Безкоштовні фотобанки - завантажити фотографії безкоштовно

 1. Безкоштовні секції на традиційних фотобанках (фотостоках)
 2. фотобанк Shutterstock
 3. фотобанк DepositPhotos
 4. iStockPhoto
 5. Dreamstime
 6. Fotolia
 7. 123RF
 8. Безкоштовні фотобанки
 9. Stock.XCHNG
 10. FreeDigitalPhotos
 11. FreeFoto
 12. FreeStockPhotos.Biz
 13. MorgueFile

Що робити, якщо вам потрібна фотографія або ілюстрація, а купувати її на сайтах фотобанків ви поки не готові? Є кілька способів отримати зображення безкоштовно:

 • Безкоштовні розділи на звичайних фотобанках
 • Фотобанки з можливістю завантажити будь-який контент безкоштовно
 • Пошук зображень в Google або Yandex
 • Пошук на flickr за відповідною ліцензією

Можна звичайно витратити годинник на пошуки відповідного матеріалу в пошукових системах і використовувати ці зображення незаконно, що в кінцевому рахунку може привести до звинувачень і значному штрафу, а також сильно вдарить по вашій репутації. Але є більш простий спосіб - скористатися безкоштовними секціями платних фотобанків або знайти підходяще ізобарженіе на безкоштовних фотобанках. Фотографії та ілюстрації, викачані, з таких сайтів, можна абсолютно легально використовувати для різних цілей, але рекомендуємо перед скачуванням ознайомитися з обмеженнями використання, щоб вас не можна було звинуватити в порушенні прав на використання фотографій.

Безкоштовні секції на традиційних фотобанках (фотостоках)

Більшість фотобанків пропонують для скачування безкоштовні фотографії та зображення, хтось пропонує один файл в тиждень, хтось щодня, а на деяких сайтах є цілі секції з фотографіями та ілюстраціями для вільного скачування. У таких секціях найчастіше пропонуються цілком якісні матеріали, але які, з яких-небудь причин, погано продаються. Кількість і вибір таких фотографій значно поступається їх платним секціях, але якщо для вас не дуже критично якість і тематика зображень, але і в безкоштовній секції можна знайти, щось підходяще. За великим рахунком, покупка фотогарфии на фотобанках не так вже й дорого, особливо якщо це не стосується покупки ексклюзивних прав.

Причина, по якій фотобанки пропонують завантажити фотографії та ілюстрації безкоштовно проста - це маркетинговий хід, таким чином сайти намагаються залучити нових клієнтів, які скачавши, одне зображення, зрозуміють, що їм потрібно щось більш якісно і повернуться для покупки на цей сайт. Автори також часто пропонують деякі свої файли для скачування, щоб привернути увагу покупців до свого портфоліо.

Читайте також: Де найдешевше купити фотографії або ілюстрації . Порівняльний аналіз двох великих фотобанків: Shutterstock і Depositphotos. Розбираємося в яких випадках і де виходить вигідно купувати зображення.

Практично всі найбільші фотобанки пропонують фотографії та ілюстрації для скачування безкоштовно, такі розділи є на сайтах, які представлені нижче. Для скачування зображень необхідно буде зареєструватися на сайтах, реєстрація також вільна і не вимагає оплати.

Зупинимося на кожному докладніше.

фотобанк Shutterstock

фотобанк Shutterstock

Найбільший в світі фотобанк, що володіє величезною базою зображень висловити якості. Шаттерсток пропонує для безкоштовного скачування одну фотографію і одну ілюстрацію щотижня, файл вибирає сам фотобанк. Фотографії висловити якості і викладаються за погодженням з автором. Завантажувати зображення можна в будь-якому розмірі і використовувати в рамках стандартної ліцензії Royalty-Free . Посилання на безкоштовний контент знаходиться на головній сторінці сайту. Реєстрація на Shutterstock .

фотобанк DepositPhotos

фотобанк DepositPhotos

Молодий фотобанк, але вже впевнене займає місце серед лідерів індустрії. Depositphotos пропонує одні з найнижчих цін на якісні фотографії серед конкурентів і є, мабуть, найкращим місцем для покупки фотографій і ілюстрацій. На сайті немає спеціальної секції, але він пропонує безкоштовну передплату на 7 днів, яка дозволяє завантажувати по 5 файлів в день. Ви можете вибрати будь-яке зображення з величезної бази фотобанку (12 млн. Зображень) і завантажити його за такою підписці. Реєстрація на Depositphotos .

iStockPhoto

iStockPhoto

Найстаріший і найавторитетніший фотобанк світу, пропонує до продажу велику колекцію фотографій і ілюстрацій високої якості. Сайт має велику колекцію ексклізівних зображень, які можна купити тільки на цьому фотобанку. Для безкоштовного скачування пропонується одна фотографія в тиждень. Зображення відрізняються досить високою якістю. Безкоштовні зображення можна використовувати за стандартною ліцензії Royalty-Free. Реєстрація на iStockPhoto .

