Активоване вугілля з добавками

  1. Структура активованого вугілля. Як він проводиться?
  2. Одне попередження!

Сайт надає довідкову інформацію виключно для ознайомлення. Діагностику та лікування захворювань потрібно проходити під наглядом фахівця. У всіх препаратів є протипоказання. Консультація фахівця обов'язкова!

Майже у кожного з нас в будинку є таблетки активованого вугілля. Частенько після бурхливих гулянок ми звертаємося до цього давно випробуваного засобу, навіть не замислюючись про те, а що ж являє собою активоване вугілля і яким він буває. Відповідь на це питання медколлегія tiensmed.ru (www.tiensmed.ru) дозволить Вам отримати з цієї статті.

Структура активованого вугілля. Як він проводиться?


Активоване вугілля - це, звичайно ж, вугілля. Але вугілля не простий. Якщо розрізати шматочок вугілля і розглянути його під лупою, то можна помітити, що його внутрішня поверхня нагадує губку. Так воно і є. Активоване вугілля - це вугілля у вигляді губки. Саме завдяки наявності пір у вугіллі він отримав свої дивовижні якості.
Виробництво активованого вугілля має свої тонкощі. Залежно від технології активоване вугілля може бути більш-менш пористим. Пори активованого вугілля можуть бути різного розміру. Цінніший вугілля з мікропорами. І саме від цього залежать його поглинаючі властивості. Чим більше «повітряна» внутрішня поверхня шматочка активованого вугілля, тим більше він може увібрати, тим вище цінується.
Найкраще вбирає активоване вугілля різні органічні похідні. Трохи гірше вбираються спирти, але найгірше вбирає активоване вугілля вологу. Те, які речовини краще вбираються різними видами вугілля, теж залежить від величини пор.
Для того щоб отримати активоване вугілля, береться сировина, це може бути як деревина, так і кам'яне вугілля і пропускається через спеціальні камери, в яких підтримується дуже висока температура і спеціальна вологість. Можна обробляти сировину для виробництва активованого вугілля не тільки водяною парою, а й спеціальними реагентами. Далі вугілля проходить ще один випал, а після промивається водою. Таким чином і виходять ті самі пори, які так цінні в активованому вугіллі.
Незважаючи на те, що виробництво активованого вугілля знайоме людству з античних часів, прогрес вніс в цей процес свої корективи. Крім різних форм активованого вугілля, таких як гранули, капсули або пасти, тепер випускається активоване вугілля з різними наповнювачами. Як наповнювачі служать лікарські трави і біологічно активні речовини, які надають активованого вугілля нові лікувальні якості.

Активоване вугілля з добавками


Так, наприклад, додавання в активоване вугілля прополісу і пилку допомагає не тільки очистити організм, але ще і значно поліпшити роботу імунітету .
Активоване вугілля з куркумою, часником і безсмертник активізує вироблення шлункових соків. Активоване вугілля з чорницею і морквою допоможе Вашому серцю і судинам, а також нормалізує систему кровотворення. Якщо у Вас проблеми з газоутворенням в органах травлення, то Вам обов'язково допоможе активоване вугілля з фенхелем і м'ятою . Щоб покращити склад крові можна приймати активоване вугілля з кропивою і деревієм . Таке поєднання компонентів одночасно почистить кров і допоможе виробленню нової, більш якісної крові.
Якщо у Вас проблеми з роботою жовчного міхура, то активоване вугілля з календулою і ромашкою без сумніву за лічені дні відновить вироблення жовчі і зніме запальні процеси.

Одне попередження!


Активоване вугілля з добавками є біологічно активною добавкою ( БАД ) Тільки для дорослих. Дітям до семирічного віку такий засіб приймати не рекомендується. Вживається активоване вугілля з добавками по дві таблетки тричі на добу за півтори години до їди. Вугілля слід рясно запити чистою водою . Спробуйте цю новинку серед ліків, може бути, такий новий варіант давно відомого препарату доведеться Вам до душі.


Автор: Пашков М.К. Координатор проекту по контенту.

УВАГА!
Інформація, розміщена на нашому сайті, є довідковою або популярною і надається широкому колу читачів для обговорення. Призначення лікарських засобів повинно проводитися тільки кваліфікованим фахівцем, на підставі історії хвороби і результатів діагностики.Як він проводиться?
Як він проводиться?

Дополнительная информация

rss
Карта