Аваст антивірус для андроїд, avast для андроїд

 1. Функціонал Avast Mobile Security для Android
 2. Секрет популярності Avast для Android
 3. Як завантажити і встановити Avast для Android

В одній зі статей ми розглядали питання про те, як перемістити додатки на карту пам'яті .

Сьогодні мобільний пристрій під управлінням ОС Android здатне замінити настільний комп'ютер. А значить, воно стає таким же вразливим, як і ПК. Завдання користувача - забезпечити повноцінний захист свого «мобільному одному». Колосальною популярністю користується антивірус Avast для Android. Чим він вирізняється з-поміж усіх захисних програм і як його встановлювати, розповість наш огляд.

 • Кількість установок - 500 мільйонів;
 • Оцінка в Play Маркеті - 4,4;
 • Вартість - безкоштовно.

Зверніть увагу на те, що в рейтингу антивірусів від нашої редакції саме Avast для Android зайняв перше місце. Завантажити Avast для Android ви можете за посиланням в кінці статті.

Завантажити Avast для Android ви можете за посиланням в кінці статті

Функціонал Avast Mobile Security для Android

За допомогою безкоштовного додатку Avast для Android можна забезпечити повноцінний захист смартфона від будь-яких зазіхань ззовні. Утиліта не просто захищає від вірусів, але також може забезпечити захист гаджета від крадіжки. Принцип роботи антивіруса Avast досить простий - використовується веб-функція визначення місця розташування гаджета. Є можливість стерти пам'ять девайса, дистанційно заблокувати доступ до нього, використовувати лічильник трафіку і запустити брандмауер.

А також:

 • фільтр дзвінків і СМС;
 • радник з безпеки;
 • управління додатками;
 • антивірусне ядро;
 • вимірювач мережі;
 • резервне копіювання;
 • блокування додатків.

Секрет популярності Avast для Android

Незважаючи на те, що багато розробників антивірусів пропонують свої рішення для мобільних пристроїв, Avast Mobile Security для Android успішно тримає пальму першості. Пояснюється це наступним:

 • Додаток поширюється безкоштовно. Ви можете розширити його функціонал в версії Premium за все за 50 рублів на місяць або 400 рублів в рік - хіба це ціна абсолютної безпеки пристрою?
 • Приємний інтерфейс.
 • Можливість вибирати час для сканування додатків і вмісту карти пам'яті. Avast Mobile Security може сканувати дані вночі, коли власникові не потрібен смартфон.
 • Додаток відмінно працює в зв'язці з іншими продуктами Avast: SecureLine VPN (анонімізірует ваш серфінг по мережі, забезпечує приховування ваших даних від шпигунів), Battery Saver (автоматично оптимізує використання пристрою, зберігаючи до 20% заряду акумулятора) і Anti-Theft (відкриває віддалений доступ до вашого пристрою в разі його втрати).

Інші смартфони Флай
На нашому сайті можна знайти каталог з іншими смартфонами Fly на Андроїд .

Як завантажити і встановити Avast для Android

Скачайте Avast Mobile Security для Android в Google Play і підтвердіть згоду на інсталяцію. При першому запуску утиліта запропонує просканувати ваш пристрій прямо зараз або в відкладеному режимі.

Avast Mobile Security для Android розміщений в пам'яті пристрою і запускається автоматично з системою. У фоновому режимі антивірус споживає мінімум оперативної пам'яті і не навантажує смартфон.

Якщо з якихось причин вам не вдалося завантажити додаток в магазині, скористайтеся офіційним сайтом розробника. Виберіть необхідний тип антивіруса, скачайте .apk файл і відкрийте його на мобільному пристрої. Але не забудьте дозволити в налаштуваннях пристрою установку додатків з незахищених джерел. Утиліта запропонує відразу ж просканувати пристрій Якщо з якихось причин вам не вдалося завантажити додаток в магазині, скористайтеся  офіційним сайтом  розробника

Avast Mobile Security для Android - відмінний вибір для тих, хто багато серфить по мережі. Можете не турбуватися про безпеку мобільного пристрою - Avast міцно стоїть на сторожі ваших даних.

Завантажити безкоштовно:
Avast для Android , SecureLine VPN , Battery Saver , Anti-Theft .

Якщо Вам цікаво, то Ви можете ознайомитися зі статтею про те, чому не надсилаються СМС з телефону? .

Ви можете розширити його функціонал в версії Premium за все за 50 рублів на місяць або 400 рублів в рік - хіба це ціна абсолютної безпеки пристрою?

Дополнительная информация

rss
Карта