Безкоштовний хостинг тільки в мишоловці? Про те, як отримати безкоштовні послуги в ГіперХост

Безкоштовний хостинг - відмінне рішення для початківців проектів і для сайтів, які не мають комерційний напрямок, тобто власникам таких сайтів важливо економити на послугах хостингу. Що таке хостинг ?

Що таке хостинг

Якщо Ви нах одітесь в пошуках безкоштовного хостингу, то наше рішення стане для Вас вигідним. Ми надаємо безкоштовні послуги віртуального хостингу і віртуальних виділених серверів на умовах взаємовигідної співпраці. Ви без проблем можете розмістити свій сайт у нас, виконавши кілька простих умов. Але якщо Ваш сайт вже має хороші показники, то і умови співпраці будуть набагато простіше.

Запросити Безкоштовний Хостинг

Яким повинен бути Ваш сайт для отримання безкоштовного хостингу від ГіперХост?

- Цікава і корисна тематика Вашого інтернет-ресурсу

- Статистика сайту: Х від 10 або кількість унікальних відвідувачів від 100 в добу

- Cайт не схильний до DDoS атаці.

Ви розміщуєте посилання на наш хостинг у себе на сайті, а ми надаємо для Вас безкоштовні послуги хостингу на весь період співпраці.

Детальніше це виглядає так:

  • зареєструватися на нашому сайті
  • надати скан документа, що підтверджує Вашу особу;
  • Вступити до групи FB
  • зробити репост записи для FB
  • розмістити посилання з Вашого сайту на наш хостинг.

Для того щоб створити запит на отримання безкоштовного віртуального хостингу, заповніть заявку на відповідній сторінці і найближчим часом ми Вам відповімо.

Переваги нашого безкоштовного хостингу:

  • Вам не потрібно платити. Кожен клієнт отримує повноцінний тариф на весь період співпраці. Це може бути місяць, рік і більше. Все залежить від вас. Якщо Ви захочете перейти на будь-який платний тариф, ми переведемо Вас на нього в лічені хвилини.
  • Ви отримуєте будь-який обраний тариф повністю аналогічний платному. Тобто ми не обмежуємо наших клієнтів одним стандартним безкоштовним тарифом. Залежно від Вашого проекту, Ви можете отримати як звичайний Міні, так і ВДС Ультра + абсолютно безкоштовно. Отримання обраного тарифу залежить виключно від особливостей Вашого сайту.
  • Технічна підтримка, яка допоможе Вам налаштувати роботу сервера і при необхідності перенести Ваш сайт до нас. Ця підтримка здійснюється також безкоштовно і цілодобово, так як і для клієнтів, які оплачують хостинг.

Крім безкоштовного хостингу, Ви також можете отримати безкоштовний VPS / VDS сервер. Правда, для його отримання Ваш сайт повинен відповідати певним вимогам:

  1. Тематика сайту: Розробка сайтів, Інтернет-Маркетинг, СЕО, інтернет або Hi-tech.
  2. Статистика сайту: - ТИЦ від 150 або кількість унікальних відвідувачів від 500

Залежно від вимог Вашого сайту, ми підберемо для Вас найбільш підходящий тариф і надамо його безкоштовно. Вам необхідно буде розмістити посилання на наш хостинг на Вашому сайті.

Безкоштовні послуги хостингу підійдуть не тільки для початківців сайтів, але і для великих інтернет-ресурсів, які готові "платити" за хостинг за допомогою бартеру, тобто за допомогою розміщення посилання на хостинг на сторінках ресурсу. Це взаємовигідна пропозиція для обох сторін.

Якщо Ви бажаєте отримати безкоштовний хостинг або VPS / VDS сервер , Заповніть, будь ласка, заявки на відповідних сторінках на сайті. Після розгляду заявки фахівцем, відповідь прийде на вказану Вами пошту.

як перенести сайт на хостинг ?

2341 раз (а) 5 Сьогодні переглянуто раз (а)

Дополнительная информация

rss
Карта