнення мобільного або навіть виграти новий Айфон.

"Дельта Банк там, де ти!" - це повідомлення Дельта Банк спробує донести існуючим та потенційним клієнтам за допомогою спеціального додатку "Національний оператор Інтернет-банкінгу", яке стартувало 16 липня 2013 року, в мережі Facebook. Про це повідомляє сайт Дельта Банку .

За допомогою системи Інтернет-банк Дельта Банку будь-який бажаючий може швидко і оперативно управляти своїми фінансами в будь-якому місці, де є мережа. Кожна точка доступу до Інтернету - це віртуальне відділення Дельта Банку, яке дозволяє вам здійснювати ряд фінансових операцій: переводити гроші зі свого рахунку на рахунки Дельта Банку і інших банків, відкривати і поповнювати депозити, погашати кредити, оплачувати комунальні, рахунки за послуги, поповнювати мобільний телефон.

"Національний оператор Інтернет-банкінгу" - це карта всіх можливих віртуальних відділень Інтернет-банку Дельта, в створенні якої може взяти участь кожен бажаючий.

Що для цього потрібно? Зайти на сторінку спільноти Дельта Банку в мережі Фейсбук і перейти по посиланню.

Акція складається з 2-х етапів.

На першому етапі учаснику необхідно:

  • зайти в додаток "Національний оператор Інтернет-банкінгу" в мережі Facebook;
  • виконавши підказки, дозволити додатком проаналізувати всі свої "Чекин" (відмітки про геолокації) в Facebook, Foursquare або Instagram.

Кожен Чекин засчітиваеться учаснику акції як відкрите відділення Інтернет-банку Дельта на персональній карті.

На другому етапі по всіх відділеннях віртуального банку Дельта (Чекин учасників), які розташовані на загальній карті, курсуватимуть 3 "платежу-заохочення".

У певний момент вони зупиняються в одному з віртуальних відділень і перетворюються в гарантовані заохочення. Щогодини можна виграти поповнення рахунку на 10 грн, кожен день - на 100 грн, а в кінці акції отримати iPhone 5. Крім того, запрошуючи друзів, учасник отримує додаткові секунди затримки "платежу-заохочення" в своїх інтерактивних відділеннях, тим самим наближаючись до перемоги.

Найактивніші учасники отримують на стіну своєї сторінки в мережі Facebook дизайнерські бейджі - індивідуальні дизайнерські значки з присвоєним "званням". Їх можна заробити за певну активність учасника в додатку. Наприклад, за відкрите унікальне віртуальне відділення вручається бейдж "Дельта-монополіста". Той, хто запросить максимальну кількість друзів, отримає бейдж "Дельта-підприємця", а за виграш одного з заохочень, можна отримати бейдж "Щасливчика".

Чим більше нових віртуальних відділень Дельта Банку відкривають користувачі, тим більше у них шансів на виграш. Тому, додаючи нові Чекин в Facebook, Foursquare або Instagram, потрібно відразу заходити в додаток і оновлювати особисту карту.


Новини банків @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

море грошей від МФО на вашу карту!

На будь-які цілі, знижка -50% для нових позичальників

потрібно швидке рішення банку за кредитом готівкою?

Кращі умови кредитування! до 300 тис гривень на термін до 60 місяців

кредитна карта банку - Не відкладай життя на завтра!

Успей безкоштовно отримати кредитну карту World з кредитом 200 тис, грейс 55 днів

Що для цього потрібно?