Яку CMS вибрати для створення блогу?

 1. WordPress
 2. Drupal
 3. Joomla
 4. ***

Система управління контентом (CMS) надає інструменти для створення і адміністрування сайтів і блогів тим користувачам, які не володіють мовами програмування

Система управління контентом (CMS) надає інструменти для створення і адміністрування сайтів і блогів тим користувачам, які не володіють мовами програмування.

CMS мають безліч переваг в порівнянні з іншими способами створення веб-ресурсів. Так, вони прості у використанні, мають зрозумілий інтерфейс, пропонують індивідуальні варіанти дизайну і надають більш широкий функціонал.

Вирішили запустити блог, зверніть увагу на одну з найбільш популярних CMS: WordPress, Joomla і Drupal. Всі ці платформи мають програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, і їх можна безкоштовно завантажити для подальшого використання.

Хоча кожна з цих CMS буде відмінною основою для блогу, кожна пропонує щось особливе для майбутнього будівельника блогу. Щоб прийняти вірне рішення, необхідно дізнатися який cms для блогу найкраще підходить під ваші запити і вимоги.

WordPress

переваги:

 • Найпопулярніша CMS, що має найбільше співтовариство підтримки;
 • Найдоступніші плагіни і теми;
 • Самий простий у використанні інтерфейс;
 • Ідеально підходить для сайту будь-якого розміру;
 • Скачується безкоштовно.

Найпопулярніша CMS, що має найбільше співтовариство підтримки;  Найдоступніші плагіни і теми;  Самий простий у використанні інтерфейс;  Ідеально підходить для сайту будь-якого розміру;  Скачується безкоштовно

WordPress є найпопулярнішою на ринку CMS для блогу і має найбільше співтовариство розробників і користувачів. Це співтовариство забезпечує неймовірний рівень підтримки користувачів і надає самий великий список доступних плагінів і тем.

WordPress вважається ідеальною платформою для ведення блогів. Всі настройки інтуїтивно зрозумілі, а функціонал досить широкий. Хоча створити блог на WordPress реальне завдання для кожного користувача, дана CMS додатково надає власникам сайтів можливість додавати або редагувати внутрішній код, щоб створювати унікальні проекти.

Drupal

переваги:

 • Найпотужніша і адаптивна CMS;
 • Доступні тисячі доповнень;
 • Ідеально підходить для складних сайтів (навіть для E-commerce) з декількома користувачами і різними типами контенту;
 • Скачується безкоштовно.

Найпотужніша і адаптивна CMS;  Доступні тисячі доповнень;  Ідеально підходить для складних сайтів (навіть для E-commerce) з декількома користувачами і різними типами контенту;  Скачується безкоштовно

Drupal - одна з найбільш технічних CMS на ринку. Це потужний інструмент для розробки не тільки блогів, але і складних веб-сайтів (на кілька користувачів, корпоративні сайти, інтернет-магазини і т.д.).

Дана CMS є найбільш складним варіантом і для створення багатофункціонального блогу часто потрібне знання високорівневого програмування. Користувач повинен мати як мінімум базові знання HTML, CSS, PHP і Javascript / JQuery, щоб створювати і усувати неполадки на блозі, створеному за допомогою Drupal.

Drupal підходить для створення більш просунутих блогів, які повинні бути досить гнучкими, щоб в подальшому мати можливість перерости в повноцінний сайт або Інтернет-магазин.

Joomla

переваги:

 • Простий у використанні інтерфейс (в порівнянні з Drupal);
 • Надає більше можливостей, ніж WordPress;
 • Доступні тисячі розширень;
 • Ідеально підходить для блогів, інтернет-магазинів або вбудованих соціальних мереж;
 • Скачується безкоштовно.

Простий у використанні інтерфейс (в порівнянні з Drupal);  Надає більше можливостей, ніж WordPress;  Доступні тисячі розширень;  Ідеально підходить для блогів, інтернет-магазинів або вбудованих соціальних мереж;  Скачується безкоштовно

Часто компромісом у виборі між Drupal та WordPress, стає Joomla. З цієї CMS легше працювати, ніж з Drupal, але вона пропонує більше можливостей при розробці блогів, ніж WordPress.

Joomla відрізняється повною налаштування, має великий вибір шаблонів і розширень з корисним функціоналом. Всім відомий Harvard University використовував Joomla для просування свого онлайн-присутності.

***

При виборі CMS для блогу необхідно чітко визначити його цілі і завдання, при цьому не тільки поточні, а й майбутні. Все це грає важливу роль при виборі платформи для блогу, так як в будь-який момент ви можете прийняти рішення змінити напрямок діяльності і створити, наприклад, на основі блогу інтернет-магазин або соціальну мережу.

Щоб зуміти втілити всі свої задуми, платформа повинна мати певні характеристики і функціонал, інакше реалізувати в повну силу свій проект буде неможливо.

До сих пір не можете визначити для себе, яка платформа найкраще відповідає вашим потребам? фахівці TemplateMonster з радістю допоможуть вам прийняти найвірніше рішення, а Демоверсії шаблонів для блогів дозволять наочно побачити, як може виглядати ваш готовий веб-проект.

До сих пір не можете визначити для себе, яка платформа найкраще відповідає вашим потребам?

Дополнительная информация

rss
Карта