Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні: підручник Шишмарев В.Ю. Купити книгу доставка поштою, читати відгуки, завантажити, ISBN 978-5-222-26134-7

  1. Всі відгуки (рецензії) на книгу
  2. Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні: підручник Шишмарев В.Ю.
  3. Читати книгу онлайн ...
  4. Інші книги автора Шишмарев В.Ю.

Безкоштовно скачати книгу видавництва Фенікс "Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні: підручник Шишмарев В.Ю." для ознайомлення. The book can be ready to download as PDF.

Увага! Якщо купити книгу (оплатити!) "Автоматизація виробничих процесів в ..." сьогодні - в четвер (30.05.2019), то вона буде відправлена в суботу (01.06.2019)

Всі відгуки (рецензії) на книгу

Залиште свій відгук, він буде першим. Дякуємо.

> 5000 руб. - знижка 5%
> 10000 руб. - знижка 7%
> 20000 руб. - знижка 10% БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА дрібнооптових замовлень.
Тел. + 7-928-622-87-04

Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні: підручник Шишмарев В.Ю.

Назва підручника Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні: підручник ПІБ автора Шишмарев В.Ю. Рік публікації 2017 Видавництво Фенікс Розділ каталог Енергетика. Машинобудування. Приладобудування серія книги Вища освіта ISBN 978-5-222-26134-7 Артикул O0071767 Кількість сторінок 447 сторінок Тип палітурки матова + лакування Поліграфічний формат видання 84 * 108/32 Вага книги 466 г Книг в наявності 1490

Анотація до книги "Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні: підручник" (Авт. Шишмарев В.Ю.)

У підручнику розглянуті сучасні тенденції автоматизації машинобудівного виробництва, шляхи підвищення продуктивності та ефективності виробництва, особливості організації технічної підготовки автоматизованого виробництва, методи забезпечення технологічності конструкції виробів, особливості проектування технологічних процесів і вибору автоматизованого технологічного обладнання. Викладені питання побудови автоматів і автоматичних ліній, застосування промислових роботів і робото-технологічних комплексів, створення гнучких автоматизованих виробничих систем, автоматизації контролю якості виробів, транспортно-накопичувальних і складських виробничих систем; представлені перспективи і модель побудови автоматизованого заводу майбутнього. Підручник призначений для студентів вищих професійних навчальних закладів (бакалаврат), які навчаються за машинобудівним, приладобудівним і енергетичним напрямками і спеціальностями відповідно до ФГОС-3.

Читати книгу онлайн ...

З метою ознайомлення представлені окремі розділи і розділи видання, які Ви можете прочитати онлайн прямо на нашому сайті, а також завантажити і роздрукувати PDF-файл.

Інші книги автора Шишмарев В.Ю.

Інші книги серії "Вища освіта"

Інші книги розділу "Енергетика. Машинобудування. Приладобудування"

Можлива доставка книги в, а також в будь-який інший місто країни Поштою Росії або транспортною компанією.

Дополнительная информация

rss
Карта