Автоматизація торгівлі в магазині

На тлі розвиваються комп'ютерних і IT технологій будь-які виробничі процеси можна легко автоматизувати, що набагато спрощує технологічний процес і підвищує якість продукції, що випускається

Які переваги може принести впровадження засобів автоматизації для простого роздрібного магазину?

Які переваги може принести впровадження засобів автоматизації для простого роздрібного магазину

Основні види переваг від автоматизації торгівлі .

1. Підвищується швидкість і якість обслуговування покупців, що призводить до підвищення товарообігу і збільшення прибутку даної торгової точки.

2. Підвищується якість обліку товару і можливість вчасно регулювати і поповнювати його асортимент.

3. Можливість дистанційного контролю товарообігу та його своєчасного аналізу для внесення змін у виборі того чи іншого виду продукції для реалізації.

4. Впровадження різних програм лояльності, що дозволить підвищити ефективність продажів.

5. Можливість синхронізації з Subtotal дозволить так само дозволить підвищити ефективність продажів в інтернеті.

Схема автоматизації товарообігу для роздрібного магазину вдає із себе комп'ютерну мережу, що складається з декількох комп'ютерних систем. проста програма встановлена ​​в таку комп'ютерну мережу забезпечує обмін інформацією між окремими елементами цієї мережі. Суть роботи системи полягає в наступному:

Поступив на склад товар за допомогою електронних ваг і систем сканування штрих коду автоматично оформляється в складському комп'ютері і інформація передається на комп'ютер головного офісу, інформація з ваг в торговому залі у вигляді наклейки на придбаний товар проходить через сканер касової системи, яка в свою чергу передає головному комп'ютера інформацію про витрату. Таким чином в головному офісі легко відстежується надходження та витрачання товару в реальному часі. Аналогічним чином відбувається і облік товару на складі.

На правах реклами

Дополнительная информация

rss
Карта