Безкоштовна лікує утиліта Dr. Web Cureit для видалення вірусів

  1. Завантажити Dr. Web Cureit

Сучасне покоління дуже активно користується інтернетом, ми кожен день шукаємо якусь інформацію, відвідуємо десятки сайтів, викачуємо різні файли. Весь цей потік інформації може принести не тільки користь, але і шкоду, адже не секрет, що інтернет сповнений всілякими вірусами і шкідливими програмами. Щоб убезпечити свій ПК, користувачі використовують різні антивірусні програми : Аваст, Касперський і т.д. Кожен антивірус має свої плюси і мінуси, але всі програми для видалення вірусів в цій статті ми описувати не будемо, сьогодні об'єкт нашої уваги - безкоштовна лікує утиліта Dr. Web Cureit. Якщо ваш комп'ютер ще не захищений, - обов'язково прочитайте нашу інструкцію!Чим же так примітний цей антивірус? Дана програма має безкоштовний варіант поширення, створена вона досить відомою компанією Dr. Web, яка має довгу історію боротьби з вірусами. Головна ж фішка в тому, що лікує утиліту не потрібно встановлювати на свій комп'ютер! Так, саме, ви можете скачати російську версію антивіруса, запустити його і відразу перейти до сканування своєї системи.

Крім того, ви можете переписати його на флешку і скористатися на іншому комп'ютері. Погодьтеся, це дуже зручно. Dr. Web Cureit має в своїй основі високоякісний програмний код, який максимально ефективно виявляє шкідливі програми і віруси . Робота без установки цього ПО на комп'ютер дозволяє нам не турбуватися про те, що деякі віруси блокують процес інсталяції антивіруса. Такі віруси є і їх дуже непросто вивести.

Завантажити Dr. Web Cureit

Безкоштовну лікує утиліту Dr. Web Cureit скачати можна на офіційному сайті за посиланням: https://free.drweb.ru/download+cureit+free/?lng=ru. Чи погоджуєтеся з умовами, просто завантажуйте файл собі на комп'ютер і запускаєте його. Необхідно також переконатися, що ваш основний антивірус (якщо є) повністю закритий, щоб не було програмних конфліктів.

Натискайте на скачаний файл, програма сама підбере мову інтерфейсу на основі мови вашої операційної системи. Перед нами з'явиться вікно, де нам запропонують три варіанти сканування нашого ПК:

  • експрес-сканування дозволить перевірити всі основні папки нашого комп'ютера: Windows, документи, тимчасові файли, процеси знаходяться в оперативній пам'яті і т.д. Після того, як перевірка завершиться, ви отримаєте детальний звіт з переліком проблем і варіантами їх вирішення;
  • повне сканування. Як видно з назви, даний тип перевірки покликаний ґрунтовно перевірити всі файли і папки вашого ПК, ретельний аналіз більш ефективний, тому що віруси можуть сховатися в далеких куточках наших жорстких дисків , Однак він вимагає більшого часу для перевірки, тому, вибираючи повне сканування, проявіть трохи терпіння;
  • вибіркове сканування. Якщо ви хочете перевірити, наприклад, флешку, і не бажаєте проводити повне сканування всього комп'ютера, то даний спосіб якраз для цього і призначений, ви самі вибираєте яку папку або групу папок перевірити.

Dr. Web Cureit - це відмінне антивірусне ПЗ і численні відгуки про нього в інтернеті, тому підтвердження. Він стане в нагоді, якщо ви з якихось причин не хочете або не можете встановити повноцінний антивірус. Лікує утиліта відмінно впорається з чищенням вірусів на комп'ютері і флешці, але вона не має функції моніторингу в реальному часі, тому повноцінною заміною антивірусу стати не може.Чим же так примітний цей антивірус?
Ru/download+cureit+free/?