Березневий хіт-парад розширень Joomla!

 1. Галереї, слайд-шоу, зображення
 2. sigplus Image Gallery Plus
 3. Новини, події, розсилки
 4. Latest Events Teaser for Eventlist
 5. AllNews
 6. AcyMailing Starter
 7. Системи інтеграції і розширення ядра
 8. AlphaRegistration
 9. Електронна комерція
 10. Розширення для роботи з Google Adsense
 11. «Расшарівать» контент
 12. Add To Blog Code
 13. захист контенту
 14. JoomSimple Content Protection
 15. ContentPassword

Щомісяця в блозі AjaxLine публікуються кращі розширення місяці для Joomla Щомісяця в блозі AjaxLine публікуються кращі розширення місяці для Joomla! на думку редакції блогу. Я завжди спостерігаю за цим хіт-парадом, але не зовсім вітаю його зміст, оскільки в хіт параді крім безкоштовних розширень також публікуються і платні рішення, а це трохи йде в розріз із самою ідеологією CMS Joomla!, Хоча, в такому положенні де частково винне і сама спільнота, сприяючи засиллю платних розширень в офіційному репозиторії Joomla!.

Але, зараз мова все-таки про кращих розширеннях березня. Власне, я вирішив опублікувати частину хіт-параду AjaxLine в цьому пості, вибравши безкоштовні і самі «шляхові», як на мене, розширення. Сподіваюся, вони вам виявляться корисними. Для вашої зручності всі розширення згруповані по своїх основних функцій.

Галереї, слайд-шоу, зображення

Vinaora Cu3er 3D Слайд-шоу

Vinaora Cu3er 3D - безкоштовний модуль слайд-шоу для Joomla !, який виводить зображення у вигляді 3D Flash слайд-шоу. Він був задуманий для того, щоб створювати дивовижні 3D переходу між слайдами. Ви можете встановити різні ефекти переходу для кожного слайда і встановити їх тривалість. Також для настройки доступні елементи призначеного для користувача інтерфейсу, такі як стрілки навігації вперед / назад, а також іконки предзагрузчіка.

sigplus Image Gallery Plus

sigplus Image Gallery Plus - це простий плагін для додавання галереї з спливаючими зображеннями до статті за допомогою простого синтаксису.

Плагін підтримує зображення у форматі. JPG, .PNG і .GIF і дає можливість використовувати кілька галерей в статті одночасно. Він створює ескізи з автоматичним центруванням або в режимі інтерполяції, дозволяє додавати заголовки до зображень і робити їх на різних мовах. Також плагін дозволяє виводити велику кількість превью зображень на сторінці у вигляді слайдера.

Плагін має вбудовану підтримку наступних бібліотек для ефектів виведення великих зображень: Slimbox, prettyPhoto, а також EasySlider і prettyGaller. Найголовніше - абсолютно безкоштовний.

Новини, події, розсилки

My RSS Reader

My RSS Reader - це компонент який дозволяє впроваджувати на ваш сайт новини отримані з RSS-стрічок інших сайтів. З огляду на те, що розширення безкоштовне, то я вважаю його чудовою альтернативою платних аналогів.

Можна додавати будь-яку кількість джерел. Компонент перевіряти наявність нових каналів в певні проміжки часу, які налаштовуються в адмін-панелі. Коли гість відвідує сторінку компонент самостійно перевіряє канали на наявність нового контенту. Використання AJAX для виконання перевірки, не уповільнює завантаження сторінки. Є кілька варіантів настройки перевірки.

Latest Events Teaser for Eventlist

Latest Events Teaser for Eventlist - це модуль, який дозволяє виводити необмежену кількість анонсів подій для прекрасного компонента EventList, який я особисто часто використовую в проектах. Це перша бета-версія. Модуль заснований на mod_eventlist_wide від schlu.net

AllNews

AllNews - цей модуль виводить список (сортируемих / пов'язаних / майбутніх) матеріалів з анонсом, картинкою, автором, категорією, кількість кліків, рейтингом, коментарями ... Він може бути використаний з контентом Joomla, але деякі опції будуть доступні тільки з компонентом FLEXIcontent (CKK, досить не поганий, але сируватий). Також є версія сумісна з K2 (ще один CCK для Joomla!).

AcyMailing Starter

AcyMailing Starter - є найпотужнішим розширенням для Joomla! по створенню розсилок по електронній пошті.
Він повністю інтегрується в Joomla !, і дозволяє вас знаходиться в постійному контакті зі своїми передплатниками. AcyMailing дозволяє ефективно управляти необмеженою кількістю передплатників, організувати списки розсилки, відправляти персоналізовані розсилки і багато іншого ...

