Батарея iPad швидко розряджається. Чому і що робити?

Не секрет, що планшети, від iPad і до iPad Air і iPad Mini, славляться своїм тривалим часом роботи (до 10 годин). Але буває, що батарея iPad починає швидко розряджатися. Якщо батарея розряджається протягом 8 годин - це вже привід для занепокоєння, якщо швидше, то саме час шукати причини і вживати заходів.

У різний час я читав кілька мінлива на цю тему і їх об'єднує одне: автори не можуть відокремити мух від котлет. Вони перераховують 150000 налаштувань iPad, які необхідно виправити і буде щастя. На практиці більшість зміни цих налаштувань - як «мертвому припарка» ... Я будучи недосвідченим користувачем теж написав подібне Інструкція . Мені здається, наша нова інструкція буде більш актуальна і правильна! Плюс, вона чітко спрямована на з'ясування причини швидкого розряду батареї iPad.

Причин швидкого розряду батареї iPad може бути не так багато. Я виділив 6 головних причин!

Причина 1 - Смерть Батареї

Найнеприємніша - батарея виходить з ладу.

Що робити? Радіти треба, якщо у вас не закінчився термін гарантії. Це означає, що вам попався виробничий брак і компанія Apple замінить iPad (звертайтеся до сервісних центрів). Якщо ж час гарантії минув, то треба або змиритися і чекати поки батарея помре остаточно, або нести в сервіс, щоб вам поміняли батарею.

Причина 2 - Нова версія операційної системи iOS

За час існування iPad це траплялося так часто, що я поставив цю причину на 2-е місце. Частенько після виходу і установки нової версії iOS батарея у багатьох користувачів починає сідати швидше. Це пов'язано, як правило, з косяками розробників, які вони виправляють з наступним апдейтом iOS. Це золотий час для новинних сайтів - вони перші починають істерити, що «Apple вже не та» і повідомляти, що «чоловік збожеволів, тому що час роботи батареї iPad становить зараз не 10 годин, а 8 з половиною». Якщо бачите подібні заголовки в свіжі новини, значить, ви не самотні ...

Що робити? Та нічого - чекати виходу оновлення iOS, в якому з великою часткою ймовірності все виправлять. У поточній версії iOS 7.1 проблем з швидким розрядом батареї саме через розробників Apple - немає.

Причина 3 - Активне використання мереж 3G або LTE

Активне використання модуля стільникового зв'язку може істотно скоротити час роботи iPad від одного заряду. Активний серфінг через мережі Wi-Fi такого великого впливу не робить.

Що робити? Треба просто знати, що час «до 10 годин» зазначено для роботи в мережі Wi-Fi, в режимі відтворення відео і аудіо. Для режиму роботи через стільникові мережі час вказано «до 9 годин». На практиці через стільникові мережі час роботи може скоротитися і до 8 годин. Вимикайте модуль стільникового зв'язку, якщо не використовуєте його довгий час.

Причина 4 - Геолокація

Неправильно налаштовані служби геолокації можуть стати причиною швидкого розряду батареї. Служби геолокації допомагають визначити приблизне місце розташування пристрою по точкам стільникового зв'язку і GPS. У мене був випадок, коли одна програма, яка використовує служби геолокації, в тлі примудрилася зжерти 30 відсотків заряду за годину.

Зайдіть в Настройки> Пріватность-> Служби геолокації. І залиште включеними галочки тільки у тих програм, яким дійсно потрібна ця служба. Цим ви скоротите ймовірність постраждати від криворуких розробників.

Приклад моєї настройки:

Можете, звичайно, відключити зовсім «Служби геолокації», але тоді ви не зможете користуватися навігаційними програмами, при фотографуванні в instagram автоматично визначати своє місце розташування і т.п.

Причина 5 - Неоптимальні настройки iPad

Налаштувань у iPad багато, але зміна переважної більшості ніяк не впливають на час роботи iPad від батареї. Виділю лише 3 настройки, які можуть бути причиною швидкого розряду:

а) Налаштування -> Шпалери та яскравість. Рекомендую або зменшити яскравість екран, або включити «Автояскравість». Залежить від того, як комфортніше вашим очам.

Залежить від того, як комфортніше вашим очам

б) Налаштування -> Основні -> Універсальний доступ -> Зменшення руху. Рекомендую включити перемикач.

в) Настройки -> Основні -> Оновлення контенту. Вимкніть Оновлення контенту в тлі. Особливо небезпечні в цьому сенсі додатки, які в тлі використовують геолокацію.

Інші налаштування на мій суб'єктивний погляд настільки незначна вплив надають на батарею, що ними можна знехтувати. Чи не для того ж iPad купували, щоб відмовлятися від безлічі корисних функцій заради пари хвилин економії заряду ?!

Причина 6 - енерговитратності додаток

Буває, що конкретне додаток може стати головною причиною швидкого розряду батареї iPad. Зазвичай це 3D шутери або наповнені графічними спецефектами гри. Перевірити наскільки ненажерлива гра - нескладно: подивіться скільки відсотків заряду на годину витрачатися на гру. Якщо 10-11 відсотків - це нормально. Якщо більше - значить розробники гри «постаралися» ...

Що робити? Нічого - якщо подобається гра, не будете ж ви відмовляти собі в задоволенні. Якщо гра зовсім нещадно знищує заряд батареї, то можете написати про це у відгуку в App Store або самим розробникам. Якщо причиною розряду є програма, то спробуйте пошукати її аналоги: App Store же величезний! :)

Увага! В iOS 8 ви можете теоретично відловити що саме садить вашу батарею найбільше. Зайдіть в Настройки> Основние-> статистика-> Використання акумулятора і подивіться що в списку буде в топі. Цю інформацію треба правильно проаналізувати. Якщо в топі перебувають додатки, які ви використовуєте дуже мало, значить вони причина ваших бід.

читачам

Я виділив ці 6 причин виходячи зі свого багатого досвіду і питань, які надходили до нас на сайт. Якщо у вас є що сказати по темі або поділитися власним досвідом, ласкаво прошу в коментарі.

Що робити?
Що робити?
Що робити?
Чи не для того ж iPad купували, щоб відмовлятися від безлічі корисних функцій заради пари хвилин економії заряду ?
Що робити?