Безлімітні СМС на Теле2

  1. SMS без обмежень
  2. Як підключити пакет
  3. відключення послуги

Час, коли мобільний телефон був інструментом тільки голосового спілкування, давно минув. Сучасні провайдери надають користувачам різні варіанти зв'язку, дозволяють обмінюватися текстовими повідомленнями за дуже привабливими розцінками. компанія Теле2 , Як і багато інших - не виняток. Крім того, що в стандартні пакети стільникового зв'язку включено 50 SMS, він пропонує придбати практично необмежену їх кількість за мінімальну плату. Розглянемо, як підключити безкоштовні СМС на Теле2, що це таке.

Теле2

SMS без обмежень

Абсолютно безкоштовних сервісів від постачальників мобільного зв'язку в прямому розумінні цього слова не існує. Але можна підібрати такі варіанти спілкування по телефону, які будуть дешевше за все. Наприклад, безлімітні SMS в варіаціях «Свобода», «День» або «Манія» на Теле2. Це оптимальні тарифи, вони не обмежують можливостей, дозволяючи посилати величезну кількість текстових заміток на добу за символічну абонентну плату.

[Wp_ad_camp_5]

Наприклад, в «Свободі» користувач оплачує за активацію 20 рублів. Додатково за кожен день користування вартість складе від 3,5 до 6 рублів, в залежності від регіону. Натомість можна відіслати до 250 безкоштовних повідомлень за день. Добове число їх в «Свободі» може варіюватися, залежно від регіону проживання користувача, але становить не менше 100. Їх можна відправити не тільки всередині мережі, а й абонентам МТС, Білайн, Мегафон і інших операторів.

«День SMS» дозволяє оплачувати вартість користування сервісом тільки за ті дні, коли виникає потреба в текстовому спілкуванні.

Як підключити пакет

Як підключити пакет, що включає безлімітні СМС на Теле2? Це можна легко виконати більш ніж двома способами. По-перше, можна скористатися офіційним сайтом провайдера або відправити USSD команду * 155 * 21 #. Це абсолютно не складний спосіб активації, додати таку можливість можна за 2 хвилини. При цьому з рахунку відразу буде оплачена вартість самого підключення і сервісна плата.

Отримати доступ до необмежених повідомленнями на місяць можна через особистий кабінет. З його допомогою можна ознайомитися з підключеними сервісами, платними підписками , Тарифами або вивчити додаткові можливості.

Один з варіантів підключення - бонусна програма провайдера. У цій програмі абоненту нараховуються бонуси за кожне поповнення свого рахунку. Їх можна міняти на будь-які продукти, що надаються стільниковим оператором. Бали дозволяється накопичувати довго, вони не згорають з часом. Величина їх знаходиться в прямій залежності від витрат абонента.

[Wp_ad_camp_1]

відключення послуги

Як відключити цю послугу, якщо необхідність в ній відпала? Відключити СМС, отримані без обмеження, так само просто, як і замовити. Досить відправити команду * 155 * 20 #, скористатися послугами особистого кабінету або звернутися в службу підтримки Теле2 . За послугу відключення потрібно буде заплатити сервісний збір в сумі 20 рублів.

Тут читайте про те, як перевірити залишок хвилин на Теле2 →

Поделітеcь посиланням на статтю з друзями:

Поділитися на Facebook ВКонтакте Twitter Однокласники


Проголосуйте за статтю: