Багатий тато бедий тато Роберт Кіосакі

 1. Про книгу
 2. Цитати з книги Кийосаки Роберт «Багатий тато, бідний тато»

Багатий тато бедий тато Роберт Кіосакі  Роберт Кіосакі - американський бізнесмен, великий інвестор, викладач і письменник, який видав не одну бізнес книгу, яка змінила десятки тисяч доль по всьому світу


Багатий тато бедий тато Роберт Кіосакі

Роберт Кіосакі - американський бізнесмен, великий інвестор, викладач і письменник, який видав не одну бізнес книгу, яка змінила десятки тисяч доль по всьому світу. Варто зазначити, що талант до викладання і передачі своїх знань у Роберта не спроста. Він педагог в третьому поколінні. Його батько був доктором філософських наук і міністром освіти в штаті Гаваї, і дід теж викладав свого часу.

Якщо ви трейдер або тільки починаєте торгівлю, книга Роберта Кіёсакі може бути вам корисна. Прочитавши книгу, ви дізнаєтеся що таке Фінансова грамотність та як стати фінансово незалежною людиною.
Багатий тато, бідний тато - це самовчитель - посібник розкриває тему грошей і відповідає на питання, як треба вміти заробляти гроші.

Про книгу

Автор показує неправильне фінансове виховання дітей в школі, при цьому розкриваючи техніки і законам розвитку фінансової грамотності в дітях.
Книга вважається кращим посібником і використовується на багатьох семінарах і і курсах з розвитку.

СКАЧАТИ КНИГУ Багатий тато, бідний тато: EPUB

СКАЧАТИ КНИГУ Багатий тато, бідний тато: PDF

Цитати з книги Кийосаки Роберт «Багатий тато, бідний тато»

 • Гроші - це всього лише ідея. Якщо ви хочете мати більше грошей, просто змініть своє мислення.
 • Для переможців поразка стає джерелом натхнення. Для невдах поразка означає крах надій.
 • «Те, що я знаю, приносить мені гроші. Те, чого я не знаю, змушує мене втрачати гроші. Кожен раз, коли я веду себе занадто зарозуміло, я втрачаю гроші. Справа в тому, що зарозумілість змушує мене думати, що речі, яких я не знаю, не мають значення », - часто говорив мені багатий тато.
 • У бідних людей погані звички. Одна з найпоширеніших шкідливих звичок носить невинне назва: «взяти гроші з заощаджень». Багаті знають, що заощадження існують тільки для того, щоб робити нові гроші, а не платити за рахунками.
 • «Багатство - це здатність людини якийсь час жити не працюючи, тобто якщо сьогодні я перестану працювати, скільки я проживу?»
 • Тобі краще змінити свою точку зору. Перестань винити у всьому мене. Якщо ти думаєш, що проблема в мені, тобі доведеться змінити мене. Якщо ти зрозумієш, що проблема в тобі, ти зможеш змінитися сам, чогось навчитися і стати мудріше. Більшість людей чекають, що зміняться всі інші в світі, але тільки не вони самі. А я скажу тобі, що легше змінитися самому, ніж змінити всіх інших.
 • Для переможців поразка стає джерелом натхнення. Для невдах поразка означає крах надій.
 • Їх цікавлять активи, які дістануться їм даром після того, як вони повернуть свої гроші. Ось для чого потрібен фінансовий інтелект.
 • Сертифікати податкової застави - цінні папери, що випускаються для покриття несплачених податків на власність, яка служить запорукою, поки власник не відшкодує борг, і може бути піддана відчуження в разі непогашення заборгованості в установлений термін.
 • Коли я говорю про заняття власним бізнесом, то маю на увазі створення і збереження сильної колонки активів. Якщо туди потрапив долар, ніколи не дозволяйте йому піти. Вважайте його своїм працівником. Головне достоїнство грошей полягає в тому, що вони можуть працювати на вас двадцять чотири години на добу і робити це протягом поколінь. Працюйте на своїй основній роботі, заробляйте репутацію надійного співробітника, але при цьому продовжуйте будувати свою колонку активів.

Всі ці правила треба знати кожному трейдеру, на фінансових ринках. Розуміючи що заробіток на біржі це робота з ризиками і великими можливостями Трейдер може стати професіоналом

Tagged with: Книги з саморозвитку

«Багатство - це здатність людини якийсь час жити не працюючи, тобто якщо сьогодні я перестану працювати, скільки я проживу?

Дополнительная информация

rss
Карта