Апостиль на довіреності

Апостиль на довіреність - це запевнення довіреності спеціальним штампом, який служить підтвердженням юридичної дійсності даного документа. Апостилювання здійснюється в країні видачі довіреності і може знадобитися для її використання на території країн-учасниць Гаазької конвенції 1961 р Щоб стандартна довіреність отримала юридичну силу в країні, для якої призначається, Апостиль на довіреність - це запевнення довіреності спеціальним штампом, який служить підтвердженням юридичної дійсності даного документа необхідно пройти процедуру її легалізації, тобто, підтвердження видачі посадовою особою. Для цього, згідно з установленими нормами Гаазької конвенції, потрібно отримати штамп-апостиль . У деяких випадках посольство може також зажадати надати нотаріальний переклад довіреності з підтвердженою підписом перекладача. Доручення складається у нотаріуса, потім робиться апостиль довіреності в нашому бюро. Після всього цього доручення з апостилем перекладається і завіряється нотаріально саме переклад, тобто підпис перекладача.

Чи потрібен апостиль на доручення про передачу прав використання транспортного засобу? Лише в тих випадках, коли автомобіль ще не зареєстрований в органах МРЕВ тієї країни, в якій його планують експлуатувати. У всіх інших випадках документи міжнародного зразка будуть мати юридичну силу в тих державах, які офіційно входять до складу Гаазької конвенції.

Апостиль на доручення за розпорядженням нерухомістю некомерційного типу також необхідний, якщо його отримує резидент Росії. Де можна швидко пройти легалізацію документів? В бюро перекладів "Лінгво Сервіс", яке також займається легалізацією юридичних довідок, свідоцтв, дипломів та атестатів.

Більш детальну інформацію про ціну дивіться на сторінці офісу

Чи потрібен апостиль на доручення про передачу прав використання транспортного засобу?
Де можна швидко пройти легалізацію документів?

Дополнительная информация

rss
Карта