Асоціація Україна-ЄС повинна бути імплементована повністю

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. Орфографічна помилка в тексті:

6 жовтня 2017, 14:04 Переглядів: 6 жовтня 2017, 14:04 Переглядів:   Хьюг Мінгареллі

Хьюг Мінгареллі. Фото: AFP.

Глава представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі констатував, що Україна відстає в імплементації деяких компонентів Угоди про асоціацію України та ЄС в питанні гармонізації законодавства, стандартів і норм. Про це посол ЄС заявив 6 жовтня, виступаючи на Київському економічному форумі.

"Не дивлячись на те, що ми почали впроваджувати цю угоду 20 місяців тому, ми запізнюємося по дуже важливих компонентів впровадження цієї угоди ... Ми повинні сконцентрувати нашу увагу в питанні впровадження нашої угоди на регуляторної конвергенції. І ми робимо все для того, щоб забезпечити гармонізацію українського законодавства, норм і стандартів з європейськими ", - сказав Мінгареллі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Він уточнив, що український парламент і уряд повинні відігравати ключову роль в питанні імплементації. Дипломат також підкреслив, що саме повна імплементація Угоди про асоціацію повинна стояти на порядку денному.

"Якщо ми забезпечимо, що протягом наступних місяців Україна прийме наші закони, норми і стандарти, то тоді українська економіка стане дуже швидко частиною єдиного ринку ЄС, що означатиме, що українські компанії зможуть експортувати в країни ЄС без перешкод. Саме над цим ми повинні працювати ", - уклав Мінгареллі.

Нагадаємо, 1 вересня 2017 року Угоду про асоціацію Україна-ЄС набула чинності - сайт "Сегодня" з'ясував, як зміниться життя українців .

Відзначимо, український уряд працює в напрямку дерегуляції, полегшення ведення бізнесу в Україні та вдосконалення документообігу. так, Кабінет Міністрів України на засіданні 20 вересня схвалив концепцію розвитку електронного урядування - "головний е-документ країни", як зазначив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Посол ЄС розповів, що гальмує Україну на шляху до європейських ринків". інші Новини економіки дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