Безкоштовний фільтр акцій від FINVIZ

  1. Знайомство з Finviz
  2. Загальні фільтри акцій
  3. Технічні фільтри акцій
  4. Графіки від Finviz
  5. Підведемо підсумки

Добрий день, читачі блогу про трейдингу. На цій сторінці ми познайомимося з одним з найбільш популярних фільтрів акцій - Finviz. Його достоїнства: безкоштовний, є різні технічні та фундаментальні критерії відбору, близько 7,000 американських цінних паперів, оновлення під час торгової сесії з затримкою 15 хвилин і ще деякі інші, які ви отримаєте при роботі з ним.

Знайомство з Finviz

Давайте почнемо працювати. Перейдіть на сайт Finviz.com . Перейдіть на вкладку «Screener». Тут ви побачите всі доступні фільтри акцій, розділені на 3 категорії за своїми характеристиками: загальні (Descriptive), фундаментальні (Fundamentals), технічні (Technical). Ось скріншот:

Загальні фільтри акцій

Тут більш менш все зрозуміло. Заплуталися? Наведіть курсор на невідомий фільтр, і вам відкриється його опис (правда англійською). Коли ви вибираєте якийсь критерій, то кількість акцій автоматично зменшується. Залишаються тільки ті папери, які відповідають цьому критерію.

Давайте по порядку перерахуємо всі фільтри:

  • Exchange, Index, Sector, Industry, Country - виберете фондову біржу, індекс, сектор, галузь, країну, в яких ви хочете, щоб акція торгувалася. У «Industry» вкажіть критерій «stocks only», якщо хочете торгувати тільки акції, або «exchange traded funds», якщо ETF
  • Market Cap. - визначте розмір компанії
  • Dividend Yield - скільки компанія повинна виплачувати дивідендів у відсотках від прибутку
  • Float Short - який відсоток коротких позицій по акції
  • Analyst Recom. - які ви хочете, щоб були рекомендації аналітиків
  • Option / Short - чи хочете ви, щоб на акцію були опціони і (або), щоб її можна було продавати без покриття (шортити)
  • Earnings Date - виберете акції, за якими виходять EPS
  • Average Volume, Current Volume, Relative Volume - які вас цікавлять показники обсягу торгів, відповідно: середні денні, за поточну торгову сесію, відносні
  • Price - вкажіть, в якому діапазоні цін повинна торгуватися акція

На що тут слід звернути увагу? Ціна акцій повинна бути не менше $ 5 для покупки і $ 10 для продажу. Середні денні обсяги торгів не менше 300,000. Решта на ваш розсуд.

Технічні фільтри акцій

Тут перераховані ті критерії, які відносяться до технічного аналізу. Пройдемося по ним:

  • Performance - виберете, на скільки ви хочете, щоб акція виросла або впала за останній день, тиждень, місяць, рік і т.д.
  • Volatility - на скільки відсотків змінюється в середнім ціна за день від мінімуму свічки до максимуму
  • RSI (14) - показники перекупленості і перепроданості 14-периодной індикатора RSI
  • Gap - якщо ви торгуєте цінові розриви (гепи)
  • 20, 50, 200 Day Simple Moving Average - відношення ціни до різних ковзним середнім. Виберете «Crossed», якщо вам потрібно, щоб акція перетнула лінію змінного середнього зверху вниз або навпаки або ковзаючі середні перетнулися між собою.
  • 20, 50 Day, 52- Week High / Low - відношення ціни до 20, 50-денному або річного максимуму акції. Виберете «new high» або «new low», якщо хочете торгувати пробої.
  • Change, Change from Open - вкажіть, на скільки відсотків поточна ціна повинна зміниться щодо закриття попереднього дня, ціни відкриття поточного дня
  • Beta - виберете більше 1, якщо вам потрібна акція, яка рухається сильніше ринку (S & P 500). Вкажіть менше 0, якщо хочете отримати акції, які рухаються в протилежному напрямку від ринку
  • Average True Range - середня волатильність (різниця між максимальною і мінімальною цінами свічки) в доларах за останні 14 днів
  • Pattern, Candlestick - відберіть акції з певними технічними шаблонами або свічковими моделями на графіку

Що можна сказати? Всі технічні фільтри статичні і визначені Finviz. Тобто, якісь свої настройки ви встановити не зможете. Радують всілякі технічні і свічкові моделі, з якими можна працювати. Також залишаться задоволені трейдери, які торгують пробої, перетину ковзних середніх. Але, звичайно, по заданих параметрах.

Фундаментальні фільтри акцій ми розбирати не будемо, тому що вони не відносяться до предмету спекуляції. Але, якщо у вас виникне в них необхідність, думаю, розберетеся.

Графіки від Finviz

Знову зручність і простота від Finviz. Всі акції, які ви відібрали за своїми фільтрам, можна відразу ж переглядати. Дивіться скріншот нижче:

У фільтрі технічні патерни я вибрав критерій, який відбере акції з сильними рівнями підтримки та опору. Тепер, як це показано на малюнку, переходжу на закладку «Charts». Всі відібрані акції представлені у вигляді денних графіків, причому, з нанесеними на них рівнями.

Якщо вам потрібно змінити таймфрейм з денного на, скажімо, тижневий, то виберете «candle» як це показано на малюнку нижче.

Підведемо підсумки

Сайт Finviz простий, інтуїтивно зрозумілий, зручний для роботи. Безумовно, це один з кращих безкоштовних торговельних помічників трейдера. На жаль, тут скоріше потрібно стратегію підбирати під його статичні фільтри акцій, ніж навпаки. Якщо спробувати відфільтрувати акції для нашої стратегії свінг трейдингу, то навряд чи вийде щось прийнятне. Тому я даю вам на допомогу опис роботи з фільтрами акцій від StockCharts (правда він платний, але є 10-денний пробний період) і від Thinkorswim (безкоштовний). Користуйтеся Finviz і будьте успішними!


Стаття точно вам сподобається - як співвідносяться поняття ризик і менеджмент?

Оцініть статтю

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(21 голос, в середньому: 4.7 out of 5)Заплуталися?

Дополнительная информация

rss
Карта