Арбітраж трафіку - з чого почати новачкові? Покрокова інструкція з 5 етапів! БОНУС: робочі кейси на вибір!

 1. Що таке арбітраж трафіку? Хороша новина - це дуже прибутково!
 2. Як почати заробляти вже зараз?
 3. Як заробити на арбітражі трафіку? Звідки гроші і хто «в головних ролях»?
 4. Джерела трафіку. Де максимальне «рух»?
 5. Арбітраж трафіку: з чого почати новачкові?
 6. 5 найперших кроків початківця арбітражніка!
 7. Основні помилки «молодого арбітражніка» - читайте і НЕ зливайте гроші в мінус!
 8. Бонус від ПП cpaseti.com. Кейси арбітраж трафіку на будь-який випадок!
 9. висновок

Порівняно недавно з'явився новий вид бізнесу - арбітраж трафіку. Ця стаття для тих, хто нічого в цій справі не розуміє, але хотів би у всьому розібратися! Так звана, «інструкція для чайників». У статті доступною і зрозумілою мовою відповімо на питання: що таке арбітраж трафіку, з чого почати новачкові і звідки в арбітражі взагалі гроші? Отже, поїхали!

Що таке арбітраж трафіку? Хороша новина - це дуже прибутково!

Почати варто з хорошої новини! Діяльність арбітражніка при особливих зусиль не минуемо зводиться до співпраці з партнерськими програмами і отримання відмінного доходу!

Якщо ви вже володієте якимись - то мінімальними знаннями і хочете скоріше монетизувати трафік, рекомендуємо почати з товарної партнерської програми cpaseti. com. Це один з перспективних варіантів, який непогано зарекомендував себе за останній час.

Це один з перспективних варіантів, який непогано зарекомендував себе за останній час

Як почати заробляти вже зараз?

КРОК 1. Пройдіть реєстрацію за посиланням >>> cpaseti.com

КРОК 2. Зв'яжіться з особистим менеджером, отримаєте консультацію і доступ до офферу!

Зв'яжіться з особистим менеджером, отримаєте консультацію і доступ до офферу

Доступ можна отримати і без менеджера, проте рекомендуємо спілкуватися із знаючими людьми! Арбітраж трафіку - це той напрямок, де знайомства і спілкування з досвідченими людьми вирішують дуже багато!

КРОК 3. Створіть потік і направляйте трафік!

Створення потоку і отримання реферального посилання не займе більше 1 хвилини.

КРОК 4. Слідкуйте за статистикою і отримуйте прибуток на баланс!

Детальніше з статистики вебмастера:

Майданчик: cpaseti. com

Час: 2 тижні

Отримано на баланс 436 150 рублів

Якщо ви ще погано розумієте, як заробляти і звідки такі цифри, то читаємо статтю далі!

Як заробити на арбітражі трафіку? Звідки гроші і хто «в головних ролях»?

Говорячи простими словами, арбітраж трафіку - це викуп трафіку з метою його подальшого перепродажу.

Дослівно арбітраж - це перепродаж з метою отримання вигоди. А що ж таке трафік, який перепродує арбітражнік (саме так називається людина, що займався арбітражем)?

А трафік, в даному випадку - це звичайні люди, точніше сказати відвідувачі інтернет - майданчики. Припустимо, у вас є сайт. І ось кількість людей, які відвідують сайт, і складають ваш трафік. А від останнього, між іншим, багато що залежить. Наприклад, ваш дохід: чим вище трафік, тим вищий дохід.

А за рахунок чого сайти «заробляють» відвідувачів? За рахунок реклами! Особливо якщо це стосується сайтів великих інтернет - магазинів. Щоб людина купила товар, він повинен зайти на сайт магазину. А як найлегше це зробити? Правильно, клікнувши на відповідне посилання.

Самої компанії, яка в інтернетівський середовищі називається рекламодавцем, займатися рекламою колись. Тому вона звертається в партнерські програми з метою максимально розкрутити свій оффер за допомогою веб-майстрів.

Веб-майстер, звертаючись в партнерську програму має на меті заробити - отримати прибуток від рекламодавців, за спрямованих до нього клієнтів - людей, яким буде цікавий оффер (пропозиція) рекламодавця.

Оффер рекламодавця - це його пропозиція, може бути абсолютно різним. Наприклад, засоби для схуднення, продаж аксесуарів, постільної білизни, реєстрація на сайті і багато іншого.

Чим більше людей зацікавиться офферу рекламодавця, тим більше відрахувань отримає вебмастер, який цих самих людей і направив по посиланню до рекламодавця!

