Яку інформацію в Київстарі недоговорюють клієнтам при переході на 4 G (інструкція збереження грошей)

  1. Яку інформацію в Київстарі недоговорюють клієнтам при переході на 4 G (інструкція збереження грошей)...

Яку інформацію в Київстарі недоговорюють клієнтам при переході на 4 G (інструкція збереження грошей)

З недавніх пір в Мелітополі з'явився швидкісний інтернет 4 G. Багато городян тут же вирішили переключитися на нього. Однак в місцевому відділенні компанії цього мобільного оператора чомусь ніхто не спромігся попередити клієнтів про те, що при зміні сімкарти відбувається автоматичне скидання налаштувань. І, природно, не на користь клієнта. Вигоду отримує Київстар. Всі перипетії з цією компанією розповів житель Мелітополя Сергій. Він також поділився покроковою інструкцією, як знизити тариф, повернувши собі старі настройки в телефоні після підключення до 4 G.

- Не так давно я змінив SIM картку в своєму телефоні, з 3G на 4G. Через деякий час мені прийшло повідомлення наступного змісту:

- Увага! Ви користувалися послугою "Мобільний інтернет XL". Тариф 7 грн. в день користування і по 3 копійки за 1 МБ. Для оплати інтернету за умовами Вашого тарифного плану замовте настройки 477 * 555 ».

Спочатку я відмахнувся від цього повідомлення, адже я не міняв настройки інтернету і не переходив на інші тарифи. Але, став помічати, що з мого рахунку кожен день спливають від 7 грн. і більше. З огляду на, що я і так оплачую 75 грн. за 4 тижні і в мій тарифний план вже включено 7 Гб користування мобільним інтернетом, так тепер ще й від 7 грн. на добу плюс до основного тарифу і в підсумку за місяць довелося б оплачувати близько 300 грн., а то і більше. Ну це вже занадто, подумав я і став розбиратися. Згадав за отримане раніше повідомлення, подзвонив на запропонований номер 477 * 555, але це проблему не вирішило. Додзвонитися до оператора - завдання практично мало здійсненна. Протягом двох днів з певною періодичністю я намагався з ними зв'язатися, але робот з жіночим голосом наполегливо повторював: «Вільного оператора на даний момент немає». Через деякий час я все ж додзвонився, але (!) Тепер сам оператор мене не чув ... .. Тупо відповідав в трубку: «Алло - я вас не чую ....». Моєму терпінню приходив кінець .... Пізніше, заспокоївшись, згадав про наявність кабінету на сайті Київстар і виявляється там є онлайн чат. Цей факт порадував. Описав проблему, через хвилини 3-4 відповіли, і ось що в підсумку виявляється сталося у мене (можливо така ж проблема і у вас є після зміни сім-карти). Коли я змінив SIM картку з 3G на 4G в телефоні АВТОМАТИЧНО відбулося перемикання певних налаштувань інтернету. Я, природно про це не знав, і що обурює - ні співробітник відділення Київстар в Мелітополі про це не попередив ні сама компанія Київстар не зволили поставити мене до відома про те, що при зміні сімки відбувається автоматичне скидання налаштувань і це саме скидання, чомусь то зовсім не на користь абонента, але дуже навіть на користь Київстар ... .. Вважаю, це розлучення своїх клієнтів компанією Київстар на дуже чималу суму грошей, адже поки клієнт зрозуміє куди діваються його гроші, які такі настройки були змінені, денюшкі з вашого рахунку тю-тю ...., - пише Сергій.

Далі він описав покрокову інструкцію щодо вирішення проблеми для тих, хто зіткнувся вже з аналогічною ситуацією. Отже, в налаштування свого телефону (докладніше в інструкції до телефону): Меню => Налаштування => У розділі Бездротові мережі натисніть Більше => Виберіть Мобільні мережі => Виберіть точка доступу іліAPN; Натисніть створити APN. Далі заповніть наступні поля => Точка доступу: Internet; параметри «Ім'я користувача» і «Пароль» не заповнювати; PROKSI: викл. Збережіть і активуйте її. Але, часто навіть не потрібно перенастроювати цей злощасний APN, досить вказати старі настройки (вони зазвичай зберігаються) і все стане на свої місця, ваші гроші будуть тепер целее. Дивіться скріни на прикладі андроїда.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі

36

Андрій ПАндрій П

На Mir 3G https://mir3g.com.ua/ хороші карти Київстар, можна точно визначити покриття і підключити нормальний інтернет

ВасильВасиль

На Mir 3G можна взяти на 7-денний тест обладнання вже з тарифом

генагена

Так, на 3G Star багато тлумачного 4G обладнання, і вже з тарифами можна брати на тест, безкоштовно!

