Безкоштовні онлайн-бібліотеки з книгами англійською мовою

  1. Безкоштовні онлайн-бібліотеки з книгами англійською мовою Читання в оригіналі - один з найвірніших...
  2. Безкоштовні програми з книгами англійською

Безкоштовні онлайн-бібліотеки з книгами англійською мовою

Читання в оригіналі - один з найвірніших способів оволодіти граматикою і поповнити словниковий запас англійськими словами. До того ж читання книг в оригіналі ще краще допоможе зрозуміти автора, його стилістику і склад. Погодьтеся, що читати «Гаррі Поттера» англійською не так легко, але набагато цікавіше. А «Алісу в Країні Чудес» стільки разів переводили, що і зовсім можна заплутатися в сенсах, які хотів передати автор. Загалом, читати англійською - це корисно, правильно і захоплююче.

Загалом, читати англійською - це корисно, правильно і захоплююче

Корисна підбірка онлайн-бібліотек з безкоштовними книгами англійською для тих, хто любить і хоче читати англійською мовою.

Сайти онлайн-бібліотек

Сайти онлайн-бібліотек


Free-ebooks.net

. У бібліотеці великий вибір електронних книг, які сортовані за жанрами. Крім електронних книг є безкоштовні журнали, а ресурс можна поповнити своїми книгами. Для доступу необхідно пройти реєстрацію. Вона безкоштовна. FreeBookSpot - онлайн-ресурс, де зібрано майже 5 000 електронних книг. Всі вони безкоштовні і розташовані в 96 категоріях. До речі, тут є не тільки художня література, але і корисні навчальні та бізнес книги. Для скачування не треба проходити реєстрацію. ManyBooks - ресурс надає доступ до більш 33 000 електронних книг. Літературу легко шукати через назву, рекомендації або останні огляди на сайті. Формат книг підходить для читання на ПК, Kindle, Nook, iPad. Головна перевага сайту - багато книги представлені в понад 20 форматах. GetFreeEBooks - це спільнота, де автори діляться своїми книгами з читачами. Тут зібрано вже мільйон книг. І література не перестає надходити. Більшість книг представлено в форматах EPUB, MOBI, PDF, TXT. Книги можна читати відразу онлайн. FreeComputerBooks складається з величезної колекції безкоштовних книг з програмування, математики. Серед іншого знайдуться лекції та підручники. Все відмінно класифіковано за темами, в яких складно заплутатися. FreeTechBooks ще один ресурс, де зібрані безкоштовні і легальні книги з інформатики, інженерії та програмування, а також підручники та лекційні замітки. SnipFiles . Тут ви знайдете не тільки безкоштовні книги, а й легальне програмне забезпечення. The Online Books Page це список з більш ніж 30 000 безкоштовних книг в Інтернеті. Baen Free Library - онлайн-бібліотека, де ви знайдете багато науково-фантастичних романів. Читати можна онлайн, а можна файл скачати на читалку. eBookLobby . Безкоштовні електронні книги в eBookLobby діляться на різні категорії: бізнес, мистецтво, освіту ... Вибирайте категорію і завантажуйте потрібну електронну книгу.

Wikibooks

- спільнота Вікімедіа для створення безкоштовної бібліотеки навчальних підручників. Літературу може редагувати будь-який бажаючий. Project Gutenberg - на проект вже оцифровано понад 75 000 книг. Для зручності читачів всі книги знаходяться в категоріях. Просто вводите назву книги або автора в пошуковий рядок праворуч і читайте літературу онлайн або завантажуйте в зручному форматі. Planet eBook - безкоштовна класична література, яку легко завантажити. e-Library - електронна бібліотека включає 8172 електронних книг в 91 категорії. Більше 500 книг знаходиться у вільному доступі. Книги легко шукати через пошуковий рядок або за допомогою рейтингів. BookBoon - безкоштовні електронні книги для студентів і мандрівників в форматі PDF. Реєстрація не потрібна. Classicshorts.com - сайт з доступом до коротким розповідями письменників-класиків. Книги у вільному доступі можна читати онлайн.

Eastoftheweb.com

- збірник коротких оповідань у різних жанрах. Тут детективи, книги для дітей, гумористичні та романтичні розповіді, ужастики і фантастика. Є і не художня література. Все читається онлайн. Bookrix.com - в бібліотеці є величезна кількість класичної літератури і книг «незалежних авторів». Останні пропонують свої проізвіденія читачам на безкоштовній основі. Багато книги можна читати онлайн або завантажувати на гаджети. Publicbookshelf.com - на сайті зібрані романи англійською мовою. Це і класична література, і твори молодих авторів. Книги можна читати тільки онлайн. Ebooks-for-all.com - онлайн-бібліотека з легальними оцифрованими книгами. Для зручності всі книги відсортовані за жанрами: художня література, книги з економіки, медицини, юриспруденції і інше. Все легко знайти за допомогою пошукової системи. Літературу можна скачати або читати онлайн.

Безкоштовні програми з книгами англійською

Безкоштовні програми з книгами англійською

Home Library. Дуже зручний додаток для читання книг, яке містить понад 2400 класичних творів англійської літератури і охоплює практично всі жанри: художню літературу, філософські трактати, мемуари, дитячі книги та інші.

Завантажити додаток для Android

Wattpad. Програма входить до п'ятірки кращих книжкових додатків за останні 3 роки. Про Wattpad писали The New York Times, MacWorld, The Guardian і Washington Post і шанувальники з усього світу підтримують хвалебні відгуки. Але що найважливіше - користувачеві відкривається літературний світ з 10 мільйонів безкоштовних книг і історій. Тут і любовні романи, і наукова фантастика, і фентезі, і фанфик, і детективи ...

Завантажити додаток для Android і iOs

Amazon Kindle. Насправді це магазин з платним контентом, але для користувачів додатку є і безкоштовні класичні електронні книги, які можна завантажити і читати в зручний час.

Завантажити додаток для Android і iOs

FanFiction. В даний час додаток дає доступ до 150 000 історіям і з кожним днем ​​їх стає все більше. Всі розповіді є власністю їх відповідних власників і були представлені ними особисто в архів, тому читачеві відкривається безкоштовний світ англійської літератури.

Завантажити додаток для Android і iOs

+ БОНУС

Дополнительная информация

rss
Карта