Безкоштовні купони Google Adwords

Привіт! Ця стаття буде цікава тим, хто рекламує свої товари або послуги через контекстну рекламу або ж розглядає такий вид реклами, як спосіб залучення цільових відвідувачів на сайт. Тому що тут я розповім про те де можна взяти безкоштовні купони для реклами в Google Adwords .

Для тих хто ще не в темі скажу що рекламна компанія Google Adwords проводить акцію, спрямовану на залучення рекламодавців і дає можливість отримати безкоштовні купони, з якими можна оплатити рекламу в цій системі (Google Adwords). Купони бувають з номіналом в 1000, 1400, 1600 рублів, по крайней мере я тільки такі бачив. Але є кілька підводних каменів:

1) Купоном можуть скористатися тільки нові рекламодавці, які зареєструвалися на adwords 1) Купоном можуть скористатися тільки нові рекламодавці, які зареєструвалися на adwords.google.com не раніше ніж за 14 днів до використання безкоштовного купона. Цю перешкоду можна обійти, для цього всього лише потрібно завести новий акаунт.

2) Після реєстрації потрібно активувати обліковий запис, для цього потрібно поповнити рахунок на 400 рублів, половина з яких піде на активізацію, а інша частина буде на рекламному рахунку. Без цього не можна скористатися безкоштовним купоном Google Adwords. Наприклад, якщо у Вас є купон з номіналом в 1600 рублів, то після активізації на рахунку буде 1800 рублів, що досить непогано, з урахуванням того що середня ціна за клік по рекламному оголошенню становить 7 рублів.

Перший свій купон я отримав від хостинг-провайдера Jino, там потрібно було поповнити рахунок на 350 рублів через WebMoney і за це мені дали подарунковий купон на 1600 рублів. Ось так я запустив свою першу компанію в Adwords. Другий купон я купив в серч, теж з номіналом в 1600 рублів за все дві сотні.

Але як виявилося можна отримати купони для Google Adwords абсолютно безкоштовно. Їх можна знайти в різних журналах і книгах. Для цього йдіть в найближчу книжкову крамницю і перегляньте літературу на тематику інтернету. Наприклад, я виявив безкоштовний купон з номіналом в 1000 рублів в брошурі Джона Сміта "У ліжку з Google". Швиденько дістав телефон, сфотографував код купона і вже через кілька годин сидів перед комп'ютером, реєструючи новий акаунт в Гуглі. А також я вичитав що такі купони можна знайти в журналі "Власний бізнес" і як мені здається, це не єдині джерела безкоштовних купонів ...

А також я вже 2 рази виявляв в своїй поштовій скриньці подарункові ці купони. Як виявилося їх дарують ще й тим, хто вирішив заробити на своєму сайті за допомогою контекстної реклами Google Adsense.

Дополнительная информация

rss
Карта