Системи інтеграції і розширення ядра

JFusion -> Universal User Integration

JFusion -> Universal User Integration - компонент, який дозволяє інтегрувати з Joomla! велика кількість інших систем управління вмістом і форумів.

JFusion забезпечує універсальну інтеграцію користувачів, за рахунок розширення механізму аутентифікації користувачів Joomla! 1.5 без будь-яких хаков ядра.

На сьогодні здійснено підтримка інтеграції з такими системами:
1. vBulletin 3.8.0
2. phpBB 3.0.x
3. MyBB 1.4
4. SMF 1.1.8
5. Magento
6. Moodle
7. Gallery2
8. dokuwiki
9. Elgg
10. Oscommerce 2.x, 3.x, XT, Zen, Max, SEO
11. e-Front

AlphaRegistration

AlphaRegistration - компонент який розширює стандартні можливості реєстрації Joomla! системи ReCaptcha і служби BotScout. З AlphaRegistration, ви можете відображати зображення для кожного кроку реєстрації користувача, також можна виводити посилання на умови і чекбокс для прийняття умов використання ресурсу. Також, якщо у вас встановлений компонент AlphaUserPoints, ви можете виводити поле для рефальной посилання або купона.

Електронна комерція

Jafilia VM Affiliates 1.5

Jafilia VM Affiliates 1.5 - розширення для Virtue Mart для організації партнерських програм. На подив, але компонент безкоштовний, не дивлячись на те що він використовується для електронної комерції. У новій версії все хакі були видалені і тепер компонент «чистенько» інтегрується з Joomla! і VirtueMart.

характеристики:
- Створення і управління кампанії з залученням партнерів.
- Створення банерів або груп банерів для різних рекламних кампаній.
- Відстеження активності користувачів.
- Повна інтеграція з Joomla! CMS.
- Повна інтеграція з Virtuemart.
- Графічні діаграми створюються на льоту.
- Можливість виплат через PayPal і чеки.

Розширення для роботи з Google Adsense

Власне, нижче представлені три безкоштовних розширення для полегшення впровадження на сайт рекламних блоків Adsense. Перші два модуля Easy Adsense і Phoca - Google AdSense Easy дозволяють легко вставити код в будь-якому модулі в будь-якій позиції вашого шаблону. А ще одне розширення MultiAds (Make Adsense and YPN Easy) - це плагін, який дозволяє впроваджувати код Adsense в ваш контент.

«Расшарівать» контент

Quote This Article

Quote This Article - це плагін, який створює посилання в статтях для того щоб дозволити користувачам процитувати ваші статті на своєму сайті. Плагін використовує бібліотеку Mootools для візуального ефекту, має безліч налаштувань.

Add To Blog Code

Add To Blog Code - простий у використанні модуль, який генерує код, який користувач може скопіювати і вставити в свій блог. Він отримує заголовок статті і анонс з 250 символів, а також нижче посилання на повний текст статті. Модуль працює тільки в режимі перегляду повної статті.

захист контенту

Anti Right Click

Anti Right Click - при активації цього модуля на сайті, користувач не зможе використовувати функції «кліка» правою кнопкою мишки. Модуль в своїй основі використовує скрипт з бібліотеки ресурсу Dynamic Drive.

JoomSimple Content Protection

JoomSimple Content Protection - Це простий плагін, який допоможе вам захистити вміст сайту від копіювання, блокуючи частину функцій браузера для відвідувачів.
Основні характеристики:
- Висновок «алертів»;
- Відключення використання правої кнопки миші;
- Блокування виділення тексту;
- Заборона «копіювати / вставити»;
- Починаючи з версії 1.11 можна визначте, які типи користувачів будуть залежні від плагіна.

ContentPassword

ContentPassword - За допомогою цього плагіна можна захистити паролем ваші статті. Щоб переглянути вміст, відвідувачам не доведеться зареєструватися, їм тільки потрібно буде знати пароль. Просто введіть {password} в статті, яку ви хочете захистити. В такому випадку буде використаний глобальний пароль доступу до контенту, який задається в настройках плагіна. Крім глобально, за допомогою спеціального синтаксису, можна використовувати спеціальні паролі для кожної одиниці контенту.

От і все. Залишається тільки додати, що стаття створена на основі березневого рейтингу AjaxLine і суб'єктивного аналізу автора. Буду радий, якщо представлені в огляді розширення виявляться корисними для вас.

В тему:

До речі, раджу заглянути на сайт Уроків Joomla , Де ви знайдете багато корисної інформації як по самій CMS, так і по налаштуванню різних компонентів, модулів і шаблонів Joomla !.