Яндекс закриває старий Веб-майстер і запускає API 3.0

Найближчим часом Старий Вебмайстер закриється. Як команда сервісу, вся основна функціональність вже підтримана в. З її допомогою можна вирішувати ще більше завдань з аналізу представлення сайту в пошуку.

Нагадаємо, Яндекс представив нову версію Вебмастера в листопада 2015 року на четвертій Вебмастерской. Бета-тестування нового сервісу тривало до червня 2016 року, паралельно продовжувала функціонувати стара версії Вебмастера. 12 червня новий Яндекс.Вебмайстер вийшов з бети і став основною версією сервісу для веб-майстрів.

Разом з відключенням старого Вебмастера Яндекс повідомив про запуск, яка не має зворотну сумісність з попередньою версією. Якщо ви користуєтеся цим API, вам потрібно перейдіть на нову версію якомога швидше.

У новій версії підтримані всі можливості старого програмного інтерфейсу. А в старій версії API в самий найближчий час змінюються показники перестануть оновлюватися, а протягом місяця Яндекс повністю перестане підтримувати API 2.0.

Щоб спростити міграцію, Яндекс підтримав два формати відповіді API: як продуктивний і лаконічний JSON, так і XML, що використовується в старій версії. Ознайомтеся з, щоб дізнатися про всі доступні методи.

Дополнительная информация

rss
Карта