ОлегОлег

Користуюся сайтом 3G Star теж, там можна ще і взяти обладнання на безкоштовний тест на 30 днів

КаринаКарина

Я на Mir 3G перевіряю спочатку покриття, і як все працює, а потім вже купую

Ігор СливенкоІгор Сливенко

Так, на 3G Star можна дивитися покриття і вибирати саме те, що буде просто літати, хоч в 3G, хоч в 4G

КирилоКирило

Нормальне обладнання плюс продуманий з фахівцем тариф, і буде збереження грошей. Я на 3G Star підключився недавно повністю і це виявився не Київстар :)

Daosanta@gmail[email protected]

Дійсно настройки, як поправить пропасано правильно. У мене виникає питання до автора статті, як часто Вас обворовуют або як часто Ви задоволені людьми, компаніями в НАШІЙ КРАЇНІ? !!! Сам користуюся китайцем (xiomi), проблема була така ж, хотів був писати схожий пост. Але згадав китайське прислів'я: шукаєш винних почни з СЕБЕ. Після цього написав на сайт підтримки "китайця" і там пояснили як перевіряти apn і які вони використовують apn за замовчуванням (використовують дані по apn 7 річної давності і постараються виправити в майбутньому. І сертифікованих телефонами в нашому регіоні має працювати коректно). Після цього зайшов на сайт Київстар і перевірив які налаштування (apn) повинні використовуватися згідно з мого тарифу. І притензій ні кому у мене не було просто потрібно було розібратися в ситуації. А так виходить живемо старим прислів'ям МОЯ ХАТА СКРАЮ- усі козли І ВСЕ КРАДУТЬ

artem[email protected]

Просто не правда. Всі настройки зберігаються. Взагалі ніяких пролем

ОлександрОлександр

Рекомендую встановити додатки мій київстар і мій лайфселл.

ОлександрОлександр

У мене телефон Сяомей. Дві сімки від КС і Лайфа. При заміні сімок ніяких проблем у вигляді скидання або зміни налаштувань не було.

ГістьГість

У мене телефон Xiaomi і при переході на 4g нічого не скинути всі настройки залишилися прежднему. так що нех валити на китайський бренд

паштетпаштет

Лол. Це стара фішка інтернет XL, я навіть не знав що вона до цих пір існує. Оператор дійсно ні до чого, тут тільки ваша не пильність. Сам колись користувався в еру 2джі інтернету через XL 7грн / поточну добу безлімітний інтернет. Коли то це був найвигідніший варіант інтернету. ностальгія

ГістьГість

Тарифи занадто дорогі стали, перейшов на дешевший, і тепер лише 500 мегабайт високошвидкісного 4г на місяць!

ГістьГість

Пхах, саме для таких і пишуть в інструкціях "кішок в мікрохвильовку НЕ засовувати". Так вони і цього не читають. Яким боком оператор несе відповідальність за налаштування терміналу і не пильність абонента?

СержСерж

У дружини також проблема була, поки гроші на рахунку були, і Ні бил.контрациптіви і сервіс такої же.Токо пильнувати треба, зараз поповнюється, перед днем ​​зняття коштів.

ВасяВася

Переходьте на повний безлімітний за 155грн в місяць і не парся собі мізки

ГістьГість

Техніка в руках дикуна - купа металобрухту!

