Auctionity аукціони на блокчейне для всіх тепер реальність

  1. Результат першого етапу розробки - здійснено запуск MVP Minimal Viable Product
  2. Плани DomRaider на 2018 рік

Запущена перша версія додатка Auctionity від групи DomRaider.

Сенсаційне ICO DomRaider, що минув восени 2017 року, принесло проекту великі інвестиції і небувалу популярність. Приголомшливий успіх DomRaider ICO можна пов'язати з тим, що на відміну від багатьох інших проектів, які здійснювали продаж своїх токенов, французька компанія має вже успішно працює на протязі чотирьох років бізнес по «дропкетчінгу» і є визнаним лідером в Європі з перехоплення та перепродажу на аукціоні конкурентних доменних імен, чий термін реєстрації добігає кінця.

Також, той факт, що в роботу компанії повірили великі французькі банки і фінансові фонди, здійснивши вкладення в DomRaider на загальну суму $ 4 мільйони, не міг не викликати довіри з боку учасників токенсейла. Масштабна і багатонаціональна команда проекту, наявність представництв у багатьох країнах - все це також сприяло вибору саме DomRaider ICO для вкладення коштів контрибуторів.

Однак збір такої значної кількості коштів в рамках ICO ні самоціллю компанії DomRaider. Інвестиції з'явилися лише засобом для реалізації нового проекту DomRaider на блокчейне - децентралізованої мережі управління аукціонами в режимі реального часу.

Дана мережа стане основою для нової екосистеми, а сама мережа буде призначена не тільки для реєстрації аукціонів і ставок. Вона буде в основі абсолютно нової екосистеми аукціонів, стане інноваційним рішенням для всіх учасників індустрії аукціонів по всьому світу.

Аукціоністи, фінансові гаранти, експерти по оцінці, служби доставки, провайдери онлайн-аукціонів і розробники мобільних додатків зможуть підключитися до системи, надавати свої послуги і підвищити цінність блокчейна.

Результат першого етапу розробки - здійснено запуск MVP Minimal Viable Product

Засновники DomRaider здійснюють всю роботу за проектом відповідно до Дорожньої карти, яка в самий найближчий час буде доповнена технічними деталями. І ось 31.01.2018 французька компанія запустила Minimal Viable Product - першу версію свого нового додатка « Auctionity »Для проведення аукціонів на блокчейне.

Дана версія майданчики вже зараз дозволяє будь-якому охочому, продати що-небудь на аукціоні навіть через свій сайт. Продукт дуже простий у використанні і доступний: кожен може спробувати демо-версію, створити аукціон на блокчейне і за допомогою віджета інтегрувати його в свій сайт або блог. А який використовується в рамках програми блокчейн робить його прозорим і надійним для всіх користувачів.

Тестуючи MVP, будь-хто зможе переконатися в простоті і зручності здійснення ставок, а також в тому, наскільки швидко відбувається призначення ставок. Весь процес проведення аукціону повністю захищений, оскільки виграє завжди найвища ціна, відсутні відмови і скасування, а також здійснюється універсальна і індивідуальна верифікація.

Плани DomRaider на 2018 рік

У 2018 році творці DomRaider збираються розширити функціонал MVP, запустивши бета-версію найближчим часом. В рамках програми буде реалізована гарантія оплати для продавців за допомогою токенів DRT. Крім того, стануть доступними такі функції, як резервна ціна, покрокова ставка і миттєва покупка, а також нові типи аукціонів (Голландський і Аукціон Вікрам). DomRaider зробить API свого застосування відкритим, щоб легко здійснювати інтеграцію різних рішень.

Перераховані вище зміни торкнуться такого напрямку DomRaider, як «Auctionity» - повна назва додатка для аукціонів. В рамках проведеного ребрендингу, історичний напрямок DomRaider з перехоплення та продажу доменних імен відтепер носитиме назву «YouDot». Також, питання розвитку токена виділені в окремий напрямок компанії, яке буде носити однойменну назву - «DRT». По кожному з цих напрямків здійснений запуск нових веб-сайтів.

Варто відзначити, що творці DomRaider досить велику увагу приділяють питанням співпраці зі світовими фахівцями різних областей. Так, вже в квітні 2018 року запущена програма партнерства з професіоналами індустрії торгів, в червні буде здійснено впровадження перших сторонніх партнерів, а до вересня - створені перші вузли, які будуть перебувати під управлінням незалежних партнерів.

Крім того, реалізація намічених масштабних планів DomRaider зажадала внутрішньої реорганізації компанії. Так, проект шукає ентузіастів своєї справи, і збирається, як мінімум, подвоїти свою команду, яка на момент проведення ICO складалася з 33 осіб. На даний момент у компанії відкрито 40 різних вакансій.

Щодо токена DRT, планується, що всі нововведення добре позначаться на його курсі. Вже зараз він торгується на трьох найбільших майданчиках, і незабаром буде додано до лістингу ще кількох бірж. Спільнота, яка здійснює підтримку DomRaider, безумовно, чекало цього моменту!

Дізнатися докладніше про всі плани DomRaider, а також ознайомитися з додатком, можна тут:

  • www.auctionity.com - сайт проекту Auctionity, платформи для управління аукціонами на блокчейне
  • app.auctionity.com - MVP-версія додатка A uctionity
  • www.youdot.io - сайт проекту Y oudot з перехоплення доменних імен

io   - сайт проекту Y oudot з перехоплення доменних імен

Новини кріптовалютного ринку і Майнінг: