Астрологія: Місяць і Нептун - аспекти в Синастрією

  1. З'єднання Нептуна і Місяця
  2. квадратура
  3. опозиція
  4. секстиль

Нептун - лакмусовий папір справжнього емоційного світу, яка розкриває природу прихованих емоцій, пристрастей, фантазій людини Нептун - лакмусовий папір справжнього емоційного світу, яка розкриває природу прихованих емоцій, пристрастей, фантазій людини. Він правильно характеризує психічну організацію, прихований внутрішній світ.

Нептун і Місяць в Синастрією показують параметри емоційної сумісності, єдність сприйняття світу на чуттєвому рівні. Це важливо, тому що одним з особистісних пластів є сфера ілюзій, мрій, що надає сильний вплив на відносини партнерів.

З'єднання Нептуна і Місяця

Поєднання цих двох планет говорить про гармонію союзу, він буде прекрасним, партнери ідеально підходять один до одного. Між ними панують взаєморозуміння, легкість, слова вже просто не потрібні, на чуттєвому рівні спостерігається рідкісне єднання. Емоційне ставлення партнерів до речей однакове, досягає такого рівня, коли один одного можна розуміти буквально з півслова, повністю відчувати свого партнера. Це дозволяє будь-яку кризу пережити відносно спокійно, відчуваючи підтримку. Навіть на великій відстані відчувається неймовірно тісний, тонка емоційна зв'язок

квадратура

Квадрат говорить про симбіозі, зовні пара демонструє тісний зв'язок, ідеальні, щасливі відносини, міцну сім'ю. Насправді це партнерство, яка утримувалась на обопільній розрахунку, зручність і вигоду, про що оточуючі можуть не здогадуватися. У міру накопичення матеріальних благ пари з цим аспектом в карті розлучаються вкрай рідко, в більшості випадків вони продовжують спільне проживання, щоб не розчарувати родичів, але любовні зв'язки заводять на стороні. Інтересів один у одного партнери намагаються не обмежувати, зберігаючи гармонію на людях і вдома.

опозиція

Поява опозиції - це відсутність щирості, довіри, доброзичливості у відносинах. Зазвичай такий зв'язок демонстративна для оточуючих, розрахована на те, щоб показати всім ідеальні відносини, але в підсумку, це не призводить ні до чого хорошого, пари швидко розпадаються. Спочатку тут немає єднання, емоційного зв'язку. Партнери намагаються пристосуватися один до одного для досягнення різних цілей, але тісний взаємозв'язок їм досягти не виходить, пара розходиться. Все це надає буквально спустошливий вплив на Нептуна.

секстиль

Секстиль показує флегматичні, спокійні відносини, стабільність союзу. З плином часу пара стає більш вдалим, її відносини дуже міцні, особливо, якщо один з партнерів має негативний досвід відносин у минулому. Партнери прекрасно уживаються, миряться з звичками, відмінно переносять важкі, конфліктні ситуації. Але пристрастям тут не місце, особливої ​​любові, яскравих відносин тут немає.

Наявність аспектів Нептуна і Місяця для карти народження говорить про те, що союз може бути створений гармонійний, заснований на взаєморозумінні, емоційного зв'язку. Якщо ж ці планети в карті будуть вражені, то відносини вибудовуються на обмані, вони не будуть чуттєвими або щасливими.

Для з'ясування всіх деталей сумісності партнерів, рекомендується проконсультуватися з професійним астрологом . Це допоможе визначити всі аспекти освіти союзу, відразу розкрити ймовірність зради або розставання.

Дополнительная информация

rss
Карта