Альтернатива кави: що допоможе вашому мозку працювати

Стояти на голові - весело, швидко і корисно для тіла.

Фото: & nbsp; talkyland.com

Кава або енергетики - це речі, які рятують нас, коли праці багато, а ось сил мало. Але ваш організм не подякує вас за таке ставлення, тому давайте шукати кращі альтернативи, пише zdorovia.com.ua .

1. Стрибайте

Іруми Тахір, засновник High Point Chiropractic Wellness, вважає стрибки вкрай корисною справою і займається цим кожен день. Такі заняття підвищують ясність розуму, активують лімфатичну систему, що, в свою чергу, сприяє, виведенню токсинів, покращує поставу, підвищує рівень ендорфіна.Для серцево-судинної системи стрибки - найбільш щадний спосіб спалити стільки ж побільшало калорій, що і на біговій доріжці. Іруми стрибає щоранку протягом 10 хв. Він використовує цей час, щоб зарядитися енергією на весь день, і кричить при цьому: "Я сильний!", "Я щасливий!", "Я успішний", "Я здоровий!".

2. Робіть добру справу

Кім Коуп, співзасновник ZinePak, вважає, що знайшов унікальний спосіб підзарядки. Він виділяє 15 хв. в день в другій половині дня, щоб допомагати людям. Він намагається зробити щось корисне, не пов'язане з роботою. Це може бути що завгодно, наприклад, донести чиї пакети або відкрити двері. Іноді він запитує по електронній пошті у колег і друзів, чи не потрібна допомога комусь. Зробивши добру справу, він відчуває негайне задоволення і тішить себе думкою, що це зарахується йому в глобальному обміні кармою.

3. Використовуйте медитацію

Ранковий ритуал Гильома Гутрі, засновника Sequoia Lab, на який він витрачає свій час. Ідеальний час для медитації - світанок, до того як ви включите свої гаджети. Важливо, щоб час доби і місце для медитації були, по можливості, завжди одними й тими ж. Почати можна з п'яти хвилин, а потім збільшувати період, протягом якого ви концентруєте мозок. Менше 20 хв займатися не рекомендується, так як мозок не встигне в достатній мірі відновити свої ресурси. Переваги медитації: зменшення тривожності, скорочення часу, необхідного для сну, поліпшення концентрації і багато іншого. початківцям підприємець радить використовувати спеціальний додаток, наприклад, HeadSpace.

4. Стійте на голові

Ганні Вуттон і Бейлі Сміт, співзасновники Popup Archive, протягом дня стають на голову або на руки, допомагає їм як вирішувати проблеми, так і просто збадьоритися. Вони знаходять місце в офісі, де їх ніхто не потурбує, і встають з ніг на голову. Це прекрасне нагадування про те, на що здатне наше тіло, коли голова весь час зайнята роботою. Інверсії, як ці вправи називаються в йозі, чудові, тому що це весело, швидко і корисно для тіла і насправді активує мозок.

5. Пийте більше води

Дерек Флайнцрайх, засновник Greatist, радить пити багато води просто тому, що відчуває себе після цього краще. З наукової точки зору, вода присутній в організмі і впливає практично на всі процеси, що відбуваються в ньому. Дослідження показують, що вода допомагає бути пильними, прискорює процеси в мозку, збільшує продуктивність і навіть піднімає настрій. Скільки потрібно пити? Вважається, що з їжею людина отримує 20% щоденної норми, таким чином, залишається ще 13 чашок для чоловіків і 9 - для жінок. Звичайно, у всіх потреба в воді різна і залежить вона від багатьох факторів: погоди, віку, рівня активності протягом дня.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Скільки потрібно пити?