Безкоштовні утиліти

  1. зовнішні посилання
  2. зовнішні посилання

Захищений VPN-канал - безпека спілкування, персональних і цінних даних.

Захищений VPN-канал - безпека спілкування, персональних і цінних даних

Надійний і легкий безкоштовний антивірус для захисту вашого комп'ютера від основних видів загроз.

Надійний і легкий безкоштовний антивірус для захисту вашого комп'ютера від основних видів загроз

Не всі програми оновлюються автоматично, як наші антивіруси, і це може нашкодити вашому комп'ютеру. Оновлюйте ваші програми вчасно разом з нашою утилітою, щоб залишатися в безпеці.

Оновлюйте ваші програми вчасно разом з нашою утилітою, щоб залишатися в безпеці

Надійне зберігання паролів і їх синхронізація на Windows, Мac, iPhone, iPad і Android для безпечного доступу до акаунтів в додатках і на веб-сайтах.

Надійне зберігання паролів і їх синхронізація на Windows, Мac, iPhone, iPad і Android для безпечного доступу до акаунтів в додатках і на веб-сайтах

Видаляйте непотрібні і тимчасові файли, щоб зробити роботу комп'ютера швидкою і ефективною, а також зберегти свою конфіденційність.

Видаляйте непотрібні і тимчасові файли, щоб зробити роботу комп'ютера швидкою і ефективною, а також зберегти свою конфіденційність

Захистіть своїх дітей від комп'ютерних загроз, щоб цифровий світ приносив їм задоволення і користь.

Захистіть своїх дітей від комп'ютерних загроз, щоб цифровий світ приносив їм задоволення і користь

Kaspersky Security Scan - безкоштовна програма для перевірки комп'ютера на наявність зараження, вразливостей ОС та інших проблем безпеки.

Kaspersky Security Scan - безкоштовна програма для перевірки комп'ютера на наявність зараження, вразливостей ОС та інших проблем безпеки

Перевірка і лікування критично зараженого комп'ютера, на якому неможливо завантажити операційну систему.

Перевірка і лікування критично зараженого комп'ютера, на якому неможливо завантажити операційну систему

Швидка комп'ютерна допомога. Скачайте потужну утиліту для очищення комп'ютера від вірусів, троянів, шкідливого і рекламного ПО.

Скачайте потужну утиліту для очищення комп'ютера від вірусів, троянів, шкідливого і рекламного ПО

Kaspersky Update Utility призначена для завантаження оновлень обраних продуктів Лабораторії Касперського із зазначеного джерела оновлень.

Kaspersky Update Utility призначена для завантаження оновлень обраних продуктів Лабораторії Касперського із зазначеного джерела оновлень

При видаленні продуктів Лабораторії Касперського за допомогою стандартних засобів Windows можуть виникнути помилки, в результаті яких програма стерти або буде видалена частково. Щоб повністю видалити продукт Лабораторії Касперського використовуйте утиліту kavremover.

зовнішні посилання

За допомогою утиліти Dr.Web CureIt! без установки Dr.Web в системі Ви можете швидко перевірити Ваш комп'ютер і, в разі виявлення шкідливих об'єктів, вилікувати його.

Dr.Web LiveDisk - це антивірусне рішення для відновлення системи, приведеної в неробочий стан в результаті дій вірусів або якого-небудь шкідливого програмного забезпечення. Щоб захистити систему від виникнення подібних ситуацій, необхідна постійна надійний захист з використанням передових антивірусних технологій.

Ця утиліта - аварійний засіб, призначене для видалення «залишків» від некоректних / пошкоджених інсталяцій ПЗ Dr.Web для Windows версій 4.33, 4.44, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0, 9.0, 10.0 і клієнтської частини Dr.Web Enterprise Security Suite тих же версій в тих випадках, коли застосування штатних засобів видалення недоступно або не працює.

зовнішні посилання

Для завантаження комп'ютера за допомогою «завантажувального диска ESET» необхідно встановити CD (DVD) диск (або USB flash-накопичувач), з записаним на нього чином «завантажувального диска ESET», і зробити перезавантаження комп'ютера, попередньо включивши в настройках BIOS завантаження з CD ( DVD)-диски (або USB flashнакопітеля).

зовнішні посилання

зовнішні посилання