Таким чином, схема роботи виявилася дуже проста! А партнерська програма в цій схемі виступає сполучною ланкою, яка допомагає кожному швидко знайти свою мету:

- Реклама якісний трафік

- Вебмастеру цікаві і прибуткові оффер

Отже, підіб'ємо невеликий підсумок з вищесказаного і визначимо «головних дійових осіб в арбітражі».

 1. Арбітражнік, його ще називають вебмайстром
 2. рекламодавець
 3. Потенційний клієнт
 4. джерело трафіку
 5. Партнерська програма

З першими трьома пунктами повинно бути все зрозуміло. Переходимо до джерел трафіку. А про всіх перевірених партнерських програмах можна докладно дізнатися зі статті «Партнерські програми 2016-2017: куди лити, щоб отримувати прибуток? 10 найприбутковіших і ефективних! Вибери варіант для себе! ».

Джерела трафіку. Де максимальне «рух»?

Отже, з чого ще починається арбітраж трафіку? З пошуку вигідних джерел придбання трафіку! Зрозуміло, це відноситься до тих вебмастерам, які вже готові почати діяти! А для нерішучих новачків припасли ще кілька стимулюючих рад, але в кінці статті!

Як ресурси трафіку найбільш популярні:

 • пошуковий або SEO трафік;
 • контекстна реклама;
 • реклама в паблік в ВКонтакте;
 • таргетована реклама в соціальних мережах;
 • тизерний трафік;
 • банери.

Розберемо кожен з джерел більш докладно.

1. Пошуковий трафік

Трафік приходить з органічної видачі пошукових систем і свідчить про видимість сайту в пошукових системах. З одного боку, люди самі шукають потрібну їм інформацію через пошуковик. З іншого, сайт «рекомендується» користувачам цими пошуковими системами.

Цей трафік монетизуються найкраще, тому що через SEO на сайт потрапляють тільки цільові відвідувачі.

2. контекстна реклама

Ще один ефективний джерело трафіку, що представляє собою розміщення платної реклами в пошуковій видачі і на сайтах - партнерах. Відомі такі сервіси контекстної реклами: Яндекс. Директ, Google, Adwords, Begun.

3. Реклама в паблік в ВКонтакте та інших соц.сетях

Сьогодні існує величезна кількість самих різних паблік, що дозволяють знайти свою цільову аудиторію. Для розміщення реклами в межах паблік необхідна домовленість з адміністрацією соцмережі.

4. таргетовану рекламу в соціальних мережах

Суть реклами в тому, щоб максимально звузити аудиторію і виявити найбільш зацікавлену її частина. За допомогою націлених налаштувань можна вибрати відповідні параметри для цільової аудиторії, яка буде бачити рекламне повідомлення.

5. Тізерний трафік

Тізерна реклама представляє собою картинки невеликого розміру з коротким описом. Це свого роду жарт, яка приваблює користувачів кричущими заголовками і незвичайними картинками.

Людська психологія влаштована таким чином, що нам подобається все, що блищить. Тому ми затримуємо свій погляд на барвистих захоплюючих картинках, а деякі і переходять по посиланнях, щоб ознайомитися з пропозицією детальніше.

6. Банери

Один з найстаріших видів реклами. Але з причини високої вартості показу банерів і посиленою конкуренції він починає втрачати свою популярність. Головна мета цього джерела трафіку - підвищення впізнаваності бренду.

Зазначені способи є одними з найвигідніших варіантів отримання трафіку. А успішність арбітражу залежить тільки від самого арбітражніка, від його підходу і подальших дій.

Арбітраж трафіку: з чого почати новачкові?

Ще раз повернемося до початкового питання: «З чого ж почати саме новачкові?» Якщо ви дочитали до цього моменту, то, напевно, багато чого прояснилося у вашій голові і тепер ви відчуваєте себе не таким вже й новачком! Чи не правда? Але насправді, трохи засмучу. Арбітраж трафіку - складна діяльність, чого зовсім і не скажеш на перший погляд. Тому читайте далі і ловите корисні поради!

5 найперших кроків початківця арбітражніка!

1. Міняємо мислення

Отже, найперше, що треба зробити - це змінити своє усвідомлення. Так Так саме так! З тисячі тих, хто прийшов вебмайстрів працювати продовжують одиниці. Багато хто вважає, що арбітраж трафіку - це легкі гроші і дуже засмучуються, коли стикаються з невдачами.

Арбітраж трафіку, як і будь-який бізнес, вимагає початкових вкладень. А ось отримання першого прибутку може затягнутися. Багатьох такий розклад не влаштовує.

