Андрій Вавриш: В Україні створять містобудівний кадастр всієї країни

Андрій Вавриш: В Україні створять містобудівний кадастр всієї країни https://cdn.segodnya.ua/img/article/5207/1_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5207/1_tn.jpg 2014- 05-15T17: 45: 00 + 03: 00 Харків

Кілька років знадобиться, щоб в Україні запрацювала єдина система регулювання містобудування - вважає заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Андрій Вавриш. Пілотним проектом і надалі основою для такої єдиної для всієї країни системи стане Містобудівний кадастр Києва, який заробив 1 липня 2013 року і успішно використовується по сьогоднішній день.

Як заявляє начальник Служби Містобудівного кадастру Андрій Вавриш - робота по наповненню містобудівного кадастру Києва ведеться постійно і дуже активно, і це, в свою чергу, перший крок до створення Всеукраїнського містобудівного кадастру, який повинен повноцінно запрацювати вже в найближчі роки.

Андрій Вавриш також підкреслив, що первинне формування Містобудівного кадастру міста Києва почалося ще в травні 2012 року, і через трохи більше ніж рік, на його підставі було відкрито геоінформаційний портал, доступний для всіх бажаючих за адресою http://mkk.kga.gov. ua в рамках сайту Департаменту містобудування Києва.

За словами Андрія Вавриша, на даний момент активна робота зі створення містобудівних кадастрів ведеться і в інших містах, серед яких: Дніпропетровськ, Полтава, Харків , Луцьк і Вінниця . Згодом аналогічна система, повинна поширитися і на інші регіони України. На даний момент системи різних регіонів технічно не інтегровані і не стандартизовані, тому Мінрегіон веде першочергову роботу над формуванням єдиного правового поля і єдиних технічних стандартів для всіх регіонів.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Дополнительная информация

rss
Карта