Батарейки АА і ААА - відгуки про літієвих і алкалінових батарейках

Для яких цілей купувати дорогі літієві моделі, а для яких - недорогі алкалінові? Ми відібрали і протестували найпоширеніші моделі «пальчикових» батарей.

Ми відібрали і протестували найпоширеніші моделі «пальчикових» батарей

За результатами наших тестів ми з'ясували що:

  • Фінські «пальчикові» батарейки IKEA виявилися найвигіднішими, вартість їх енергії в п'ять-шість разів (!) нижче, ніж вартість енергії інших батарейок.
  • Німецькі літієві пальчикові батарейки Varta Lithium найдовше пропрацювали як в інтенсивному, так і в помірному режимах (3 годину 9 мін та 4 ч відповідно), обійшовши головного конкурента - американські Energizer . При роботі в помірному режимі (симуляція використання ліхтарика) батарейка Varta показала один з кращих результатів серед протестованих батарейок типу АА.
  • При роботі в помірному режимі (симуляція використання ліхтарика) більшість «пальчикових» батарей пропрацювали в середньому трохи більше 3 ч, один з найгірших результатів у батарейки GP Super AA - 2 год 25 хв. Одна з найбільш витривалих «мізинчикових» батарейок Varta High Energy протрималася в помірному режимі роботи 2 год 20 хв.
  • В інтенсивному режимі мінімальний час роботи показала батарейка GP Super АА - 2 год 25 хв. З «мізинчикових» батарейок кращий результат у Sony Stamina Plus - 1 год 37 хв. Найслабшими стали дві батарейки GP Ultra Plus АА і GP Super АА , Яких вистачило всього на 1 ч 19 хв.

Докладні результати тестів ви можете подивитися в рейтингу батарейок . Положення товарів в рейтингу не залежить від ціни товару, а засноване тільки на результатах випробувань.

З правилами використання представлених на сайті результатів тестів товарів ви можете ознайомитися тут .

Для яких цілей купувати дорогі літієві моделі, а для яких - недорогі алкалінові?