багряні вітрила

Так уже сталося, що одного разу в 1923 році якийсь Олександр Грін написав повість під назвою «Червоні вітрила» Так уже сталося, що одного разу в 1923 році якийсь Олександр Грін написав повість під назвою «Червоні вітрила». Повість ця знайшла широке визнання, і сьогодні вона розглядається буквально в кожній школі. Як результат, багато хлопців шукають хороший опис Грея з Червоних вітрил, ними марно розшукується характеристика Ассоль з твору Червоні вітрила і т.д. Сьогодні тобі буде запропонований один з варіантів таких описів, і я дуже сподіваюся, що наша праця допоможуть тобі отримати як мінімум хорошу оцінку, а як максимум - ще й гарний настрій.

Характеристика Грея і Ассоль Червоні вітрила може розглядатися під кількома кутами. Давай спершу поговоримо про походження і характерах.

Грей з Червоних вітрил - це дитина, що народилася в багатій родині, який цілком міг би прожити все своє життя в достатку, ні в чому не потребуючи. Однак, він був іншим. Він не наслідував приклад своїх батьків і виявляв спрагу до пригод. Втечі з дому довго чекати не довелося. Одного разу він вислизнув з нього вночі і влаштувався звичайним юнгою на корабель. Природна кмітливість і безмежне бажання допомогли йому за вкрай нетривалий термін дорости до капітана власного корабля.

Тоді як Червоні вітрила характеристика Грея була, в общем-то, бездоганною, Ассоль довелося несолодко. Все життя вона жила в бідності разом з батьком. Мати померла досить рано, і дівчинка практично не знала її любові. Любові до їх сім'ї не мали і жителі міста, в якому вони жили. Колишній моряк, батько Ассоль на суші займався виготовленням дерев'яних іграшок. І ось, пішовши одного разу в магазин, щоб продати батьківські іграшки, Ассоль поклала кораблик з червоними вітрилами на воду. Буря плином, кораблик привів дівчину до якогось чарівника. Останній передбачив їй, що одного разу він зустріне прекрасного принца, який назавжди відвезе її в казкову країну. Відвезе на кораблі з червоними вітрилами, але абсолютно реальний.

Далі характеристика Грея з твору Червоні вітрила приводить його на риболовлю. У місці, де він зі своїм матросом хотів наловити більше риби, головний герой і побачив вперше Ассоль. Вона спала, і Грей надів їй на палець дорогий перстень, після чого відправився в місцевий трактир. Коли люди розповіли йому про пророцтва, які були зроблені для Ассоль, він вирішив будь-що-будь їх виконати. Якщо коротко, то Грей посадив дівчину на корабель і вирушив з нею в шлях, повний пригод і щастя.

На цьому для Артур Грей Багряні вітрила характеристика закінчується, як закінчується вона і для Ассоль. Удачі тобі!

Обговорити на форумі

З повагою, Дідок Юрик.

Попередня сатья: Соченения по картині Т.Н.Яблонской "Ранок"