ЮрійЮрій

Сам попався на таку неприємність, причому в регіональному центрі "Київстар" при зміні сім-карти, що підтримує 4G. Було зроблено дві помилки: перше сам вставив нову сумку, сам включив телефон, переконався в наявності інтернету і ВСЕ. Друга, що не перевірив настройки телефону. Третя була зроблена трохи раніше з покупкою телефону Xiaomi, і тільки в плані недопрацьованою прошивкою в плані автоматичного перескоку на мобільний XL. Помилку виправлено на 3-й день користування непотрібної послугою, коли прийшла смс, що недостатньо коштів. Нічого подібного не сталося з переходом на Moto. Оператор пояснив проблему багів прошивкою виробника Xiaomi, була б можливість повернення коштів, якщо б сам менеджер представництва налаштовував телефон.

ГістьГість

Нижче пишуть "купи нормальний телефон" ... Так Ксяомі один з найпопулярніших телефонів в країнах СНД, в тому числі і в Україні, а значить ця проблема стосовно багатьох користувачів. Правильно що надрукували, може людям і згодитися ця інфа.

ГістьГість

О, так, у мене така ж проблема. Спасибі, ща перейду.

ГістьГість

Андрей12 листопада 2018, 16:48 Ви такий розумний і просунутий, в моєму випадку я взагалі не знав про ці апн, наприклад коли спочатку підключив тариф "Дзвінок" з мене зоба 7 грн зняли, зв'язався з оператором все розповіли як вони розводять людей на бабки з цим пакетом XL, довелося все такі перейти на тариф 3g інтернет, ну й добре, добре що ще не встиг покористуватися, побачив цю статтю. Зайшов в налаштуваннях така фігня як на скронях

ГістьГість

Бариги в цьому Київстарі працюють, Набу на них мало

АндрійАндрій

Перш ніж писати такі статті потрібно розуміти те що телефон xiaomi завжди буде виставляти такуйу apn, в нормальних телефонах такого немає. Звичайно звинуватити кого то завжди простіше ніж розібратися в проблемі, але ж правда навіщо розбиратися якщо можна сказати що мене дурять. Не хочу нікого образити але наші люди (більшість) навіть розуміти не хочуть що відбувається навколо, вони думають що є 2 думки їх і не правільное.так і живемо.

ГістьГість

Була та ж хрень, добре я на рахунку гроші не тримаю тому відразу не зрозумів куди подівся інтернет.

НеважливоНеважливо

Ось прут мене недожурналюгі. Перш ніж писати статтю, підкріпися фактами. У нових тарифах послуга інтернет xl не працює

ГістьГість

нахрена вам 4g цей

ОлександраОлександра

Переходила на 4 g взагалі ніяких проблем не було, настройки залишалися колишніми

haterhater

В даному випадку, винен тільки користувач в тому, що не стежить за настройками свого телефону. Оператор тут ні при чому. Зганьбився в загальному. Хоча теч у кого iq <40 підтримають його. Пора еволюціонувати!

для 15:27для 15:27

А Пєтухов це твоє прізвище, що ти з великої літери пишеш?

ГістьГість

Купіть норм. телефон і не @ # @ && мізки ні собі ні пюдям !!!!! Чудесно і без проблем перейшов на 4 G.Проблема виникає тільки у жлобов.лохов і Пєтухов !!!

РавикРавик

Власником кукуевстара є російський "Вимпелком". Як ви можете користуватися послугами оператора країни агресивного агресора?

ГістьГість

Київстар взагалі мАшшшенннікі в цьому плані, тому що клієнти в суд не подають, ось вони і крутять нас як хочуть. У мене схожа ситуація була з цим маренням xl підключили, не повідомивши. 7 грн в резерв кинули і пізніше так розумію тупо спишуть, за інтернет яким не користувався.

XX

Це баг прошивки на телефонах Xiaomi! Київстар тут ні до чого. Так Китайці написали прошивку.

СтепанСтепан

А що ви ще хочете від расейского оператора?

МаксимМаксим

Таке відбувається не тільки при зміні карти але і при зміні телефону, купував новий телефон переставив стару карту в новий телефон і було те ж саме ....

У мене виникає питання до автора статті, як часто Вас обворовуют або як часто Ви задоволені людьми, компаніями в НАШІЙ КРАЇНІ?
Яким боком оператор несе відповідальність за налаштування терміналу і не пильність абонента?
Як ви можете користуватися послугами оператора країни агресивного агресора?