Актриса Марія Кожевнікова поправилась на 40 кг під час вагітності (фото)

Марія Кожевнікова з сином

Фото: Instagram

На премії "Золотий орел" актриса і мама двох дітей Марія Кожевнікова вразила стрункою фігурою. Актриса на сторінці в Instagram розповіла, що їй було непросто прийти в форму. Коли актриса була вагітна другим сином Максимом, вона поправилась на 40 кілограмів.

"А це для всіх хто не вірив, що я набрала майже 40 кг. Фотографія Вам для мотивації, хоча тут було + 35 і залишалося ще трохи менше 4 тижнів до появи на світло Максимка. Але, незважаючи на вагу, мені було так спокійно і милостиво ", - підписала фото Кожевникова.

"Не приховую, було складно після двох вагітностей поспіль привести себе в порядок, а тим більше, підготувати атрофовані м'язи до складних трюків. Я вже не кажу про майже 40 кг, що набрала під час вагітності, та так буває ... При цьому я сиділа на дієті, а вага все одно набирала, навіть перевірялася на цукровий діабет, але, слава Богу, діагноз не підтвердився. Довелося прийняти себе такою і радіти за найголовніше чудо в моєму житті - народження синів. Дорогі дівчата, жінки, мені, правда захотілося довести, що нічого неможливого немає і боятися не адо. По-перше, треба любити себе, навіть якщо не влізаєш в речі чоловіка, по-друге, не лінуватися і працювати над собою. І останнє - не звертати увагу на нетактовних людей, на жаль, знаю по собі, їх багато. Читала в ЗМІ, що жирна Кожевникова ..., що мене не впізнати і чула про себе всілякі дурниці. Ніколи, запам'ятайте, що не звертайте увагу, на те, що сказано в спину, пам'ятайте, якщо вони так поступають, значить, Ви попереду! Будьте улюблені і робіть чудеса, Ви це можете! ", - поділилася актриса.

Фото: Instagram

Фото: Instagram

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні

Дополнительная информация

rss
Карта