Яндекс.Вебмайстер на всі руки?

  1. радує
  2. Не дуже радує

Команда Яндекса анонсувала запуск оновленого релізу для вебмайстрів. Що змінилося з переходом на новий рівень?

радує

  • Багато в чому нова версія стала дійсно зручніше. Наприклад, тепер можна отримати згруповані інформацію про помилки, а також відстежувати виправлення і зміни за часом.
  • Став доступний пріоритетний переобход до 10 сторінок сайту в день, що прискорює переіндексацію виправлень. Це корисно при будь-яких оптимізацію цільових сторінок для досягнення більш швидких результатів в SEO. Якщо на важливих сторінках виявилися серйозні помилки або критичні помилки, сервіс також дозволить швидше переіндексувати зроблені правки.
  • Ще одна зручність - вивантаження списку проіндексованих сторінок, що полегшує роботу з пошуку можливих дублів, сторінок з технічною відсталістю та службовою інформацією, яку могла проіндексувати пошукова система. Оперативно реагувати на подібні ситуації тепер стало набагато зручніше, простіше і швидше.
  • Ми відзначили швидшу роботу сервісу, що безсумнівно порадує агентства з великою кількістю проектів.
  • Приділено увагу перевірці ресурсу на мобілопрігодность (що таке мобілопрігодная сторінка сайту і наскільки вона важлива, ми писали раніше ).

Не дуже радує

  • З мінусів - неактуальність таких показників, як кількість вхідних посилань або сторінок в пошуку, зустрічаються помилки і в структурі сайту (Веб-майстер в курсі і працює над їх усуненням).
  • Виникають складнощі з зіставленням даних про помилки і кількості сторінок в індексі, що ускладнює аналітику.
  • Самі розробники визнають, що поки реалізований не весь функціонал: наприклад, оригінальні тексти доступні поки тільки в старому інтерфейсі, не "допив» додавання сторінок на видалення. Чекає доопрацювання також процес підтвердження прав на ресурс (нагадаємо, через txt файли воно давно не підтримується), так само як і внесення блоку "Вміст сайту", який був зручний для багатьох в колишньому вебмайстрів. Тому повноцінним релізом нову версію можна назвати з застереженнями. Стара версія Вебмастера доступна за адресою old.webmaster.yandex.ru.

Цікаво, чи планує Яндекс в майбутніх версіях Вебмастера створювати аналог Google Disavow Links для відхилення «поганих» на думку вебмастера посилань? Зацікавлені особи неодноразово задавалися цим питанням (і задавали його представникам Яндекса), але з боку останнього надій поки подано не було. Між тим алгоритм виявився б досить корисним в умовах роботи Минусинска, тому що часто вебмастери не мають можливості зв'язатися з власниками давно закинутих ресурсів, на яких стоять посилання на їх сайти.

Що змінилося з переходом на новий рівень?
Цікаво, чи планує Яндекс в майбутніх версіях Вебмастера створювати аналог Google Disavow Links для відхилення «поганих» на думку вебмастера посилань?

Дополнительная информация

rss
Карта