Які можуть бути проблеми з дисплеєм планшета

 1. Перша допомога
 2. Пил - головний ворог електроніки
 3. вода
 4. калібрування дисплея
 5. безпосередні проблеми
 6. Мерехтіння екрану планшета
 7. Смуги на екрані планшета
 8. У планшета білий екран
 9. проблеми пера
 10. Проблеми з дисплеєм планшета: Відео

З дисплеєм планшета може виникнути ряд проблем. При цьому, не має значення термін його експлуатації. Причин, що ведуть до неприємних наслідків, ще більше. Буває, що планшет сам виконує команди, не дозволяючи власнику скористатися наявними можливостями пристрою в повній мірі. Буває, що сенсор не реагує взагалі або екран стає повністю білим або чорним. Давайте поетапно розберемося в причинах такої поведінки гаджета.

сенсор не реагує взагалі

В даному випадку операційка MID не має кардинального значення. Принцип виправлення проблеми істотно не змінюється. Також не особливо впливає тип сенсора: не залежно від того, резистивн це або ємність, принципи знову залишаться тими ж. Хоча причини різні. Наприклад, резистивн може просто розклеїться.

Перша допомога

Наведемо перелік найпоширеніших причин виникнення даної несправності і варіанти їх вирішення.

Пил - головний ворог електроніки

Найпоширеніша причина, яка пояснює вихід зі ладу побутової техніки, ховається в накопиченні пилу. У нашому випадку, вона також має місце, але в іншому розумінні. Пил запросто може потрапити між сенсором і склом. Що б почистити її, доведеться розібрати девайс. Витирати потрібно м'якою щіточкою або мікрофіброю, але найкраще змити пил дистильованою водою.

вода

На воду можна грішити, якщо планшет не реагує на дотики - що робити в такому випадку? Перевірити можливо тільки експериментальним шляхом. Вам знадобиться фен, викрутка і щось гостре й тонке. Розберіть акуратно пристрій і подивіться куди йде шлейф від сенсора. Потрібно вилучити шлейф з роз'єму і добре просушити його.

калібрування дисплея

Неадекватне реагування дисплея призводить в переляк користувачів, які замовили MID поштою. Наприклад, при покупці прямо з Китаю або ін. Країн. При включенні, гаджет, який не реагує на дотики. Такого, природно, немає, якщо купувати в магазині, тому що продавці самі виробляють калібрування. Правда, попросивши гаджет в нерозпечатаній упаковці, ви натрапите на таку ж проблему.

Новий пристрій калібрувати потрібно в будь-яких випадках, навіть якщо воно працює адекватно. Правда, винятків є «яблучні» девайси. Це помітно спростить вам роботу в додатках, де використовується клавіатура або дрібні елементи управління. провести калібрування дуже просто. У MID на Android опція знаходиться в розділі «Дисплей» основних параметрів. У Windows RT калібрування знаходиться в персоналізації дисплея.

безпосередні проблеми

Не можна все розбити на категорії та положення. Просто, розглянемо проблеми на конкретних прикладах.

Мерехтіння екрану планшета

Коли відбувається мерехтіння екрану планшета, встановити причину досить складно. Давайте розглянемо, як це відбувається. Перший варіант - програмний, тобто, вам потрібно просто оновити прошивку . Малоймовірно, хоча часто користувачі усували проблему саме налаштуванням програми по харчуванню, іноді причина була в конкретному профілі енергозбереження.

Другий варіант - апаратний. Тут все знову зводиться до не якісного контакту між шлейфом дисплея і його роз'ємом. Точніше, це те, що можна перевірити. Якщо шлейф не допоміг, то потрібен тільки фахівець для діагностики і, як правило, ви нічого не доб'єтеся.

Справа в тому, що екран планшета мерехтить ще й у випадках неякісних конденсаторів. Вони повинні бути кремнієві, але часто виробники Китаю намагаються на цьому заощадити. Іноді не повністю впаяна група конденсаторів. Можна допаять їх особисто, хоча таке трапляється вкрай рідко.

Можна допаять їх особисто, хоча таке трапляється вкрай рідко

Іноді моргає екран планшета безпосередньо в хром, рідному. Самі розробники ніяк не реагують на цей факт, але проблема усувається методом переустановлення програми.

Мерехтіння дисплея на планшеті ні в якому разі не може бути пов'язано з нестабільною роботою процесора або матриці. Це міф.

