«Безлімітні месенджери»

Оператор Мегафон в рамках тарифів «Включайся!» представив нову опцію «Безлімітні месенджери», яку вже почали називати його черговим лохотроном.

Суть полягає в тому, що можливість необмежено користуватися мессенджерами WhatsApp, Viber, Telegram і eMotion вам надається тепер не тільки вдома, а й під час закордонної поїздки.

Тільки ось:

  • Коштує це щастя за кордоном аж 99 руб. в день!
  • Підключається це щастя всім автоматом.

Тобто, ви прилітаєте за кордон, і якщо у вас смартфон вийшов в інтернет «хоч на 1 байт» - 99 руб. у вас немає. Тепер вони у Мегафона. Хоча у МТС «Забугоріще» ще покруче розводить .

Гаразд, на стольник ви потрапили, але після цього начебто можна скористатися послугою по повній: дзвонити через месенджери, листуватися, відправляти фотографії і відеоролики. Але ж ні! «Безлімітні месенджери» виявляються не такими вже безлімітними. Через 100 Мб ви вже навряд чи відправите комусь відео, і малоймовірно, що навіть зателефонуйте: швидкість у вас впаде до 64 кбіт / с. Це тільки в Мессенжер.

Крім месенджерів в рамках опції вам дається ще «цілих 10 Мб» трафіку на інші потреби. Якщо вони у вас закінчаться (а, наприклад, при оновленнях смартфон частенько з'їдає в десятки разів більше), з рахунку спишеться ще 99 руб. - за нові жалюгідні 10 Мб даних + 100 Мб в месенджерах. При цьому обмежити роботу смартфона в інтернеті в рамках тільки одних месенджерів завдання вельми важке.

При цьому обмежити роботу смартфона в інтернеті в рамках тільки одних месенджерів завдання вельми важке

Умови автоматичної дії опції «Безлімітні месенджери» діють тільки для користувачів тарифів серії «Включайся!» З 01.12.2017 по 28.02.2018. Однак варіантів її відключення Мегафон не дає. У питаннях і відповідях опису «Безлімітних месенджерів» є пункт: «Як підключити та відключити Безлімітні месенджери?» Відповіді з приводу відключення під ним не наводиться.

Крім того:

Мегафон: «Весь Світ» дорожчає до 99 руб. >>