Безкоштовні програми для веб-майстра

 • Автор Parser
 • Автор Parser

  Після створення сайту, настає етап наповнення сайту контентом і просування його в інтернеті, а для цього потрібно докласти чимало зусиль, знань, чимала кількість коштів і дуже багато часу. Головні помічники для вебмастера в цій справі, є різні корисні програми , Значно спрощують і прискорюють процес просування і заощаджуючи час веб-майстра.
  Часом перед початківцям вебмайстром або блогером коштує досить важке завдання, яку вибрати програму для своїх потреб з численного числа пропонованих в інтернеті, тим більше якщо він з цим стикається в перші. Хочеться поділиться своїм досвідом і порадити вибрати необхідний seo софт початківцям блогерів і веб-майстрам, який буде дійсно корисний всім, хто починає свій шлях в веб-будівництві інтернету.

  Набір перших десяти програм для початківців, які необхідно мати в своєму арсеналі кожного, так як, процес управління та наповнення сайту контентом при використанні цих програм, значно спрощується, тим більше всі програми безкоштовні в своєму використанні.

  Короткі характеристики програм

  1. Post2Blog - кращий безкоштовний редактор блогу. Володіє всіма необхідними функціями для створення, редагування та публікації контенту на сайті або блозі, практично для будь-якого рівня знань користувача і більшості CMS. C російським інтерфейсом.
  2. Light Image Resizer - програма для зміни розмірів зображень в два кліка. Малий розмір, швидкість, зручність і якість виконання, відрізняють цю програму від інших аналогічних, в тому числі і багатьох платних.
  3. Riot - безкоштовна програма для стиснення зображень, в тому числі для веб публікацій. Дозволяє оптимально (за вимогами до зображень: вага / якість) оптимізувати зображення перед публікацією на веб сторінках. Швидка і дуже зручна. Працює в два кліка.
  4. Greenshot - програма для зняття скріншотів з вбудованим редактором зображень. Не виходячи з програми можна підготувати повноцінний знімок для подальшого використання на веб ресурсах. Російський інтерфейс і вбудований редактор з різними ефектами для отримання унікальності зображень.
  5. Etxtantiplagiat - перевірка унікальності текстів. З усієї кагорти програм для перевірки унікальності тексту, найбільш правдиво визначає унікальність тексту веб-сторінок.
  6. Копірайтер - помічник для написання тексту для ваших статей. Допоможе перевірити текст на орфографію, підрахує всі символи в тексті, до того ж є синонімайзер.
  7. WinSCP - FTP клієнт з російським інтерфейсом для з'єднання з сервером хостингу вашого сайту. Від популярної Filezilla відрізняється швидкістю, високою надійністю і більшою функціональністю.
  8. Slovoeb - одна з найпопулярніших і безкоштовних програм для пошуку ключових слів. Швидка і надійна.
  9. SiteAuditor - програма без якої не обійтися вашому сайту, особливо на початковому етапі. Допоможе провести швидкий аналіз сайту за багатьма параметрами.
  10. WebM_AddUrl - програма допоможе швидше загнати в індекс пошукових систем вашу нову або змінену статтю, сайт або будь-який інший URL.

  Всі програми просто незамінні помічники для вебмастера в повсякденному використанні, перевірені часом, надійні і прості у використанні. На відміну від різних сервісів, завжди під рукою, мало схильні до збоїв і повністю безкоштовні.

Дополнительная информация

rss
Карта