Яндекс.Вебмайстер розширив функціонал моніторингу важливих сторінок

Команда Яндекс.Вебмайстер повідомила про розширення функціональності моніторингу змін важливих сторінок: були поліпшені поточні попередження, додані нові, а також оновлений інтерфейс.

Тепер вебмастера будуть отримувати додаткові попередження про зміну description і canonical, які також відображаються в інтерфейсі. Крім того, всі дані про статуси відповіді важливих сторінок тепер зібрані в єдину діаграму.

Так само в оповіщення про редирект було додано вказівку на мету редиректу, а в оповіщення про негативні зміни статусу сторінки в пошуку - докладна інструкція, що робити в разі кожної з можливих причин. Ось приклад такого розгорнутого оповіщення:

Ось приклад такого розгорнутого оповіщення:

Для тих, хто не знає, які саме сторінки потрібно відстежувати, досить просто подивитися на список тих сторінок, які дозволяють залучати найбільшу кількість користувачів, і додати їх до відстеження в один клік. Список рекомендованих до відстеження сторінок можна знайти внизу сторінки інструменту «Моніторинг важливих сторінок» .

Нагадаємо, перероблений розділ повідомлень з новими типами сповіщень з'явився в Яндекс.Вебмастере на початку квітня 2018 року. Завдяки цим налаштувань веб-майстрам стало набагато зручніше стежити за змінами даних на сайті і не турбуватися, що у сайту раптом змінився регіон або користувачі змогли права на доступ до інформації про сайт.

Дополнительная информация

rss
Карта