Dreamstime

Dreamstime

Один з найбільших фотобанків, що пропонує безліч якісних зображень для покупки. Як і повз зображень на продаж, фотобанк пропонує досить велику колекцію безкоштовних зображень, публікування і, яку можна знайти в розділі Free Images . Цей розділ містить майже 10 000 файлів. У цьому розділі можна навіть здійснювати пошук за ключовими словами, а внизу по-мимо файлів для безкоштовного скачування, будуть показані результати пошуку по платній колекції. Ви можете завантажити фотографію будь-якого розміру, але є обмеження на тиражування зображення. Реєстрація на Dreamstime .

Fotolia

Fotolia

Популярний фотобанк, орієнтований в основному на європейських клієнтів, має велику колекцію (18 млн.) Якісних фотографій та ілюстрацій. Фотобанк пропонує невелику колекцію фотографій для безкоштовного скачування. Можна завантажити зображення будь-якого розміру і використовувати за ліцензією Royalty Free. Щодня пропонується для скачування не більше 16 зображень. Для отримання доступу до завантаження файлів, необхідно пройти безкоштовну реєстрацію. Реєстрація на Fotolia .

123RF

123RF

Ще один великий фотобанк, який пропонує частину своєї колекції для безкоштовного скачування. Велика кількість фотографій мають досить гарну якість. На цьому сайті автори самі вирішують, яке зображення виставити в безкоштовну секцію і на який проміжок часу. На даний момент в безкоштовній колекції фотобанку понад 40000 зображень хорошої якості. Доступний пошук за ключовими словами. Однак для скачування доступний лише мінімальний розмір зображення і тираж обмежений 10 000 копіями. Реєстрація на 123RF .

Безкоштовні фотобанки

Крім спеціальних розділів традиційних фотостоков існує величезна кількість сайтів, які позиціонують себе як безкоштовні фотобанки. Такі сайти пропонують свої колекції для скачування, а заробляти можуть на рекламі або інших сервісах. Деякі з цих, так званих безкоштовних фотобанків, мають також платні колекції. Зверніть увагу, що багато сайтів накладають певні обмеження на використання своїх фотографій, якісь не дозволяють використовувати їх в комерційних цілях, хтось обмежує розмір, а хтось тираж.

Безкоштовних фотобанків існує величезна кількість, є великі загальнотематичні сайти, а є ті, які спеціалізуються на якійсь одній тематиці. В даному огляді ми зупинимося лише на деяких найпомітніших і цікавих з них.

Stock.XCHNG

XCHNG

Найбільший і найбільш популярний безкоштовний фотобанк. Містить колекцію з майже 400 000 зображень, доступних для скачування в різних розмірах. Доступна статистика, де можна подивитися найбільш популярні зображення.

FreeDigitalPhotos

FreeDigitalPhotos

Велика колекція безкоштовних зображень. Фотографії та ілюстрації можна використовувати для сайтів, рекламних матеріалів, журналів, програмного забезпечення і багато іншого. Зображення високої якості створюються спільнотою фотографів і художників. Всі вони є безкоштовними, але файли великого розміру доведеться купувати.

FreeFoto

FreeFoto

Близько 150 тис. Фотографій. Цей безкоштовний фотобанк має одну з найбільших колекцій зображень для безкоштовного скачування і некомерційного використання. Зображення великого розміру можна придбати за невелику плату.

FreeStockPhotos.Biz

Biz

Зручний безкоштовний фотобанк з досить великою колекцією фотографій гарної якості. Колекція постійно поповнюється. Завантажити зображення можна безкоштовно.

MorgueFile

MorgueFile

Сайт MorgueFile містить більше 200 000 файлів для скачування. Зображення можна адаптувати, використовувати для комерційний цілей, використовувати без вказівки авторства.

Як ви бачите існує багато можливостей знайти і завантажити картинки на безкоштовних фотобанках, однак, якщо ви шукайте щось якісне і унікальне, то простіше і швидше купити таке зображення на одному з фотобанків (на нашому сайті ви можете ознайомитися зі порівняльною таблицею найбільших фотобанків і вибрати той, який найбільше вам підходить). Безкоштовні зображення викачуються тисячі разів і втрачають свою унікальність та й якість зображень у вільному доступі часто залишає бажати кращого. Якщо ви не знайшли нічого підходящого під рукою, то ми рекомендуємо вам ознайомитися з платними колекціями, де легко і швидко, а іноді не так вже й дорого, можна придбати вподобане зображення.

Читайте наш сайт і ви дізнаєтеся ще багато секретів про те, як заробити на фотостоках. І не забувайте підписуватися на наші матеріали, ніякого спаму, тільки 1 лист на тиждень з найцікавішими матеріалами про фотостоках

(5(5

оцінок, середнє: 4,20 з 5)
оцінок, середнє: 4,20 з 5)  Завантаження Завантаження ...

Остання зміна: 17 листопад 2018 у 6:43.