БЕН 10 - ІГРИ

Тут можна грати у безкоштовні ігри Бен 10. Онлайн колекція цих чудових флеш-іграшок присвячена герою відомого мультфільму - хлопчикові по імені Бен. Він отримав в подарунок годинник - вірніше, не годинник, а спеціальну машину, яку можна носити на руці, як годинник - які дозволяють йому перетворюватися в різних інопланетян з могутніми здібностями. На цьому і побудований процес у багатьох іграх. Успіхів!

Всі права на героя, символіку та ігри Бен 10 належать компанії Cartoon Network. Розміщуючи відповідні зображення і флеш-додатки на даному сайті, ми не витягаємо ніякого прибутку і лише сприяємо додаткової реклами цього чудового мультсеріалу. Всі відвідувачі нашого сайту можуть грати в онлайн Ігри Бен 10 абсолютно безкоштовно, без будь-якої оплати і реєстрації. Приєднуйтесь до нас і розважайтеся!

Серед всіх ігор Бен 10 можна особливо виділити аркади, в яких герой, як і в мультфільмі, дійсно перетворюється в різних монстрів. Табличку цих перетворень ми розмістили нижче на цій сторінці. Просто, прокручуючи екран вниз, щоб побачити всі можливі форми Бен 10.

Нижче представлені монстри, в яких може перетворюватися Бен 10, герой мультфільму. Багатьох з цих чудовиськ ви можете зустріти в безкоштовних іграх, представлених в цій рубриці.

Всі монстри, в яких може перетворюватися Бен 10.

Це зменшена копія картинки. Щоб відкрити велику картинку, клікніть на зображенні вгорі, щоб побачити інопланетних монстрів, в яких може перетворюватися Бен 10, у всій красі.


Дополнительная информация

rss
Карта