Якщо чоловік не приділяє вам часу

  1. Проаналізуйте його неупереджено
  2. Поговоріть з ним
  3. прийміть рішення

«Допоможи радою, жіночий сайт   sympaty «Допоможи радою, жіночий сайт sympaty.net . Зі своїм хлопцем ми зустрічаємося 6 років, живемо разом рік! Він вічно в справах, на мене часу немає взагалі !!! Прошу його провести зі мною час хоча б вечір, просто прогулятися, але йому то машиною зайнятися треба, то з одним кудись з'їздити. Я бачу його ввечері (з 22:00) і вранці, коли він спить! Сьогодні довів мене до сліз і ласку зробив: добре, поїхали! Бачить, що стою плачу, а він посміхається, мало не сміється! Що з цим робити? Тетяна".

Тетяна, ситуація у Вас дуже неприємна (до того ж поширена, на жаль), особливо, якщо врахувати, що Ви з ним вже 6 років разом. І тому буду з Вами говорити відверто, як хірург 🙂, якому треба лише вирішити: чи потрібна операція або її ще можна уникнути 🙂

Проаналізуйте його неупереджено

На жаль, є чималий відсоток чоловіків , Які, за великим рахунком, не цікавляться нічим, окрім своєї машини, поговорити з такого ж рівня друзями, випити пива.

Жінка їм, звичайно, потрібна, але вже практично, як господиня в домі і секс-партнерка. І розмовляти подібного чоловікові зі звичайною жінкою (а тим більше з розвиненою вище середнього) нецікаво - просто нема про що 🙂

Зрозуміло, в певний момент подібний чоловік може бути цілком стерпним кавалером. Але проходить час, зустрічі перейшли в сімейне життя, це життя устаканилася, і ... тепер потреба в жінці можна задовольнити тепер після 10 вечора за півгодини, а то й менше.

Тетяна, проаналізуйте свого чоловіка. Його цікавлять книги, кіно? Психологія ? Проблеми людських відносин? Здається він питанням, що таке смерть? Одна у нас життя або їх багато? Що нас чекає після риси? Хоче він змінити щось у своєму житті? Як він бачить виховання своїх дітей? Про що він мріє? Чого боїться?

Безперечно, є багато інших питань, інших тем. Якщо ж його крім машини нічого не цікавить, справи кепські. Як я зрозумів, він так часто зайнятий не тому, що у нього бізнес, який потребує багато часу? Таке відчуття, що йому просто цікавіше з друзями, ніж з Вами. Але ж ви вже не підлітки?

До того ж його дуже і дуже погано характеризує те, що він посміхається, роблячи Вам послугу, хоча Ви в цей момент на межі істерики.

Поговоріть з ним

Тільки поговоріть з ним не тоді, коли Ви зліться. І не в той момент, коли щось вирішуєте, щось від нього хочете. Виберете якийсь «нейтральний» момент. Коли він не поспішає. Коли не втомився і не злий.

Дайте йому зрозуміти якомога м'якше, що хочете змінити Ваші з ним стосунки. Тільки не треба ультиматуму. Це ваша прохання до коханої людини. Дайте йому зрозуміти, що раз ви - сімейна пара, це природно проводити разом часу якомога більше.

Завантаження ...

Скажіть, що хочете відчувати себе його коханої, а для цього Вам потрібно від нього увагу і час. Скажіть, що жадаєте, щоб будь-які рішення приймалися спільно, щоб кожен, перш за все, дбав про партнера. Дайте йому зрозуміти, що зміни потрібні йому так само, як і Вам.

Якщо він не піде в розмові назустріч, не потрібно істерик, погроз, категоричних вимог. Просто скажіть, що так він відштовхує себе від Вас. Що так Ваші відносини виявляються під загрозою. Він сміється після цього? Схоже на неповагу. Або Ви йому не настільки потрібна, або він зайшов так далеко, що вийти вже проблема.

прийміть рішення

Зрозумійте, коли у Вас з'являться діти, проблеми зростуть в десятки разів. І великий шанс, що і тоді мало що зміниться. Багато що буде лежати на Вас.

Так, це дуже часто буває, коли люди з часом просто «сожітельствуют» разом, але не є єдиним цілим духовно. Але Вам самій треба вирішити: чи влаштовує Вас подібна подружнє життя? Або Ви хочете іншого?

Якщо - так, тоді міняйте своє життя, і як можна швидше. Ніколи не пізно. До того ж у Вас ще немає дітей, та й відносини не зареєстровані офіційно. Словом, нічого ще у Вас не втрачено, а минуле нехай буде хорошим досвідом. Не всі ж було погано.

Я не виступаю за «розлучення». Але, якщо не допоможуть відверті розмови, якщо Ви ніяк його не "підбадьорити» якимись змінами в ліжку , В спілкуванні, спільним подорожжю, якимись планами, новим хобі, якщо все це нічого не дасть, залишається одне з двох.

Або Ви будете як і раніше відчувати себе обділеною увагою (звикнете до це або не звикнете ще питання), але в іншому мати «звичайну» сімейне життя. Або Ви розлучитеся з ним, ризикнете і змініть своє життя.

І, щоб Ви, Тетяна, в кінцевому підсумку виявилися у виграші, від мене Вам талісман (нехай Вам це скаже Ваш чоловік і батько Ваших майбутніх дітей):

Коли я прокидаюся, моя перша думка ластівкою летить до Тебе!

-
Автор - Ігор Колосов , сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна

Для копіювання цієї статті Вам не потрібно отримувати особливий дозвіл,
проте активна, не закритим від пошукачів посилання на наш сайт ОБОВ'ЯЗКОВИЙ!
Будь ласка, дотримуйтесь наші авторські права.

Що з цим робити?
Його цікавлять книги, кіно?
Проблеми людських відносин?
Здається він питанням, що таке смерть?
Одна у нас життя або їх багато?
Що нас чекає після риси?
Хоче він змінити щось у своєму житті?
Як він бачить виховання своїх дітей?
Про що він мріє?
Чого боїться?

Дополнительная информация

rss
Карта