Авокадо збільшить вагу або допоможе схуднути?

  1. Авокадо і схуднення
  2. Жири авокадо мають ряд переваг:
  3. Авокадо допоможе продовжити відчуття ситості
  4. Контролюйте порцію авокадо
  5. Авокадо містить здорові жири
  6. Авокадо корисний для здорової дієти

Що ми знаємо про авокадо? Це смачний заморський фрукт, насичений поживними речовинами і здоровими жирами. Деякі вважають, що здорові жири авокадо допоможуть їм схуднути. Інші побоюються, що він дуже жирний і навпаки може сприяти збільшенню у вазі. Розберемося, хто ж правий. /epochtimes.ru/

Авокадо - відмінне джерело вітамінів, мінералів, корисних жирів і клітковини. 100 грам авокадо (приблизно половина фрукта) містить близько 160 кілокалорій.

Однак на відміну від більшості інших фруктів в авокадо міститься відносно багато жиру - близько 15%.

Авокадо і схуднення

Дослідження показали, що люди, які їдять фрукти та овочі , Як правило, важать менше інших. В даний час немає доказів, що авокадо знижує вагу. Однак є підстави вважати, що воно дає позитивний ефект, якщо органічно вписується в здорову дієту.

Жири авокадо мають ряд переваг:

  • згоряють швидше, ніж інші види жирів;
  • збільшують швидкість спалювання жиру ;
  • сприяють спалюванню більшої кількості калорій після їжі;
  • зменшують апетит.

Авокадо допоможе продовжити відчуття ситості

Авокадо багатий клітковиною і жирами, тому допоможе відчувати себе ситим довше. Частково це тому, що жир і волокна уповільнюють вивільнення їжі зі шлунка. Більш тривале відчуття насичення допоможе зробити проміжки між їжею довше, і людина навіть може з'їсти менше калорій в цілому.

Більш тривале відчуття насичення допоможе зробити проміжки між їжею довше, і людина навіть може з'їсти менше калорій в цілому

Фото: kerdkanno / pixabay.com / CC0 Public Domain

Вплив авокадо на апетит виявляли в дослідженні хворих з ожирінням. Учасники, які з'їдали половинку авокадо за обідом, знижували апетит на п'ять наступних годин, особливо в перші три години. Випробовувані також відчували велику задоволеність від прийому їжі з авокадо.

Контролюйте порцію авокадо

Авокадо НЕ низькокалорійний фрукт. Наприклад, в 100 грамах полуниці міститься 32 калорії, а в 100 грамах авокадо 160 калорій.

На збільшення і втрату ваги людини в першу чергу впливає кількість споживаних калорій. Тому, якщо ви хочете схуднути, дотримуйтеся розумних порцій . За один прийом їжі рекомендується з'їдати від чверті до половини авокадо.

Авокадо містить здорові жири

Авокадо містить олеїнову кислоту. Вона ж міститься в оливках і оливковій олії.

Численні дослідження пов'язують олеїнову кислоту з користю для здоров'я. Особливо зі зниженням запалень в організмі і зниженням ризику розвитку серцево-судинних захворювань. Авокадо також допомагає контролювати рівень цукру в крові і знижувати рівень холестерину.

Авокадо корисний для здорової дієти

Поки ви їсте авокадо в розумних кількостях, як частина здорової дієти, немає підстав побоюватися за ваш вагу. Прямих доказів того, що авокадо сприяє схудненню, немає. Однак є підстави вважати, що цей заморський фрукт може посилити ефект від дієти.

Дополнительная информация

rss
Карта