Автовідповідачі. Запис дикторів. чоловічі голоси

20.06.2013 8:09
У саме справі, чому, коли долі держав, важливі політичні рішення, проекти відкриття нових технологій, здача великих технологічних проектів ... 20

Ні для кого не секрет (виняток, мабуть, складуть нещільні феміністичні ряди), що чоловіча частина населення планети Земля, лідирує якщо не у всіх сферах і професіях, то я в явній більшості оних. Сьогодні ж ми хочемо поговорити з Вами про ту сферу, в якій все ще чоловіків не пускають жінки і твердо тримають свою першість. Отже, чому жіночий голос більш популярний записи чоловічого голосу на автовідповідачі ?

У саме справі, чому, коли долі держав, важливі політичні рішення, проекти відкриття нових технологій, здача великих технологічних проектів, амбітних рішень та іншого - створюють чоловіки, їхні голоси рекламує будь-які продукти на телебаченні або по радіо, ми так рідко чуємо на записах автовідповідача ? Статистика показує що з десяти записів лише одна або дві записи на автовідповідачі чоловічі! Дійсно, вже не криється тут якась статева дискримінація? Давайте розберемося!

Отже, якщо взяти озвучку кіно трейлерів, блокбастерів і іншого - жіночий голос тут рідкісний гість. Чому? Тому що в кіно-трейлерах завжди мова йде про дії, загрозу, порятунок та інше ... Явно не жіночий доля. Навіть складно буде собі уявити ніжний жіночий голос, що говорить про загрозу - відразу представляється собі крики на межі істерики, або плач на взрид ... Не красиво. Інша справа автовідповідач компанії, солідного офісу або call цент, куди 24 години на добу надходять стурбовані або стривожені дзвінки абонентів. Хто краще жіночого голосу в слухавці вислухає інформацію, поспівчуває, заспокоїть, порадить, перенаправить до необхідного фахівця, ніжно попросить почекати хвилинку-другу? Висновок очевидний - лише жіночий голоси, який завжди буде асоціюватися у кожного жителя землі з голосом власної матері, здатний викликати теплі почуття і бажання розкрити суть проблеми, «виплакатися в жилетку» та ін. Запис чоловічого голосу на автовідповідач, хороша тільки в суворо визначених - специфічних - областях. Наприклад чоловічий голос для автовідповідача буде незамінний в великих мисливських, будівельних, автомобільних та інших, магазинах. Там, де це лаконічність і довірчі інтонації продавця-професіонала. З усього вищесказаного, чоловікам, звичайно не варто здавати свої позиції, але і пам'ятати, що чоловічий голос для автовідповідача компанії, явище рідкісне і незвичайне.Дійсно, вже не криється тут якась статева дискримінація?
Чому?
Хто краще жіночого голосу в слухавці вислухає інформацію, поспівчуває, заспокоїть, порадить, перенаправить до необхідного фахівця, ніжно попросить почекати хвилинку-другу?

Дополнительная информация

rss
Карта