Apple Watch навчиться розуміти мову жестів

  1. Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Включення екрану Apple Watch поворотом зап'ястя - це лише перший з багатьох підтримуваних жестів, повідомляє ресурс Patently Apple. Напрямки, помахи і навіть розведення мізинця і великого пальця в знаку "подзвони мені" можуть бути використані для ініціації дії на самих годинах або зв'язаному iPhone:

Напрямки, помахи і навіть розведення мізинця і великого пальця в знаку подзвони мені можуть бути використані для ініціації дії на самих годинах або зв'язаному iPhone:

"Не дивлячись на те що голос і сенсорний екран в більшості випадків є ефективним способом управління пристроєм, можуть виникнути ситуації, в яких можливості користувача віддавати вербальні команди або виконувати дії з сенсорним екраном будуть обмежені.

Цей [патент] відноситься до пристрою, який відстежує рухи і жести користувача шляхом переміщення однієї або декількох рук, кистей, зап'ясть і пальців користувача, наприклад, щоб передати команди пристрою або інших пристроїв. [...] Пристрій може розпізнати жест як команду введення, після чого пристрій зможе виконати операцію "

Навіть незважаючи на значну кількість датчиків в поточній версії годин, полагодити Apple Watch можна, але от з появою нових можливостей неминуче ускладнюється не тільки програмна, а й апаратна складова. Ми з нетерпінням чекаємо вихід нової версії Watch, щоб знову переконатися в простотt і геніальності багатьох спірних на перший погляд рішень.

Ну а поки Apple доклала кілька прикладів подібних жестів.

Поворот руки долонею вниз і виробництво рухами може відхилити вхідний телефонний дзвінок, підйом або опускання руки долонею вниз може збільшити або зменшити рівень гучності динаміків, а помах руки в сторону може служити для перегортання сторінки електронної книги. Ви можете побачити таблицю прикладів нижче.

Ви можете побачити таблицю прикладів нижче

Але заявка на патент є набагато більш амбітною, ніж описане в тексті: в зображенні вказано хтось, хто використовує мову жестів, передаючи на сполученої iPhone інформацію у вигляді сказаного або надрукованого тексту.

Apple описує, як переносна пристрій може використовувати велику різноманітність типів датчиків для виявлення і розпізнання жестів.

"Один або кілька оптичних датчиків, інерційних датчиків, датчиків механічного контакту і біоелектричні датчики, для прикладу, можуть виявити руху призначеного для користувача тіла. Використовуючи дані про виявлені рухах може бути виявлений жест користувача. "

Очевидно, що це набагато складніший механізм, ніж більшість з тих, які ми описуємо, однак неважко помітити, як уже сьогодні Apple Watch здатні виявляти і реагувати на деякий прості жести. Звичайно ж, не факт що все з описаного буде реалізовано, однак Apple завжди намагалася якомога швидше дати хід новим технологіям для їх застосування в своїх пристроях.

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?

Не знаєте з чого почати? В першу чергу - не переживати! Ознаки хорошого і якісного сервісу видно відразу. Ми підготували інструкцію для тих, хто шукає майстерню або сервісний центр по ремонту Apple

Справжні, чесні і прозорі ціни на сайті

Реальні терміни і гарантія - це повага до вас

Репутація професіоналів Apple і досвід в кілька років

}?>

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?
Не знаєте з чого почати?