Багато акцій в одному пості: які знижки і бонуси можна отримати за Яндекс.Деньги - Блог Грошей

Щоб усім було зручніше, ми вирішили зібрати в одному пості всі важливі акції Яндекс.Денег і різних партнерів - прямо зараз у вас є можливість не тільки купити ігрову валюту, «голоси», «золото» і книжки, а й отримати бонуси від Яндекс. грошей, Skype, онлайн-кінотеатрів та інших наших друзів.

  • До 1 травня за Яндекс.Деньги можна отримати до 15% бонусу при поповненні рахунку в грі World of Tanks .

Деньги можна   отримати   до 15% бонусу при поповненні рахунку в грі   World of Tanks

  • Гравці в «Казуальне» гри - Cross Fire , Perfect World , Time Zero , War Face , Аллоди Онлайн , Джаггернаут , Пара Па: «Місто танців» , піднебессі , Троєцарствіє - можуть до 23:59 сьогоднішнього дня отримати бонус в Skype при покупці ігрової валюти за Яндекс.Деньги. Посилання на назвах ігор ведуть на вітрини з калькуляторами: там можна швидко порахувати, скільки кристалів, діамантів, монет, імперських чеків і кредитів вам дістанеться при платежі.

Посилання на назвах ігор ведуть на вітрини з калькуляторами: там можна швидко порахувати, скільки кристалів, діамантів, монет, імперських чеків і кредитів вам дістанеться при платежі

  • Про акцію з ivi.ru ми тільки що написали - і вона триватиме аж до 31 травня - просто перед довгими ледачими Незабаром травневі свята нагадати про годинник легального кіно ми не могли 299 рублів = 2 місяці підписки, якщо оплачувати її Яндекс.Деньгами.
  • Решта акцій перераховані на цій сторінці , В тому числі 40% бонусу при оплаті Mamba.ru , 15% при оплаті нових послуг REG.RU і 45% бонус на RoboForex .
  • А ще власники нашої картки Яндекс.Деньги MasterCard можуть користуватися всіма перевагами статусу Gold - наприклад, знижкою 10% в кінотеатрах «Каро Фільм», безкоштовною доставкою від Ozon.ru при покупках від 1000 рублів і знижками до 20% в магазинах «Іль де Боте».

Якщо ви не встигаєте відслідковувати все-все цікаве, стежте за нашим твіттером - ми пишемо в нього кожен день, і всі найсвіжіші новини з'являються в першу чергу саме в ньому.

Гарних вихідних!

Дополнительная информация

rss
Карта