Смуги на екрані планшета

Тепер розберемося, чому з'являються смуги на екрані планшета. Тут все просто, а от рішення витратна. Смуги з'являються якщо чіп, коннектор напруги або модуль Wi-Fi знаходяться в безпосередній близькості з матрицею. Провідники останньої постійно нагріваються, що призводить до їх деформації. Внаслідок цього з'являються смуги на екрані планшетника.

  В даному випадку можна зробити двома методами:
 • ремонт: заміна матриці, переміщення або ізолювання гріються;
 • придумати тепловідвід і продовжувати користуватися.

З першим методом все зрозуміло. Віднесли в сервіс або переустановили дисплей особисто. Що з теплоотводом? Потрібно знайти елемент, який гріється і, як мінімум, приклеїти на термопасту мідну пластинку. Найкраще перенести елемент в сторону, якщо це дозволяє простір і є можливість виконати це технічно. А краще за все не допустити таку проблему. Ви повинні розуміти: якщо пристрій гріється, то це не нормально. Особливо це стосується бюджетних моделей. В останніх не потрібно розганяти процесор, а найкраще поставити обмеження, використовуючи ті ж програми для розгону. Якщо планшет постійно гріється, то не використовуйте чохол, грайте в важкі ігри з перервами і повністю відмовтеся від перегляду фільмів в режимі онлайн. Але це не означає, що чохол взагалі не потрібен. Завдяки чохлу, планшет прослужить вам набагато довше. Тому не варто повністю відмовлятися від такого аксесуара, а якщо у вас його до цих пір немає, рекомендуємо вибрати відповідний ось тут .

Потрібно придивитися до ЗУ, якщо планшет гріється при зарядці. Поміняйте його на інше з аналогічним вольтажем, але меншим амперажём. Гаджет буде заряджатися довше, але грітися стане помітно менше.

У планшета білий екран

Ну, тепер найцікавіше. У планшета білий екран, він не реагує на спроби входу для хард-ресета. Просто білий екран. Що робити? Вся проблема полягає в тому, просто злетіла внутрішня пам'ять. У більшості випадків флешка не відрізняється від зовнішньої, а просто захована під технічної стрічкою всередині, на материнською платою гаджета.

Вам потрібно розібрати планшет, витягти її та відформатувати на комп'ютері. Важливо! Назва розділу змінювати не можна, форматування повинно проводитися в FAT32. Якщо пам'ять взагалі не робоча, то купіть нову флешку і зробіть ті ж дії. Будьте уважні! Флешка не повинна перевищувати обсяги попередньої і мати класність нижче четвертої.

Флешка не повинна перевищувати обсяги попередньої і мати класність нижче четвертої

Далі, вам потрібно записати на неї прошивку. Бажано те ж саме зробити з зовнішньої флешкою. Іноді внутрішня просто не чіпляє прошивку, але так як ви її отформатировали, то установка запуститься. Цього можна не робити, вирішуйте самі. Далі просто включите планшет. Можливо, з першого разу не вийде; можливо, не підійде прошивка. Бажано качати оригінальну версію.

проблеми пера

проблеми пера

Хоча це трохи не по темі, але, що робити, якщо перестало працювати перо у планшета. Для початку переконайтеся, чи працюють батарейки в пере. Це не відноситься до Перамам компанії Wacom, в якій акумуляторів для даного компонента не передбачено. Також подивіться, чи не зносився чи наконечник.

Дуже часто батарейки течуть. Сама їх заміна не допоможе. Тут потрібно розбирати компонент і чистити кислотні освіти, хоча в більшості випадків їх потрібно перепоювати.

Є ще проблема, пов'язана з попаданням вологи на контакти. Самі користувачі погоджуються, що на пёра часто проливається кави або вони ж самі падають в чашку. Просушити просто, але контакти все одно не заважає зачистити.

К не апаратним проблем належить зліт драйверів або їх неправильне взаємодія. Не завжди повторна перевстановлення допомагає, потрібно експериментувати з їх варіантами. Бувають випадки, що є несумісність Фотошопа або подібних програм з конкретним пером. Потрібно завантажувати програму до підключення пера або навпаки. Тут вже потрібно призвичаїтися, так як чіткого вирішення проблеми немає.

Проблеми з дисплеєм планшета: Відео

Дата публікації: 24.06.14

Що з теплоотводом?
Що робити?

Дополнительная информация

rss
Карта