Якісний Інтернет за містом від компанії Mir 3G

  1. Поради по підключенню
  2. Варіанти підключення Інтернету за містом

Однією з найбільш актуальних завдань жителів віддалених від міста приватних будинків і дач є проведення на місце хорошого Інтернету. Адже навіть будучи далеко від міської суєти, нам важливо залишатися в курсі подій, що відбуваються, підтримувати спілкування з колегами та близькими, і просто мати можливість подивитися хороший фільм або послухати улюблену музику.

Поради по підключенню

Щоб підключити Інтернет в приватний будинок скористайтеся наступними порадами:

  • Крок перший. Перевірте наявність послуг доступу до всесвітньої мережі за адресою Вашої оселі. Визначте швидкість бездротового зв'язку якого оператора працює найбільш стабільно в потрібному місці.
  • Крок другий. Обзаведіться необхідним обладнанням, підключіть і налаштуйте його на роботу з обраним оператором.
  • Крок третій. Визначтеся з тарифним планом. Існує величезна кількість різних тарифних планів, які варто вибирати виходячи з Ваших потреб.

Особливо вигідними для власників заміських будинків і дач є подневная тарифи, використовуючи які, Ви будете платити гроші тільки в день входу в Інтернет. Цей тариф особливо зручний для тих, хто користується всесвітньою павутиною тільки в міру необхідності, наприклад, приїжджаючи на дачу по вихідним. Для активних же користувачів мережі, оптимальним варіантом буде щомісячна оплата з безлімітним пакетом .

Для активних же користувачів мережі, оптимальним варіантом буде щомісячна оплата з   безлімітним пакетом

Варіанти підключення Інтернету за містом

Сьогодні існує величезна кількість варіантів, як підключити Інтернет за містом. Багато провайдерів пропонують послуги супутникового Інтернету, мобільного Інтернет GPRS / EDGE, 3G Інтернету, 4G / WiMAX Інтернету. І тільки від Вас залежить, на чому зупинити свій вибір. Очевидно, кожен з цих варіантів має свої переваги й недоліки:

  • Мобільний Інтернет GPRS / EDGE працює майже всюди, але його швидкість підійде далеко не кожному користувачеві. Для короткострокових виходів в мережу ця швидкість може бути зручною, але для регулярного використання в приватному будинку її буде недостатньо.
  • Супутниковий Інтернет пропонує користувачам максимальне покриття, але покупка необхідного обладнання та вартість тарифів робить його дуже дорогим задоволенням.
  • 3G Інтернет - варіант, який здатний задовольнити потреби багатьох користувачів. Широке покриття, хороша швидкість, невелика вартість устаткування і вигідні тарифи роблять 3G Інтернет найпопулярнішим серед користувачів. А можливість посилити сигнал за допомогою cdma антени дозволяє отримувати якісний зв'язок в будь-якому населеннос пункті.
  • 4G / WiMAX відмінно справляється з передачею величезних обсягів інформації, працює на швидкості в 5 разів вище 3G, але і коштує відповідно.

Таким чином, найоптимальнішим варіантом для заміських будинків є підключення 3G Інтернету. Його буде достатньо для регулярної перевірки пошти, використання Skype, перегляду відео та спілкування в соціальних мережах.

Швидко і вдало провести Інтернет в приватні будинки можна, скориставшись послугами кваліфікованих фахівців, які також допоможуть підібрати провайдера, вигідний тариф і обладнання для успішної організації бездротового Інтернету.

Тепер залишатися online можна завжди, навіть будучи за містом!