2. Аналізуємо

Друге, що вам потрібно буде зробити, це проаналізувати кілька аспектів:

 • час;
 • гроші;
 • навички;
 • допомога.

Подумайте, чи є у вас все це. Оцініть ваш час: скільки ви готові його витрачати на цей бізнес. Вирішіть, скільки фінансових коштів ви готові вкласти. Задумайтесь про свої навички: дуже хороший арбітражнік повинен вміти дуже багато - від програмування до копірайтингу. Заручіться допомогою вже досвідчених вебмайстрів.

3. Реєструємося

Третім кроком буде реєстрація в партнерській програмі. Так, і не дійте поодинці. Зв'яжіться з менеджером і попросіть його про допомогу. Новачкові завжди допоможуть в його просуванні і порекомендують, з яких продуктів почати продажі.

4. Починаємо лити трафік

Якщо простими словами, то наступним етапом ми починаємо пошук цільової аудиторії. Тобто шукаємо своїх потенційних клієнтів. Для цього нам знадобляться джерела трафіку, про які йшлося вище.

5. Запускаємо кампанію і підводимо підсумки

Це самий творчий етап. Ми аналізуємо і зіставляємо, яку віддачу дає той чи інший вид ресурсу трафіку.

Основні помилки «молодого арбітражніка» - читайте і НЕ зливайте гроші в мінус!

Отже, вкажемо на основні причини, за якими багато дебютанти так ними і залишаються, і назавжди прощаються з ідеєю заробити на арбітражі.

 1. Невірно обрана партнерка.
 2. Невірно вибраний джерело трафіку.
 3. Незнання основних правил арбітражу і конкретних ПП (партнерських програм). Наприклад, певні оффер можна рекламувати тільки на певних рекламних майданчиках.
 4. Неправильно обрана цільова аудиторія.
 5. Не було проведено тестування ресурсів трафіку.

І це далеко не все. Тому перш ніж замислюватися над питанням з чого почати арбітраж трафіку ще раз поверніться до другого пункту кроків для початківців. І проаналізуйте, чи все у вас з цього є. Тільки так можна стати успішним вебмайстром!

Бонус від ПП cpaseti.com. Кейси арбітраж трафіку на будь-який випадок!

І останнє на що хотілося б звернути увагу - це кейси арбітраж трафіку.

Зараз у багатьох інтернет ресурсах можна знайти різні спільноти, які діляться різними кейсами на різних зв'язках. Хочете знати, про що вони тлумачать? Про те, на яких офферу вони змогли заробити. Новачкам обов'язково до вивчення!

Як приклад можете розглянути будь-який з рубрики «Кейси»

Наприклад, ось цей: «Кейс по сливу трафіку з vk на оффер« chanel present set набір 5 в 1 »напередодні 8 березня, або як заробити на святах? + 21 000 р за тиждень! ».

»

Тут доступною мовою написано, як людина змогла заробити. Інформація послужить відмінним прикладом і поштовхом до дій!

Такі кейси дуже корисні. По-перше, вони дають ідеї для роздумів. Навіть якщо дана зв'язка вже втратить свою актуальність, цілком можливо, що вона наштовхне читача на креативну думку.

По-друге, ці кейси дуже корисні новачкові. Дані про суми заробітку спонукають до дії. А посилання на партнерські програми і розкладка автора допоможуть новачкові в цій непростій справі.

висновок

Отже, ось і підійшло до кінця наше маленьке подорож по арбітражу трафіку! Тепер, коли питання що таке арбітраж трафіку і з чого почати не викликає переляку, рекомендуємо почати пробувати себе в арбітражній діяльності!

Почати рекомендуємо з «товаришки» - хороший вибір для новачка! Оптимальна партнерка cpaseti.com.

І наостанок ще одне невелике напуття: щоб перетворитися з дебютанта в досвідченого вебмастера потрібні дві речі. Перше - чітке уявлення своєї мети. Друге - розуміння того, що для досягнення цієї мети потрібно чимало потрудитися!

Удачі тобі, друже!

Що таке арбітраж трафіку?
Як почати заробляти вже зараз?
Як заробити на арбітражі трафіку?
Звідки гроші і хто «в головних ролях»?
Де максимальне «рух»?
Арбітраж трафіку: з чого почати новачкові?
У статті доступною і зрозумілою мовою відповімо на питання: що таке арбітраж трафіку, з чого почати новачкові і звідки в арбітражі взагалі гроші?
Що таке арбітраж трафіку?
Як почати заробляти вже зараз?
Як заробити на арбітражі трафіку?

Дополнительная информация

rss
Карта