Алкотестери: мета використання і види

  1. Алкотестери Алкогран AG-100 і AG-220
  2. Алкотестери, Alcoscent DA-7100

Алкотестери: мета використання і види

На думку практично будь-якої людини, такі прилади, як алкотестери необхідні тільки співробітникам ГИБДД або водіям. Але дана думка помилково, адже подібні апарати можуть стати в нагоді і в побуті. Наприклад, як перевірити, чи можна сідати за кермо людині, який напередодні гарненько відпочив з вживанням спиртного або просто випив пляшку пива?

Алкотестери Алкогран AG-100 і AG-220

За допомогою компактного алкотестера дізнатися, яка кількість алкоголю міститься в крові, простіше простого. алкотестери стануть корисними і для керівників підприємств, відповідальних за адекватність і тверезість своїх співробітників. Також подібний прилад може стати в нагоді батькам, які підозрюють, що їх дитина вживає алкоголь. Сьогодні існує величезна кількість різних моделей алкотестерів, призначених, як для домашнього використання, так і для їх застосування на підприємствах і т.д.

д

Алкотестери: мета використання і види

Все залежить від особливостей приладу, кількості проведених на добу замірів, типу дисплея і відображення даних і т.д. якщо запах з рота можна заїсти жуйкою або перебити будь-якими іншими продуктами, то спеціальний проділ обдурити не можна. Досить відомою маркою таких приладів можна назвати алкотестери Алкогран. Назвемо дві найбільш популярні моделі:

  • Алкогран AG-100 - високоточний прилад з електрохімічним датчиком і досить доступною вартістю. Цей пристрій відноситься до категорії індивідуально застосовуваних і, відповідно, розраховане на 5-7 вимірів на добу. Працює апарат від батарейок типу ААА. Забір повітря на видиху проводиться через спеціальні мундштуки.
  • Алкогран AG-220 - прилад для визначення кількості проміле у крові з електрохімічним датчиком. До калібрування за допомогою даного апарату можна виробляти 500 тестів, а до повної заміни - 2000. Забір повітря для аналізу проводиться через мундштук. Працює апарат від батарейок типу АА. Похибка при вимірюваннях мінімальна. Навіть якщо гігієна ротової порожнини буде дотримана по-максимуму, прилад з точністю визначити, чи пив користувач і, чи можна йому сідати за кермо.

Алкотестери, Alcoscent DA-7100

Алкотестери: мета використання і види

Незалежно від того, чи є у людини запах з рота, і від того, наскільки якісно дотримана гігієна ротової порожнини , Максимально точно визначити наявність алкоголю в крові допоможе алкотестер Alcoscent DA-7100. Цей пристрій оснащено електрохімічним сенсором, воно відрізняється невеликою вагою і виготовлено з високоякісного і міцного пластику.

Керувати приладом дуже просто, адже на ньому є всього лише одна кнопка. Забір повітря на видиху проводиться через мундштук. Після включення приладу досить почекати 10-15 сек., Видихнути через мундштук повітря і оцінити отриманий на LED-дисплеї результат кількісного вмісту алкоголю в крові.

data-yashareQuickServices = "yaru, vkontakte, facebook, twitter, odnoklassniki, moimir, gplus" data-yashareTheme = "counter"

>

Наприклад, як перевірити, чи можна сідати за кермо людині, який напередодні гарненько відпочив з вживанням спиртного або просто випив пляшку пива?