Яндекс запустив нові опції в вебмайстрів

У сервісі Яндекс.Вебмайстер тепер доступна докладна інформація про сторінки сайту, які були додані в індекс пошукової системи або видалені з нього. Крім того, користувачі сервісу отримали можливість вивантажувати звіти, що містять статистику пошукових запитів.

Нові опції Вебмастера були представлені на конференції « Вебмастерская », Організованої Яндексом. В розділі " індексування »З'явилося більше інформації про те, які сторінки сайту включалися в результати пошуку Яндекса або віддалялися з видачі протягом останніх трьох місяців.

Дані про кількість доданих і віддалених сторінок відображаються на спеціальному графіку. Користувач сервісу також може переглянути перелік усіх видалених сторінок, який містить дату і причину виключення документа з видачі. Крім того, в розділі з'явилася історія змін, що представляє дані про доданих і виключених веб-сторінках в хронологічному порядку.

В розділі " Пошукові запити »Запущена опція експорту звітів у вигляді CSV-файлу. Користувачі Вебмастера можуть вивантажити з сервісу наступні звіти:

  • зведений звіт по популярним або обраним пошуковим запитам, а також по групах запитів;
  • детальний звіт по певному запиту або групі запитів;
  • детальний звіт по одному з показників (для певного запиту або групи запитів).

Під час «Вебмастерской» також стало відомо , Що в майбутньому власники сайтів зможуть відправляти на переіндексацію більше сторінок. існуючий денний ліміт URL буде поступово збільшуватися, заявив представник Яндекса Дмитро Попов.

13 грудня 2016

comments powered by

Поділитися Що ще корисно знати з просування сайтів

Дополнительная информация

rss
Карта