Безкоштовні та платні VPN-сервіси. Що вибрати?

Дана стаття присвячена VPN-сервісів. Як безкоштовним, так і платним. Які варіанти пропонує нам Інтернет-ринок і що краще: користуватися безкоштовним VPN або вибрати платне рішення для забезпечення безпеки в Мережі.

Безкоштовні сервіси мають одна вагома перевага - за них не треба платити. Чи завжди це виправдано і які каверзи приховують безкоштовні сервіси?

Огляд відкриває можливості різних сервісів для звичайних комп'ютерів і смартфонів захищати ваші дані. Але пам'ятайте, звичайно, і про те, що захищаючи інформацію, VPN мають повний доступ до неї. Особливо варто бути уважним з новими сервісами, та ще й безкоштовними. Орендувати VPN-мережу недешево. Тому де гарантії, що її власник, якщо не заробляє на своїх клієнтах, то можливо не продає дані користувачів безкоштовної послуги. Звичайно ж, існують винятки. Тому завжди перевіряйте вік обраного Вами сервісу та відгуки про нього в Мережі.

Тому завжди перевіряйте вік обраного Вами сервісу та відгуки про нього в Мережі

Розглянемо спочатку популярні безкоштовні сервіси VPN:

TunnelBear VPN - один з лідерів серед технологій VPN. Сервіс пропонує швидкий і безпечний серфінг. Вам надається вибрати сервер в одній з 15 країн світу. Щоб використовувати додаток, необхідно встановити спеціальне розширення і створити безкоштовний аккаунт. Користувачі отримують 750 МБ трафіку. Якщо поділитися записом у Твіттері, ліміт трохи збільшується.

Hotspot Shield - сервіс з платними і безкоштовними послугами. Немає необхідності реєстрації, реклами немає, немає і обмежень на обсяг даних, які передаються. Правда, безкоштовна версія дає можливість користуватися серверами, які знаходяться в США, Канаді, Франції, Нідерландах і Данії. Ті користувачі, які придбали PRO-аккаунт мають значно більший вибір і багато інших необхідних можливостей для роботи з сервісом.

Hola VPN - ще один безкоштовний VPN-сервіс, який не має обмежень трафіку і швидкості передачі даних. Він надає вибір віртуального розташування в 15 країнах світу.

На відміну від Hotspot Shield, Hola виступає як спеціальний робочий сервіс. Маршрутизаторами для передачі даних виступають комп'ютери учасників системи. Правда, Hola VPN були звинувачені в продажу трафіку і наявності вразливостей в ПО. Цей скандал трохи підірвав їхню репутацію і довіру користувачів системи.

Touch VPN - розширення, яке може використовуватися безкоштовно. Пропонує місце розташування на вибір: США, Канаду, Францію або Данію. Швидкість вашого з'єднання з даними додатком безпосередньо залежить від того, скільки активних користувачів підключилося в даний момент до вибраного сервера.

ZenMate VPN - ще один безкоштовний VPN сервіс, користуватися яким можна після реєстрації на сайті, не лімітує трафік і швидкість. Однак надає користувачам невеликий вибір доступних країн. Хоча цього буває цілком достатньо. Сервіс має зручну особливість - автоматична активація безпечного з'єднання при вході на певні сайти. Вам не потрібно буде робити це вручну кожен раз, що є значною перевагою.

VPN Opera - найбільш простий варіант для користувачів, які не хочуть морочитися з налаштуванням і покупкою VPN-додатків. Правда, швидкість роботи залишає бажати кращого, проте для повсякденних завдань і прослуховування музики досить хороший і зручний варіант. Сервіс є безкоштовним і не має обмежень по трафіку. А це, звичайно ж, плюс.

Hide Me - ще один безкоштовний сервіс, який доступний користувачам сьогодні. Сервіс знаходиться в Малайзії і надає 28 серверів в 22 країнах світу. Шифрування OpenVPN гарантує безпеку даних, швидкість мережі досить висока. В безкоштовному варіанті є до 2 гігабайт на місяць. Для відвідування декількох сайтів цього буде цілком достатньо.

Який варіант пропонує компанія HyperHost?

Це VPN сервіс для безпечної роботи в Мережі. Ми пропонуємо персональний VPN тунель для роботи в Мережі. Замовити послугу можна лише в кілька кліків. У блозі надані додаткові інструкції, за допомогою яких Ви самостійно зможете налаштувати сервіс.

Чому VPN повинен бути платним? Інтернет-ринок надає багато різноманітних безкоштовних сервісів для безпечної роботи. Але, як уже й писалося на початку статті, немає ніяких гарантій, що Ваші дані зібрані за допомогою цього ж сервісу, що не будуть передані третім особам. Компанії, які надають VPN на платній основі, дорожать своїми клієнтами і репутацією. Крім того, швидкість роботи і набір можливостей у платних VPN набагато більше, що є значною перевагою для багатьох користувачів. Безкоштовні VPN мають значно більшу аудиторію користувачів ніж платні, відповідно, з'єднання повільніше і не таке стабільне, як би хотілося. Безкоштовні VPN в більшості випадків працюють по протоколу PPTP, в той час як платні працюють і по L2TP, OpenVPN і SSH, які більш надійно захищені.

Часто платні і безкоштовні VPN порівнюють за принципом: VPN - це спеціальний коридор, по якому йдуть дані для обходу закритих дверей або блокувань. Якщо ти заплатив за прохід, нікого не цікавить твоя інформація. Якщо немає - в цьому коридорі стоїть камера, яка фіксує дії. Задумайтеся про це, коли будете вибирати між платним і безкоштовним сервісом. Міфи про VPN і чому даний сервіс необхідно використовувати, докладніше тут .

Які переваги пропонує VPN-сервіс від HyperHost :

 • персональний виділений IP-адреса;
 • швидка робота в Мережі за рахунок того, що підвищується швидкість завантаження інтернет-ресурсів, які Ви відвідуєте;
 • можливість доступу до всіх сайтів в Інтернет;
 • безпечний Wi-Fi: якщо Ви зайшли в Інтернет з громадського Wi-Fi, ніхто не зможе "підглянути" ваші дії;
 • швидка реєстрація та наявність інструкцій по установці VPN;
 • наявність цілодобової техпідтримки, яка відповість Вам на всі питання пов'язані з роботою VPN;
 • низька вартість і знижки при довгостроковій оплаті.

І найголовніша перевага: безпека і повна анонімність Вашої роботи в Мережі.

Якщо Вам потрібен якісний і надійний сервіс для роботи в Мережі, VPN від HyperHost відмінно впорається з поставленими завданнями і забезпечить високий рівень надійності і комфорту. Як встановити VPN від ГіперХост на ОС Android? Інструкція тут .

На сьогодні багато звичайних користувачів набувають послугу VPN для забезпечення анонімності та збереження особистих даних. Перераховані безкоштовні сервіси підійдуть звичайним користувачам. Більшості з них характерна низька або обмежена швидкість з'єднання, проблеми безпеки, а також реєстрація скоєних дій. Крім того, часто виникають скандали через те, що багато хто з постачальників безкоштовних VPN-сервісів продають дані своїх користувачів.

Безперечно, навіть найкращий безкоштовний сервіс не гарантує повного захисту і безпеки рівня навіть середніх платних VPN. Тому якщо ви хочете бути впевнені в збереженні ваших даних, кращий спосіб - скористатися платним VPN-сервісом. Зверніть увагу, що більшість з них коштують не дуже дорого. У компанії HyperHost послуга VPN коштує всього лише 3.99 $ в місяць, а при оплаті на більш тривалі терміни надаються знижки до 12%. Якщо вам буде потрібна допомога в налаштуванні сервісу, Ви зможете звернутися в нашу безкоштовну цілодобову підтримку.

За допомогою VPN-сервісу Ви:

 • Розблоковуєте собі доступ до всіх веб-сайтах.
 • Отримайте можливість анонімного перегляду веб-сторінок.
 • Забезпечите повну безпеку підключення Wi-Fi.
 • Захистіть свої банківські дані і паролі від зловмисників.

А які VPN-сервіси використовуєте Ви? Поділіться ними в коментарях.

8959 раз (а) 9 Сьогодні переглянуто раз (а)

Чи завжди це виправдано і які каверзи приховують безкоштовні сервіси?
Який варіант пропонує компанія HyperHost?
Чому VPN повинен бути платним?
Як встановити VPN від ГіперХост на ОС Android?
А які VPN-сервіси використовуєте Ви?

Дополнительная информация

rss
Карта